logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

(Atšauktas) BASIANI Valstybinis Sakartvelo vyrų folklorinis ansamblis

Pn 2022-05-27 19:00
Lietuvos nacionalinė filharmonija, Vilnius
Pranešame, kad renginys BASIANI Valstybinis Sakartvelo vyrų folklorinis ansamblis, dėl nuo organizatoriaus nepriklausančių aplinkybių, turėjęs įvykti gegužės 27 d., yra atšaukiamas.

Pageidaujantiems siūlome pasikeisti bilietus į renginį  SAKARTVELO KARALIŠKASIS NACIONALINIS BALETAS, bet kurią pasirinktą vietą BE PRIEMOKOS UŽ BILIETO VERTĖS SKIRTUMĄ, kreipdamiesi į info@bilietai.lt iki kovo 25 d.
www.bilietai.lt/lit/renginiai/teatras/sakartvelo-karaliskasis-nacionalinis-baletas--vilnius-349390/

Bilietus įsigijusiems internetu pinigai bus grąžinti į tą pačią sąskaitą iš kurios buvo atliktas mokėjimas. Pinigai bus pervesti nuo kovo 28 d. iki balandžio 19 d.

Pirkusius kasose, prašome kreiptis el. paštu: info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: https://www.bilietai.lt/file/id/43766

Organizatorius atsiprašo už nepatogumus.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
(Atšauktas) BASIANI Valstybinis Sakartvelo vyrų folklorinis ansamblis Pn 2022-05-27 19:00 Lietuvos nacionalinė filharmonija, Vilnius
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 2 val.
Pertraukos: 1
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
nėra
Nuolaidos:  netaikomos

Atkreipiame dėmesį, kad prieš įsigydami bilietus, įvertintumėte esamą situaciją dėl COVID-19 Lietuvos Respublikos Vyriausybės renginiams ir jų dalyviams taikomų apribojimų. Bilietų platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Renginiui neįvykus ar jį nukėlus, renginio organizatorius, o ne bilietų platintojas prisiima atsakomybę už pinigų už įsigytus bilietus grąžinimą.
Renginio vieta
Organizatorius
VšĮ Reventis
Sporto 5-14 Vilnius
info@reventis.lt / +37068617225
Įmonės kodas: 304770873