Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

ARINA Jubiliejinis Koncertas

S 2019-04-28 19:00
Pramogų salė VAKARIS Vilniuje, Vilnius
15.00 - 40.00

ARINA

" 15 priezasciu susitikti "

Bliuzas, ritmenbliuzas, baladės, roko ir dziazo klasika - visi šie stiliai yra Arinos atliekamose dainose. Arina scenoje - tai prabangus, neišmatuojamas vokalas ir visaapimantis magnetizmas. Kai ji atsisėda prieš mikrofoną, užmerkia akis, Jūs iškart pasijuntate tarsi "primagnetinti" prie jos. Jūs daugiau nieko nepastebite, nors ji ir nedaro nieko ypatingo - tiesiog dainuoja. Dainavime telpa visas gyvenimas: meilė, išsiskyrimas, viltys, praradimai ir atradimai, vakarinė malda..


Lietuvos bliuzo karalienė Arina jau dvidešimt metų yra ištikima savo dainuojamam stiliui. Išskirtinai magiškas jos balsas priverčia suklusti koncertų sales, o nuoširdumas ir spinduliuojama šiluma prikausto žiūrovų dėmesį.


Savo skleidžiama energija nuo pat pirmųjų žingsnių scenoje, kuomet dainininkė tapo pirmojo mūsų šalyje surengto ritmenbliuzo ir rokenrolo čempionato nugalėtoja, ji pavergė gerbėjų širdis. Turtingame kūrybiniame kelyje Arina pelnė daugybę įvairių apdovanojimų, kurių tarpe yra ne vienas Grand Prix iš prestižinių Lietuvos bei tarptautinių festivalių užsienyje, ji ne kartą pripažinta geriausia mūsų šalies atlikėja. Ir sutikime - Arinai patikėto bliuzo karalienės titulo šiandien iš jos negalėtų pavergti niekas.

Meistriškumas,nežemiška energija ir profesionalus atlikimas - tai dovana visiems,kurią Arina ir muzikantai įteiks nuo scenos.Klausytojai išgirs talentingą,kokybišką,jausmingą,įdomią,brandžią muziką,kurios nusipelnė.                                                                                                       

 
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
ARINA Jubiliejinis Koncertas S 2019-04-28 19:00 Pramogų salė VAKARIS Vilniuje, Vilnius 15.00 - 40.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 18:00
Renginio trukmė: 1 val. 30 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
A. Stulginskio g. 8 (''Pramogų bankas'' 3-4 aukštai) Vilnius Lietuva
Organizatorius
Julian Tkačiov
Julian Tkačiov
Kuršių g. 2 Vilnius
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta