logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

ATRASTIEJI TALENTAI

S 2023-06-04 18:00
Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai

Birželio 4 d., sekmadienį, 15 val.
UŽUTRAKIO DVARO SODYBOS RŪMUOSE


ATRASTIEJI TALENTAI

Rengiama bendradarbiaujant su „Klaipėda Piano Masters“

Pianistai
ARMINAS ABUKAUSKAS
JORIS MIKUŽIS
GRETA ZAMYCKAJA

Programa

J. S. Bach, J. Haydn, F. Chopin, F. Liszt, R. Schumann ir kt.


Didžiausia Baltijos šalyse pianistų akademija Klaipėda Piano Masters“ (KPM) kasmet Lietuvoje ir Vokietijoje rengia talentingiausių pianistų rečitalius, skirtus publikai pristatyti savo kūrybinius sumanymus ir išbandyti akademijos metu įgytas žinias. Koncertui Užutrakio dvare susibūrė trys jauni pastarųjų metų KPM atradimai iš Lietuvos – panevėžietis Arminas Abukauskas, šilutiškis Joris Mikužis ir vilnietė Greta Zamyckaja.

Klaipėdoje vasaromis veikianti akademija skatina jaunus pianistus kuo plačiau žvelgti į muzikinės karjeros subtilybes, neapsiriboti vien skambinimo fortepijonu tobulinimu. Tarp KPM gvildenamų temų patenka tokie ilgalaikės karjeros aspektai, kaip efektyvi laiko vadyba, įvaizdžio kūrimas, įdomių programų ir sceninių sprendimų paieškos, psichologinis pasiruošimas scenai, sveika gyvensena. KPM, 2017 m. pianisto Gintaro Januševičiaus įkurta pagal precedento visame pasaulyje neturinčią programą, kasmet sutraukia vis daugiau pianistų iš viso pasaulio. Plačiau apie KPM galima sužinoti puslapyje www.kpm.lt arba akademijos instagram bei facebook platformose.

Arminas Abukauskas muzikinį kelią pradėjo Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazijoje, o dabar studijuoja Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje prof. Jurgio Karnavičiaus klasėje. Pastaraisiais metais tapo penkių respublikinių bei šešių tarptautinių konkursų Lietuvoje, Prancūzijoje bei Kazachstane laureatu. Yra aktyvus skirtinguose kameriniuose ansambliuose, o taip pat kurdamas muziką – nesenai pasaulį išvydo jo pirmoji kūrinių fortepijonui rinktinė. KPM dalyvis nuo 2021 metų.

Joris Mikužis fortepijonu pradėjo skambinti šešerių metų Šilutės meno mokykloje, o nuo 2021 mokosi Nacionalinėje Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų mokykloje prof. Aleksandros Žvirblytės klasėje. Tarptautiniame konkurse-festivalyje „Muzika be sienų“ ir XIII Respublikiniame jaunųjų pianistų konkurse, skirtame L. van Beethovenui pelnė 1 vietos premijas. 2021 Joris dalyvavo tarptautiniame pianistų forume „Bieszczady bez granic“ Sanoke, Lenkijoje kur pasirodė su Varšuvos Nacionalinės filharmonijos kameriniu orkestru. KPM dalyvis nuo 2021 metų.

Greta Zamyckaja yra Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos absolventė ir šiuo metu studijuoja Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, doc. Albinos Šikšniūtės klasėje. Ji yra įvairių nacionalinių ir tarptautinių konkursų bei festivalių dalyvė, iš kurių minėtini – nacionalinis J. Gruodžio pianistų konkursas, tarptautinis P. Čaikovskio pianistų konkursas Latvijoje bei tarptautinis konkursas „Muzika be sienų” Lietuvoje. Nesenai ji sėkmingai pasirodė XII tarptautiniame jaunųjų muzikantų kamerinės muzikos festivalyje „In Corpore” Taline (Estija). KPM dalyvė nuo 2022 metų.

 

 

Renginio nuoroda: http://www.ambravox.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
ATRASTIEJI TALENTAI S 2023-06-04 18:00 Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 9.60 - 12.00
Renginys ATRASTIEJI TALENTAI
Data / Laikas S 2023-06-04 18:00
Renginio vieta Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
Kaina 9.60 - 12.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: likus 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 3 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
- 20% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
 


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Užutrakio dvaro sodybos rūmai
Užtrakio g. 17, Trakai Trakai Lietuva
Organizatorius
Ambra Vo, VšĮ
Geležių km., Smėlio g. 40 Vilniaus raj
+370 612 31170; ambra@ambravox.lt
Įmonės kodas: 302719606
Renginys ATRASTIEJI TALENTAI
Data / Laikas S 2023-06-04 18:00
Renginio vieta Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
Kaina 9.60 - 12.00
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą DESERTAS IŠ VIENOS DESERTAS IŠ VIENOS Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
Pirkti bilietą TYLOS DIALOGAI TYLOS DIALOGAI Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
Pirkti bilietą BALADA PARA EL TANGO | TANGO BALADĖ BALADA PARA EL TANGO | TANGO BALADĖ Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti