Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

ATGAL Į SAPNUS

T 2018-12-26 14:00
Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
14.40 - 18.00
Gruodžio 26 d., trečiadienį, 14 val.
UŽUTRAKIO DVARO SODYBOS RŪMUOSE


ATGAL Į SAPNUS
MUZIKINĖ-POETINĖ IMPRESIJA VISAI ŠEIMAI

SIMONA ZAJANČAUSKAITĖ, fortepijonas

Programa
Edvardo Griego, Balio Dvariono muzika,
Salomėjos Nėries, Justino Marcinkevičiaus poezija.

Nepaprasta aura apgaubtuose Užutrakio rūmuose skambės Kalėdinės paslapties sklidina programa. Pianistės Simonos Zajančauskaitės sukurta muzikinė impresija, apipinta atlikėjos pasakojimais ir poezija, kviečia atgal į vaikystę, pasakas, stebuklų laukimą. Kada paskutinį kartą buvote nuklydę į vaikystės prisiminimus? Kada regėjote save bėgantį per pievas ir jaučiantį, jog jau tuoj tuoj pakilsite į dangų kaip paukštis? Tikriausiai, tai buvo vakar Jūsų sapnuose…

Koncertas „Atgal į sapnus“ – su muzika, šviesomis ir poezija keliaujančios sielos prisiminimai. Jūsų prisiminimai… Skambant norvegų dainiaus Edwardo Griego ir lietuvių kompozitoriaus Balio Dvariono kompozicijoms, iš atminties išplaukiantys vaikystės vaizdiniai – mažųjų nykštukų eisena, elfų pokštai, valsas su lėle, čiurlenančio upelio šnabždesys, paukščio daina, gimtųjų namų ilgesys – nejučia veda į tą širdies kertelę, kurioje pulsuoja pilna švelnumo, šilumos ir meilės, žvelgianti sielos akimis, ramybę dalinanti ir priimanti esybė...

Simona Zajančauskaitė mokėsi Rokiškio muzikos mokykloje (mok. A. Vagonienės kl.) ir Nacionalinėje M. K. Čiurlionio menų mokykloje (mok. A. Jurgelionio ir D. Račio kl.), 2007-2012 m. studijavo Sankt-Peterburgo valstybinėje N. A. Rimskio-Korsakovo konservatorijoje (prof. N. Serioginos  kl.), kurią baigė aukščiausiuoju Raudonojo diplomo įvertinimu. Atlikėja solo fortepijono ir kamerinės muzikos studijas tęsė Veimaro Franzo Liszto aukštojoje muzikos mokykloje (prof. G. Gruzman ir L. Schmiedel kl.), tobulinosi garsiausių pasaulio muzikų – M. Rostropovičiaus, L. Bermano, J. Drakes, A. Debruso, S. Urivajevo, T. Steinhofelio, S. Lehmstedto, L. Natočino, V. Gornostajevos, M. Rubackytės meistriškumo pamokose. S. Zajančauskaitė buvo M. Rostropovičiaus paramos ir labdaros „Pagalba Lietuvos vaikams“ (2005-2010) bei Ernsto-Freibergerio „Deutschlandstipendium“(2013-2014) fondų stipendininkė.

Už pasiekimus muzikoje apdovanota Prezidento Valdo Adamkaus premija atlikėja daug koncertuoja solo bei įvairių kamerinių  ansamblių sudėtyse, dalyvauja tarptautiniuose festivaliuose (Rusija, Estija, Vokietija, Prancūzija, Belgija, Šveicarija, Austrija). Ji yra sukūrusi keletą tarptautinių kamerinės muzikos projektų – „Muzika aštuoniems“, „Išskridę paukščiai sugrįžta“, „Hanso Kristiano pasakų dirbtuvėse“, „Saint-Saëns“, „DSCH. Schostakowich“ ir kt. Nuo 2007 metų kartu su smuikininke Justina Zajančauskaite organizuoja „Rokiškio klasikinės muzikos festivalį“.

Renginio nuoroda: http://www.ambravox.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
ATGAL Į SAPNUS T 2018-12-26 14:00 Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 14.40 - 18.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 30 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 3 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
- 20% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 15% su Omni ID kortele 1 bilietui (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 6 kortelės numerio skaičius)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Užtrakio g. 17, Trakai Trakai Lietuva