Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Armine Grigoryan (Armėnija)

Š 2019-04-20 16:00
Paliesiaus dvaras, Ignalina
11.00 - 21.00

 „…Negaliu atsižavėti „Armine “ virtuozišku skambinimu, noriu vėl ir vėl jos klausytis“. – sakė garsus armėnų kompozitorius Eduard Mirzoyan apie A. Grigoryan atliekamą muziką.

 

Armine Grigoryan yra viena ryškiausių šių laikų armėnų pianisčių. Baigusi studijas Jerevano Čaikovskio muzikos mokykloje, mokslus tęsė Jerevano Komito konservatorijoje bei antrosios pakopos studijose, vadovaujama profesorių Georgy ir Sergej Saradjianų. Įgytas nepriekaištingas išsilavinimas, bei ypatingas talentas muzikos kritikų buvo pastebėtas, ne tik Armine Solo pasirodymuose, bet taip pat ir jai koncertuojant ansambliuose. Tiek kaip solistė, tiek kaip kamerinės muzikos atlikėja A.Grigoryan koncertavo Rusijoje, Italijoje, Vokietijoje, Jungtinėje Karalystėje, Austrijoje, Čekijos Respublikoje, Ispanijoje, Belgijoje, Bulgarijoje, JAE, Libane, Baltijos šalyse, Kinijoje, Japonijoje, Australijoje, JAV, Kanadoje ir daugybėje kitų pasaulio šalių. Armine Grigoryan du kart tapo „Roma 2003“ tarptautinio pianistų konkurso laureate, kur buvo apdovanota ir specialiu Romos rūmų prizu bei medaliu. Tais pačiais metais Armine Grigoryan su „Sona Barseghyan“ laimėjo „Frederic Chopin“ asociacijos Romos tarptautinio konkurso prizą, bei prizą už geriausią Sergio Calligaris kūrinių atlikimą. Armine Grigoryan yra išleidusi, net kelis kompaktinius diskus (tarp jų - „Unknown Khachaturian“). Nuo 2005 m. Armine meninis originalumas ypač atsiskleidžia kaip „Aram Khachaturian Trio“ pianistės, kur ji groja kartu su talentingais muzikantais: smuikininku Karen Shahgaldyan ir violončelininku Karen Kocharyan. Šis trio yra koncertavęs garsiausiose ir prestižiškiausiose koncertų salėse, tokiose kaip „Musicverein“ Vienoje, „Laiezhalle“ Hamburge, „Gewanhaus“ Leipcige, „Gasteig filharmonija“ Miunchene, „Queen Elizabeth Hall“ Londone, „Suntory Hall“ Tokijuje, „Koerner Hall“ Toronte bei daugelyje kitų. Kartu su kitais trio nariais bei remiant Assadour Guzelian, Armine Grigoryan įkūrė Klasikinės muzikos plėtros fondą, skirtą propaguoti armėnų kompozitorių muziką bei remti jaunus ir gabius muzikantus. Nuo 2004 m. ji kaip Aram Khachaturian muziejaus direktorė, populiarina Khachaturian vardą bei muziką tiek savoje šalyje, tiek ir užsienyje bei palaiko ryšius su kitais pasaulio muziejais. Ji taip pat yra apdovanota Lenkijos bei Armėnijos kultūros ministerijos medaliais.

 

 

 

Daugiau informacijos apie atlikėją:

http://www.khachaturiantrio.com/?laid=1&com=module&module=menu&id=109

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Armine Grigoryan (Armėnija) Š 2019-04-20 16:00 Paliesiaus dvaras, Ignalina 11.00 - 21.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~15:00
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 12 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: N-7
Nuolaidos:
- 50 % studentams, moksleiviams, senjorams 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Dvaro g. 7, Paliesiaus kaimas Mielagėnų seniūnija Ignalina Lietuva
Organizatorius
Paliesiaus dvaro asociacija
Bendoriškės k. 2, Bendoriškė Ignalinos r.
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta