Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

(Atšauktas) Arfa ir fleita: kerintis skambesys | ANAÏS GAUDEMARD arfa, KASPAR ZEHNDER fleita, KKO

Pn 2020-03-20 18:30
Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda
Pranešame, kad renginys Arfa ir fleita: kerintis skambesys | ANAÏS GAUDEMARD arfa, KASPAR ZEHNDER fleita, KKO, turėjęs įvykti kovo 20 d., yra atšaukiamas.
 
Bilietus įsigijusiems internetu (išskyrus Nordea) pinigai bus grąžinti į tą pačią sąskaitą iš kurios buvo atliktas mokėjimas. Pinigai bus pervesti iki 2020 metų balandžio 15 dienos.
 
Pirkę kasose arba internetu ir atsiskaitę Nordea, prašome kreiptis el. paštu: info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: https://www.bilietai.lt/file/id/43766
 
Organizatorius atsiprašo už nepatogumus.

„Arfa ir fleita: kerintis skambesys “
Klaipėdos kamerinis orkestras
Meno vadovas Mindaugas Bačkus
Solistė Anaïs Gaudemard (arfa, Prancūzija)
Dirigentas ir solistas Kaspar Zehnder (fleita, Šveicarija)

Programa: Franz Schreker. Wolfgang Amadeus Mozart, Claude Debussy, Arnold Schoenberg

 

Ar jaučiate pavasario alsavimą? Ar girdite rytais vis garsesnes ir įmantresnes paukščių giesmes? Ar pastebite, kaip šviesėja ir ilgėja dienos, suteikdamos vis daugiau galimybių pažinti ir patirti?

Priartėjus pavasario lygiadieniui, kovo 20 dieną, penktadienį, 18.30 valandą kviečiame į Klaipėdos koncertų salę patirti nuostabių įspūdžių, pasisemti energijos įkvepiančiame koncerte „Arfa ir fleita: kerintis skambesys“. Šioje Klaipėdos kamerinio orkestro programoje kolektyvo scenos partneriais bus žavinga prancūzų arfininkė Anaïs Gaudemard ir pripažintas šveicarų fleitininkas bei dirigentas Kasparas Zehnderis.

Sidabrinis fleitos garsas, virtuoziški jos pasažai, siekiantys aukščiausius diapazono tolius ir primenantys paukščių giesmes, nuostabiai dera su dangišku arfos skambesiu. Šis dieviškas instrumentas ne tik pasižymi turtinga garsinės paletės spalvų gama, bet ir sukuria nepaprastai gražų peizažą fleitos melodijoms skleistis. Arfa ir fleita labai dera tarpusavyje, todėl šiais instrumentais muzikuojantys atlikėjai dažnai buriasi į duetus ir groja kamerinę muziką.

Arfa laikoma vienu seniausių muzikos instrumentų, žinomu nuo IV tūkstantmečio pr. m. e.  Šiuolaikinio koncertinio tipo arfa buvo sukonstruota prieš porą šimtų metų Prancūzijoje, kur ji labai išpopuliarėjo. Atsirado daug šio instrumento meistrų ir pedagogų. Arfa netgi tapo namų dekoro detale. Žmonėms turbūt patiko ne tik garsas, bet ir karališkas arfos įvaizdis, nes daugelis instrumentų turi karūnėles.

Iš Prancūzijos į Klaipėdą pirmąkart atvykstanti arfininkė A. Gaudemard laikoma viena ryškiausių dabarties arfos atlikėjų. Pasaulinį pripažinimą pelniusi solistė, laimėjusi keletą svarių konkursų ir prizų, nuolat kviečiama pasirodyti garsiausiose koncertų salėse, tarp jų – Vienos Konzerthaus, Hamburgo Elbės filharmonijoje, Kelno filharmonijoje, Londono Barbican Center, Paryžiaus filharmonijoje, Stokholmo Konserthuset, Amsterdamo Concertgebouw ir kitose.  Kolektyvų, su kuriais A. Gaudemard grojo kaip solistė, sąraše – Lucernos festivalio orkestras, Lozanos kamerinis orkestras, Bazelio Collegium Musicum, Miuncheno kamerinis orkestras, Izraelio filharmonijos ir Izraelio simfoninis orkestrai, Strasbūro filharmonijos orkestras, Lisabonos Gulbenkian Orchestra, Milano I Pomeriggi Musicali ir daugelis kitų.

Muzikai pasišventęs K. Zehnderis scenos partnerius ir klausytojus patraukia savo nuoširdumu ir entuziazmu. Šis įvairiapusis atlikėjas nuolat pasirodo svarbiausiose Europos koncertų salėse ir festivaliuose. Jis yra Biel Solothurn simfoninio orkestro meno vadovas (Šveicarija), Hradci Králové filharmonijos orkestro vyr. dirigentas (Čekija), taip pat vadovauja prestižiniam Murten Classics festivaliui (Šveicarija), kuriame šią vasarą jau trečią kartą koncertuos Mindaugo Bačkaus vadovaujamas Klaipėdos kamerinis orkestras. Klaipėdiečių kolektyvas pasirodė ir kitame K. Zehnderio vadovaujamame festivalyje Klangantrisch, kuris vyksta muziko gimtinėje Riggisberge. Klaipėdos koncertų salės scenoje K. Zehnderis jau ne kartą dirigavo orkestrams ar grojo fleita kaip solistas, atliko kamerinę muziką. Balandžio mėnesį K. Zehnderis ir Klaipėdos kamerinis orkestras koncertuos Lietuvos nacionalinės filharmonijos scenoje.

K. Zehnderio dėmesio centre taip pat yra operos, kurias jis diriguoja įvairiuose Europos operos teatruose. Wolfgango Amadeaus Mozarto „Figaro vedybas“ jis dirigavo Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre, o Klaipėdos koncertų salėje ir Klangantrisch festivalyje  su Klaipėdos kameriniu orkestru jis pristatė  Giovanni Battista Pergolesi komišką operą „Tarnaitė –ponia“.

Nuostabieji koncerto solistai A. Gaudemard ir K. Zehnderis su Klaipėdos kameriniu orkestru atliks Wolfgango Amadeuso Mozarto Dvigubą koncertą fleitai, arfai ir orkestui. Išgirsime ir auksinį arfos repertuaro kūrinį Claude Debussy Danse sacrée et danse profane / „Religinis ir pasaulietinis šokis“. Orkestras turės galimybę pademonstruoti savo profesinį meistriškumą atlikdamas Naujosios Vienos mokyklos įkūrėjo Arnoldo Schönbergo kompoziciją Verklärte Nacht / „Pragiedrėjusi naktis“. Šį programinį kūrinį įkvėpė ekspresionizmui artimo vokiečių poeto Richardo Dehmelio poemos iš rinkinio „Vyras ir moteris“, kurios pasakoja apie jų susitikimą tamsią naktį. Kadais artimi žmonės vienas nuo kito nutolo; ir štai dabar moteris pasakoja apie savo neištikimybę, o vyras ją guodžia ir, sužavėtas nakties grožio, – jai atleidžia. Niūri naktis giedrėja…

Tobula garsų harmonija – taip galima apibūdinti fleitos, arfos ir styginių orkestro skambesio visumą. Tikimės, kad koncerte „Arfa ir fleita: kerintis skambesys“ jūs tai galėsite išgirsti!

 


Į vakarinius koncertus, išskyrus edukacinius projektus, ikimokyklinio amžiaus vaikai neįleidžiami.

 
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
(Atšauktas) Arfa ir fleita: kerintis skambesys | ANAÏS GAUDEMARD arfa, KASPAR ZEHNDER fleita, KKO Pn 2020-03-20 18:30 Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 50 min.
Pertraukos: 1
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
N-7
Nuolaidos:
- 50% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 10% perkant 20 ir daugiau

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Akreipiame dėmesį, kad prieš įsigydami bilietus, įvertintumėte esamą situaciją dėl COVID-19 Lietuvos Respublikos Vyriausybės renginiams ir jų dalyviams taikomų apribojimų. Bilietų platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Renginiui neįvykus ar jį nukėlus, renginio organizatorius, o ne bilietų platintojas prisiima atsakomybę už pinigų už įsigytus bilietus grąžinimą.
Renginio vieta
Klaipėdos koncertų salė
Šaulių g. 36 Klaipėda Lietuva
Organizatorius
Klaipėdos koncertų salė, Klaipėdos m. sav. įstaiga
Klaipėdos koncertų salė, Klaipėdos m. sav. įstaiga
Šaulių g. 36 Klaipėda
info@koncertusale.lt / (846) 410559
Įmonės kodas: 300101372
Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą (Perkeltas) Premjera (NE) IŠTIKIMYBĖS SPĄSTAI | Klaipėda (Perkeltas) Premjera (NE) IŠTIKIMYBĖS SPĄSTAI | Klaipėda Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda 12.00 - 18.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą (Perkeltas) Premjera RIZIKINGA MEILĖ | Klaipėda (Perkeltas) Premjera RIZIKINGA MEILĖ | Klaipėda Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda 13.00 - 18.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą (Perkeltas) PESNIARY Klaipėda (Perkeltas) PESNIARY Klaipėda Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda 17.20 - 36.20
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą (Perkeltas) O. Kolobovaitė, A. Globys, Z. Levickis BALTAS PAUKŠTIS | KLAIPĖDA (Perkeltas) O. Kolobovaitė, A. Globys, Z. Levickis BALTAS PAUKŠTIS | KLAIPĖDA Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda 13.00 - 21.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!