Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

ArtJazz Ensemble, Andres Mustonen,

A 2016-12-13 18:30
Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda
12.80 - 24.80
Šventinės klasikos festivalis SALEV MUSICA
Tuesday 13 December, 6.30 val.
“Händel–Jazz–Bach”
Klaipėda Chamber Orchestra
Artistic Director Mindaugas Bačkus
Andres Mustonen ArtJazz Ensemble (Estonia): Andres Mustonen (violin), Jaak Sooäär (guitar), Paul Daniel (guitar), Taavo Remmel (double bass), Tanel Ruben (percussion)
Liudas Mockūnas (saxophone)
Programme: jazz takes on Georg Friedrich Händel and Johann Sebastian Bach

Festivalis „Salve Musica“, klaipėdiečiams dovanojantis šventinės klasikos koncertų puokštę, gruodžio 13 dieną, antradienį, 18.30 val. Klaipėdos koncertų salėje kviečia paklausyti gyvybingo ir spalvingo koncerto. „Händel–Jazz–Bach“ – taip vadinasi Klaipėdos kamerinio orkestro programa, kurios meninis variklis yra Andresas Mustonenas. Pasak orkestro meno vadovo Mindaugo Bačkaus. „ši programa yra A. Mustoneno idėja. Mes grosime baroko, t. y. Georgo Friedricho Händelio ir Johanno Sebastiano muziką džiazo ritmu.“

Andresas Mustonenas – kultinė estų muzikos figūra. Šios unikalios asmenybės muzikinė veikla itin įvairiapusė: smuiku jis griežia įvairių epochų ir žanrų muziką nuo renesanso ir baroko iki džiazo, o jo batutai paklūsta tiek oratorijų, tiek šiuolaikinių kompozitorių kūrinių interpretacijos. Jis dažnai kviečiamas diriguoti orkestrams visame pasaulyje dėl savito požiūrio į savo misiją: „Mano darbas nėra mokyti atlikėjus, kaip jie turi groti – juk jie tikrai žino kaip. Mano tikslas yra juos įkvėpti, atrasti muziką kartu su jais.“

Pasak Mustoneno, „griežtas žanrų atskyrimas yra viena iš nūdienos muzikos pasaulio problemų. Klasikinės muzikos koncertų lankytojams menkai rūpi roko scena, o džiazo mėgėjai nė nenutuokia, kas vyksta operos teatre. Klasikinės muzikos programų sudarytojai bijo laužyti nusistovėjusią tvarką, nenorėdami trikdyti ir gąsdinti savo klausytojų. To pasekmė yra stagnacija, nuobodulys ir muzikos mirtis. O juk kiekvienas koncertas turėtų būti gyvas emocinis patyrimas ne tik klausytojams, bet ir atlikėjams.“

Klaipėdos kamerinio orkestro ir A. Mustoneno kūrybinė partnerystė kasmet pateikia klausytojams įdomiausius ir netikėčiausius meninius rezultatus. Jo dėka ženkliai prasiplėtė tiek kolektyvo repertuaras, tiek su orkestru koncertuojančių išskirtinių solistų ratas. Antroji orkestro kompaktinė plokštelė „Mozarto atgimimas“ taip pat buvo įrašyta  A. Mustoneno iniciatyva.

Šį kartą garsusis smuikininkas bei dirigentas į Klaipėdą atvyks kartu su Andres Mustonen ArtJazz Ensemble. Jame jis pats gros smuiku, Jaak Sooāār ir Paul Daniel skambins gitaromis, Taavo Remmel grieš kontrabosu, o Tanel Ruben valdys perkusinius instrumentus. Kartu su estais muzikuos ir lietuvis saksofonininkas Liudas Mockūnas, su kuriuo orkestras jau yra sėkmingai  braidęs po šiuolaikinės muzikos vandenis.  
           
Šįkart tai bus instrumentinė ir vokalinė baroko muzika, skambėsianti uždegančiu džiazo ritmu ir padabinta improvizacijų girliandomis. Andres Mustonen ArtJazz Ensemble kartu su Klaipėdos kameriniu orkestru atliks J. S.  Bacho Brandenburgo koncertus Nr. 2 ir 4, Koncerto 2 smuikams ir orkestrui d-moll II dalį ir net keturias G. F. Händelio arijas. Tarp jų bus nuostabiosios „Lascia Chio Pianga“ iš operos „Rinaldo“ ir „Ombra Mai Fu“ iš operos „Kserksas“.

Tikimės, jog šis koncertas suteiks jums įvepiantį ir gyvą emocinį patyrimą!
________________________________________

LAIMĖKITE KALĖDINĮ ARBA NAUJAMETINĮ VAKARĄ KLAIPĖDOS KONCERTŲ SALĖJE!
• Įsigykite 2-u bilietus į bet kuriuos šventinės klasikos festivalio SALVE MUSICA koncertus.
• Registruokitės el. paštu rinkodara@koncertusale.lt (Vardas, pavardė, kontaktinis telefonas, el. paštas, abiejų bilietų identifikacijos kodai).
• Įsigytus 2-u bilietus galima registruoti tik vieną kartą.
• Atsitiktinės atrankos būdu 4 dalyviai laimės svečio bilietą 2-iems į vieną iš šių koncertų:
Gruodžio 27 d. „Queen Six“ (Didžioji Britanija)
Gruodžio 28 d. Sergej Krylov (smuikas, Italija), Lietuvos kamerinis orkestras
Gruodžio 29 d. „Glass Duo“, Šv. Kristoforo kamerinis orkestras, meno vadovas ir dirigentas Donatas Katkus
Gruodžio 31 d. Mūza Rubackytė, Klaipėdos kamerinis orkestras
• Apie laimėjimą paskelbsime 2016 m. gruodžio 16 dieną tinklalapyje www.koncertusale.lt (naujienų skiltyje), Koncertų salės feisbuko paskyroje. Laimėtoją informuosime asmeniškai.
• Žaidimas vyksta nuo 2016 m. spalio 24 d. iki 2016 m. gruodžio 15 d.
• Prizas nekeičiamas į pinigus.
Detaliau www.koncertusale.lt
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
ArtJazz Ensemble, Andres Mustonen, A 2016-12-13 18:30 Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda 12.80 - 24.80
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: likus valandai iki renginio
Renginio trukmė: ~1:40
Pertraukos: 1
Vaikai įleidžiami nemokamai: Į vakarinius koncertus, išskyrus edukacinius projektus, ikimokyklinio amžiaus vaikai neįleidžiami
Nuolaidos:
- 50% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 20 % su Laisvalaikio kortele (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 20 % su Daily Card kortele (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 12 kortelės numerio skaičius)
- 10 % perkant 20 ir daugiau bilietų
*renginio dieną nuolaidos netaikomos!

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Šaulių g. 36 Klaipėda Lietuva