logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

ASKING ALEXANDRIA - SEE WHATS ON THE INSIDE WORLD TOUR 2023

T 2023-06-28 20:00
Menų fabrikas LOFTAS, Vilnius

Britų roko grupė „Asking Alexandria“ pirmą kartą koncertuos Vilniuje

Birželio 28 d. roko kvintetas „Asking Alexandria“ koncertuos Vilniaus menų fabrike „Loftas“. Tai bus pirmasis jų koncertas Baltijos šalyse, įtrauktas į grupės gastrolinį turą, skirtą naujojo albumo „See What’s on the Inside” pristatymui. Prekyba bilietais prasidės sausio 27 d. 12:00 val. visose Bilietai.lt kasose ir internetu www.bilietai.lt

Dabartinis grupės pagrindinis gitaristas ir pritariantysis vokalistas Benas Bruce’as pradėjo kurti „Asking Alexandria“ muziką dar 2006 m. ir laikui bėgant jiems pavyko sukurti savitą ir originalų roko muzikos pasaulį. Grupės debiutinis albumas „Stand Up and Scream” pasirodė 2009 m., o per per trylika metų „Asking Alexandria“ diskografiją papildė dar septyni darbai. Grupės muzika dažniausiai apibūdinama kaip metalcore, hard rock, heavy metal, post-hardcore ir screamo.

Šiandien grupė koncertuoja savo originalioje sudėtyje – tai Benas Bruce’as (gitara, pritariantysis vokalas), Danny Worsnopas (vokalas), Jamesas Cassellsas (mušamieji), Cameronas Liddellas (gitara) ir Samas Bettley (bosas) – jų pačių teigimu: „kvintetas pasiekė aiškumą ir išsigrynino savo kūrybinės veiklos tikslą“.

Įkvėpimo paskutiniam albumui „See What’s on the Inside“ grupė sėmėsi iš savo ankstesnių muzikos herojų - „Led Zeppelin”, „Metallica”, „AC/DC”, „Queen”. Gitaristas Benas Bruce‘as yra pasakęs, kad jiems nepatinka kurti muziką, kuri kiekviename albume skamba vienodai, todėl laikui bėgant grupės muzikinis stilius keitėsi.

Per daugiau kaip 10 metų gastrolių ir studijinių įrašų „Asking Alexandria“ pasiekė beprecedentės sėkmės, įvertintos dvejais auksiniais singlais („Final Episode (Let’s Change The Channel)” ir „Not The American Average”) ir trimis albumais, patekusiais į „Billboard To 10“ - tai „Reckless & Relentless (2011), „From Death to Destiny" (2013) ir „The Black" (2016). Be savo gastrolinių turų, kurių metu „Asking Alexandria“ apsilankė penkiuose žemynuose, jie koncertavo kartu su tokiomis grupėmis kaip „Guns N’ Roses”, „Green Day”, „Avenged Sevenfold”, „Alice In Chains”, „Slipknot” ir daugeliu kitų.

Grupė „Asking Alexandria” pasirodys birželio 28 d. Vilniaus menų fabrike „Loftas“. Bilietai prekyboje – nuo sausio 27 d. 12:00 val. visose „Bilietai.lt" kasose ir internetu www.bilietai.lt

Daugiau informacijos:
https://www.askingalexandria.com
https://www.facebook.com/ltipsagency

Video:
Alone In A Room - https://youtu.be/4cHb8AJDR5Y
Into The Fire - https://youtu.be/-jFgNreZPf0
Moving On - https://youtu.be/i9lYwVm1NDg
See What’s on the Inside - https://youtu.be/kcpW9GcZxnM

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
ASKING ALEXANDRIA - SEE WHATS ON THE INSIDE WORLD TOUR 2023 T 2023-06-28 20:00 Menų fabrikas LOFTAS, Vilnius 46.20
Renginys ASKING ALEXANDRIA - SEE WHATS ON THE INSIDE WORLD TOUR 2023
Data / Laikas T 2023-06-28 20:00
Renginio vieta Menų fabrikas LOFTAS, Vilnius
Kaina 46.20
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 19:00
Renginio trukmė: 4 val.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Menų fabrikas LOFTAS
Švitrigailos g. 29 Vilnius Lietuva
Organizatorius
L Tips Agency LT, UAB
A. Juozapavičiaus g. 6, Vilnius
info@ltips.lv / +371 29287233
Įmonės kodas: 305919989
Renginys ASKING ALEXANDRIA - SEE WHATS ON THE INSIDE WORLD TOUR 2023
Data / Laikas T 2023-06-28 20:00
Renginio vieta Menų fabrikas LOFTAS, Vilnius
Kaina 46.20
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti