logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu
Paieška žemėlapyje
Pasirinkite periodą

(Atšauktas ) RAIDĖS IR GAIDOS

S 2022-04-10 15:00
Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai

Pranešame, kad renginių “RAIDĖS IR GAIDOS", kuris turėjo įvykti 2022 m. balandžio 10 d. Trakuose yra atšauktas.

Pirkę kasose prašome užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: https://bit.ly/3tHWnE3

Bilietus įsigijusiems internetu pinigai bus grąžinti į tą pačią sąskaitą iš kurios buvo atliktas mokėjimas. Pinigai bus pervesti iki 2022 metų balandžio 15 dienos.

Prašymai priimami iki balandžio 20 d.

 

Balandžio 10 d., sekmadienį, 15 val.
UŽUTRAKIO DVARO SODYBOS RŪMUOSE

RAIDĖS IR GAIDOS
Poezijos ir muzikos popietė

NERINGA NEKRAŠIŪTĖ, aktorė ir dainininkė
EGIDIJUS BUOŽIS, fortepijonas

Programa
Lietuvių poetų eilės, autorinės E. Buožio kompozicijos

„Beveik prieš 30 metų Egidijus parašė man pirmąją dainą „Kalėdų pily“. Nuo to laiko mus sieja kūrybinė bičiulystė, mane auginusi ir stiprinusi kaip dainininkę ir atlikėją. E. Buožis – vienas didžiausių mano Mokytojų, su juo ir šiandien be galo smagu pristatyti mūsų bendrą programą, kurioje į kūrybingą visumą apsijungs poezijos raidės ir muzikos gaidos.“, – teigia atlikėja Neringa Nekrašiūtė.

Neringa Nekrašiūtė – aktorė ir dainininkė, solinę karjerą puoselėjanti nuo vaikystės, studijavo Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, kur 2008 m. baigė aktoriaus meistriškumo bakalauro studijas (kurso vadovė prof. Algė Savickaitė) ir 2010 m. įgijo teatro pedagogikos magistro diplomą (prof. A. Savickaitės kl.). N. Nekrašiūtė nuo 2008 m. dirba Nacionaliniame Kauno dramos teatre, kur parengė per 17 vaidmenų. Taip pat ji yra sukūrusi vaidmenis režisieriaus G. Lukšo filme „Duburys“ bei D. Ulvydo režisuotuose LNK seriale „Jausmų miestas“ ir filme „Valentinas vienas“. Be teatro ir kino vaidmenų, aktorė savo balsu įkūnija ir įgarsina pasaulinės animacijos herojus.

Atlikėja daug koncertuoja ir kaip dainininkė. Ji dainuoja duete „La Forza“, yra pasirodžiusi TV projekte „Muzikinė kaukė“ bei kituose TV projektuose, dalyvavusi ir laimėjusi daugelyje tarptautinių konkursų. Dainininkė bendradarbiauja su įvairiais šalies atlikėjais ir orkestrais, dalyvauja muzikos festivaliuose ir kūrybiniuose projektuose.

Egidijus Buožis – ryškus Lietuvos džiazo pianistas, kompozitorius, prodiuseris, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos (LMTA) dėstytojas. Klasikinio fortepijono išsilavinimą įgijęs Nacionalinėje M. K. Čiurlionio menų mokykloje bei LMTA, koncertinę veiklą jis pradėjo kaip klasikinės muzikos atlikėjas – skambino solo rečitalius, koncertavo su Lietuvos nacionaliniu simfoniniu bei Lietuvos kameriniu orkestrais.

Dar paauglystėje E. Buožis susidomėjo džiazu. Studijų metais jis pelnė I vietą Tarptautiniame studentų fortepijoninės improvizacijos konkurse Vilniuje. Tai buvo rimtu postūmiu tolesnei ilgametei džiazo veiklai – vėliau pianistas pasirodo kaip džiazo solistas, duetų partneris, ansamblių lyderis, groja su žinomiausiais džiazo atlikėjais Lietuvoje bei užsienyje, dalyvauja įvairiuose džiazo forumuose, seminaruose bei simpoziumuose, tokiuose kaip Niels-Henning Ørsted Pedersen‘o Akustinio džiazo simpoziumas bei Džiazo, rock‘o ir avangardinės muzikos simpoziumas Danijos aukštojoje muzikos mokykloje Rytmisk Musikkonservatorium, kuriuose pasirodo ryškiausios džiazo žvaigždės iš viso pasaulio. Nuo 2002-ųjų metų E. Buožis rengia spontaniškų džiazo improvizacijų koncertų seriją „Impro-vizijos“.

E. Buožio diskografija: „Town of Love“ (1995), „Solos & Duos“(2000), „At first Sight“ (2005), „Spontanica“ (2007), „One“ (2011), „Pictures“ (2015), „Labyrinth“ (2019). 2003-aisiais jo kaip džiazo atlikėjo veikla įvertinta Lietuvos muzikų sąjungos „Auksiniu disku“.

 

 

 

Renginio nuoroda: http://www.ambravox.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
(Atšauktas ) RAIDĖS IR GAIDOS S 2022-04-10 15:00 Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
Renginys (Atšauktas ) RAIDĖS IR GAIDOS
Data / Laikas S 2022-04-10 15:00
Renginio vieta Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: likus 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 3 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
- 20% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

 

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Užutrakio dvaro sodybos rūmai
Užtrakio g. 17, Trakai Trakai Lietuva
Organizatorius
VšĮ „Ambra Vox“
Žirmūnų g. 12-26 Vilnius
+370 612 31170; ambra@ambravox.lt
Įmonės kodas: 302719606
Renginys (Atšauktas ) RAIDĖS IR GAIDOS
Data / Laikas S 2022-04-10 15:00
Renginio vieta Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Prekyba sustabdyta (Perkeltas) KALĖDINIS ATVIRUKAS Prekyba sustabdytaPrekyba sustabdyta(Perkeltas) KALĖDINIS ATVIRUKAS Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
Pirkti bilietą (Perkeltas) AUKSINIO RUDENS SONETAI Muzikos ir poezijos popietė (Perkeltas) AUKSINIO RUDENS SONETAI Muzikos ir poezijos popietė Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 17.60 - 22.00
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti