logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

(ATŠAUKTA) HAVASI KLAIPĖDA

Pn 2023-05-19 19:00
Kultūros centras Žvejų rūmai, Klaipėda

Atnaujinta 2023 05 19

Pranešame, kad atšauktas renginys “HAVASI KLAIPĖDA”, kuris turėjo įvykti 2023 m. gegužės 19 d.
Pirkę kasose prašome užpildyti pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: https://www.bilietai.lt/lit/ticket-refund-application
Bilietus įsigijusiems internetu pinigai bus grąžinti į tą pačią sąskaitą iš kurios buvo atliktas mokėjimas. Pinigai bus pervesti iki 2023 metų birželio 02 dienos.
Prašymai priimami iki birželio 02 d.

Renginio organizatorius šiuo konkrečiu atveju yra pavedęs UAB „Nacionalinis bilietų platintojas“ renginio organizatoriaus vardu grąžinti tam tikrą organizatoriaus pervestą / paskirtą sumą pinigų už įsigytus bilietus (jeigu tam turite teisę pagal taikytinus teisės aktus). Pabrėžiame, kad šiuo atveju UAB „Nacionalinis bilietų platintojas“ veikia tik kaip renginio organizatoriaus pasitelktas asmuo – tarpininkas bilietų ir pinigų grąžinimui. Dėl šios priežasties UAB „Nacionalinis bilietų platintojas“ vykdo pinigų grąžinimą tik tol, kol šio proceso neatšaukia renginio organizatorius ir tik tokia apimtimi (tam skaičiui bilietų pirkėjų), kiek šiam tikslui pinigų yra suteikęs renginio organizatorius. Dėl bet kurių priežasčių nepavykus grąžinti bilietą ar atgauti pinigus už bilietą tarpininkaujant UAB „Nacionalinis bilietų platintojas“, pirkėjas turi kreiptis tiesiogiai į renginio organizatorių.

 

Informuojame ir primename, kad UAB „Nacionalinis bilietų platintojas“ buvo ir yra tik tarpininkas tarp renginio organizatoriaus (paslaugų teikėjo) ir pirkėjo. UAB „Nacionalinis bilietų platintojas“ neorganizuoja renginių, todėl neprisiima atsakomybės už neįvykusį renginį, jo nukėlimą, kokybę ar kitus, su renginio organizavimu susijusius, dalykus. Už visa tai atsako renginio organizatorius, kuris nurodytas ir įsigytuose bilietuose: Šou, M, Žirmūnų g. 105, Vilnius, showlifelt@gmail.com.

 

Iš UAB „Nacionalinis bilietų platintojas“, kaip bilietų platintojo, pirkėjas neturi teisės reikalauti grąžinti už bilietus sumokėtas sumas ir (ar) nuostolių atlyginimo. UAB „Nacionalinis bilietų platintojas“ teikiama paslauga ir (ar) pagalba renginio organizatoriui vykdyti pinigų už bilietus grąžinimą, nereiškia, kad visi bilietų pirkėjai gali tikėtis pinigų grąžinimo iš UAB „Nacionalinis bilietų platintojas“ ar kad bilietų platintojas yra tiesiogiai atsakingas klientui už pinigų grąžinimą dėl neįvykusio renginio.

 

 

 

 

HAVASI – šiuolaikinis kompozitorius, gebantis vienu metu sužavėti žiūrovus elegantiškiausiose koncertų salėse, teatruose, sporto salėse ar net populiariausiuose vasaros festivaliuose.

Pastaraisiais metais jis vienas pateko į uždarą tarptautinio menininkų elito bendruomenę. Po dešimties metų eksperimentų sukūrė savitą ir unikalų muzikinį pasaulį.

Jis jau yra kūręs simfoniniams orkestrams, chorams, styginių ansambliams, taip pat roko būgnui ir fortepijonui. Visiems žinoma, kad jam patinka plėsti muzikos žanrų ribas, dažnai dirbtinai padarytas.

Jis pardavė daugiau nei 500 000 koncertų bilietų ir sulaukė ilgų ovacijų daugelyje garsiausių pasaulio koncertų salių, tokių kaip Carnegie Hall, Sidnėjaus operos teatras ir Wembley Arena.

 

Renginio nuoroda: https://fb.me/e/f7Hym1sOE

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
(ATŠAUKTA) HAVASI KLAIPĖDA Pn 2023-05-19 19:00 Kultūros centras Žvejų rūmai, Klaipėda
Renginys (ATŠAUKTA) HAVASI KLAIPĖDA
Data / Laikas Pn 2023-05-19 19:00
Renginio vieta Kultūros centras Žvejų rūmai, Klaipėda
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~18:00
Renginio trukmė: ~90 min.
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: 
nėra


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Kultūros centras Žvejų rūmai
Taikos pr. 70 Klaipėda Lietuva
Organizatorius
Julian Tkačiov
Julian Tkačiov
Kuršių g. 2 Vilnius
showlifelt@gmail.com / +37069612216
Įmonės kodas: 773236
PVM kodas LT100011377313
Renginys (ATŠAUKTA) HAVASI KLAIPĖDA
Data / Laikas Pn 2023-05-19 19:00
Renginio vieta Kultūros centras Žvejų rūmai, Klaipėda
Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą (Klaipėda) INTERNATIONAL FESTIVAL BALLET - Didžiausias visų laikų ''GULBIŲ EŽERAS'' NaujasNaujas(Klaipėda) INTERNATIONAL FESTIVAL BALLET - Didžiausias visų laikų ''GULBIŲ EŽERAS'' Kultūros centras Žvejų rūmai, Klaipėda
Pirkti bilietą (Klaipėda) LORDS OF THE SOUND "The Music Of Hans Zimmer» (Klaipėda) LORDS OF THE SOUND "The Music Of Hans Zimmer» Kultūros centras Žvejų rūmai, Klaipėda
Pirkti bilietą (Klaipėda) Koliažinė opera MAŽVYDAS (Klaipėda) Koliažinė opera MAŽVYDAS Kultūros centras Žvejų rūmai, Klaipėda
Prekyba sustabdyta Pažintis su opera UNDINĖ, edukacinis renginys Prekyba sustabdytaPrekyba sustabdytaPažintis su opera UNDINĖ, edukacinis renginys Kultūros centras Žvejų rūmai, Klaipėda
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti