Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

(Atšauktas) BEETHOVENAS PRIE BALTIJOS | D.Dėdinskaitė, G.Pyšniak, R.Taal

T 2020-11-11 18:30
Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda
Pranešame, kad renginys BEETHOVENAS PRIE BALTIJOS | D.Dėdinskaitė, G.Pyšniak, R.Taal, turėjęs įvykti lapkričio 11 d., yra atšaukiamas.
 
Bilietus įsigijusiems internetu (išskyrus Nordea) pinigai bus grąžinti į tą pačią sąskaitą iš kurios buvo atliktas mokėjimas. Pinigai bus pervesti iki 2020 metų lapkričio 27 dienos.
Pirkę kasose arba internetu ir atsiskaitę Nordea, prašome kreiptis el. paštu: info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: https://www.bilietai.lt/file/id/43766
 
Organizatorius atsiprašo už nepatogumus.

„Beethovenas prie Baltijos“
Dalia Dėdinskaitė (smuikas)
Gleb Pyšniak (violončelė)
Ralf Taal (fortepijonas, Estija)

Programa: Ludwig van Beethoven, Pēteris Vasks, Arvo Pärt, Anatolijus Šenderovas

 

Ludwigas van Beethovenas ir Baltijos valstybės turi šį tą bendro – šiemet minimos 250-osios kompozitoriaus gimimo metinės, o Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje įvyko Nepriklausomybių atkūrimo 30-mečių minėjimai. Bendri jubiliejiniai metai įkvėpė menininkus sukurti programą pavadinimu „Beethovenas prie Baltijos“ ir šalia klasikinės muzikos genijaus įtraukti žymių kompozitorių iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos kompozicijas. Jas mums pristatys puikiai Klaipėdoje pažįstami atlikėjai – tai smuikininkė Dalia Dėdinskaitė ir violončelininkas Glebas Pyšniakas. Kartu pamuzikuoti šįkart  jie pasikvietė žymų estų pianistą Ralfą Taalą.

Dalię Dėdinskaitę ir Glebą Pyšniaką prisimename iš tų laikų, kai jie grojo Klaipėdos kameriniame orkestre. Šiuo metu abu atlikėjai dirba Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje: Glebas griežia Čiurlionio kvartete, o Dalia neseniai pradėjo eiti Lietuvos nacionalinio simfoninio orkestro koncertmeisterio pareigas. Ji yra viena ryškiausių jaunosios kartos Lietuvos smuikininkių, koncertuoja daugelyje Europos valstybių, JAV ir Naujojoje Zelandijoje, griežia solo su simfoniniais ir kameriniais orkestrais. Glebas Pyšniakas groja garsiausiose pasaulio salėse, pasirodo solo su įvairiausiais orkestrais. Kartu su Čiurlionio styginių kvartetu ir kitais kolegomis Glebas atlieka daug kamerinės muzikos. „Svajonių duo“ – taip Nyderlandų laikraštis „Noordhollands Dagblad“ apibūdino D. Dėdinskaitės ir G. Pyšniako dueto koncertą.

Ralfas Taalas – vienas ryškiausių dabarties estų pianistų, pelnęs laureato vardą ir kitus apdovanojimus tarptautiniuose konkursuose. Atlikėjas itin vertinamas dėl XIX a. muzikos interpretacijų, yra išleidęs kompaktinį albumą su Fryderyko Chopino muzika, dažnai atlieka Ferenco Liszto, Franzo Shuberto ir, žinoma, L. van Beethoveno kūrybą. Pianistas scena dalinosi su dauguma garsių Estijos menininkų. R. Taalas mokėsi Estijos muzikos ir teatro akademijoje, o dabar joje dirba ir perduoda savo patyrimą ir žinias jaunajai kartai.

Programoje „Beethovenas prie Baltijos“ atlikėjai sujungs didžiojo Vienos klasiko ir trijų Baltijos šalių kompozitorių kūrinius. Pasak G. Pyšniako, „grosime su nuostabiu pianistu, vadinamu vienu ryškiausių šių dienų estų atlikėjų. Šiais metais minimos Ludwigo van Beethoveno 250-osios metinės ir Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-metis, todėl į programą šalia fantastiškos Beethoveno Antrosios simfonijos (man rodos, Lietuvoje jos versijos fortepijoniniam trio dar niekas negrojo) įtraukėme ir Baltijos šalių autorių Pēterio Vasko, Arvo Pärto ir Anatolijaus Šenderovo kūrybą – tarsi muzikinę refleksiją. Šią programą taip pat atliksime penkiuose Estijos miestuose. Neseniai Beethoveno Antrąją  simfoniją grojome Tartu festivalyje. Šį koncertą pasirinko įrašyti ir transliavo „Estijos klasikos radijas“.

 Koncertų salėje vėl turėsime progą paklausyti nuostabios muzikų šeimos smuikininkės Dalios Dėdinskaitės ir violončelininko Glebo Pyšniako pasirodymo. Pamename laikotarpį, kai jie grojo Klaipėdos kameriniame orkestre. Šiuo metu abu atlikėjai dirba Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje: Glebas griežia Čiurlionio kvartete, o Dalia neseniai pradėjo eiti Lietuvos nacionalinio simfoninio orkestro koncertmeisterio pareigas.

Šįkart kartu pamuzikuoti kameriniame ansamblyje lietuviai pasikvietė estų pianistą Ralfą Taalą, kuris yra itin vertinamas dėl XIX a. muzikos interpretacijų, pelnęs laureato vardus ir kitų apdovanojimų tarptautiniuose konkursuose.

Programoje „Beethovenas prie Baltijos“ atlikėjai sujungs didžiojo Vienos klasiko ir trijų Baltijos šalių kompozitorių kūrinius. Pasak G. Pyšniako, „grosime su nuostabiu pianistu, vadinamu vienu ryškiausių šių dienų estų atlikėjų. Šiais metais minimos Ludwigo van Beethoveno 250-osios metinės ir Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-metis, todėl į programą šalia fantastiškos Beethoveno Antrosios simfonijos (man rodos, Lietuvoje jos versijos fortepijoniniam trio dar niekas negrojo) įtraukėme ir Baltijos šalių autorių Pēterio Vasko, Arvo Pärto ir Anatolijaus Šenderovo kūrybą – tarsi muzikinę refleksiją. Šią programą taip pat atliksime penkiuose Estijos miestuose. Neseniai Beethoveno Antrąją  simfoniją grojome Tartu festivalyje. Šį koncertą pasirinko įrašyti ir transliavo Estijos klasikos radijas“.
 


Informacija koncertų klausytojams:
Į koncertus draudžiama eiti, jei turite ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų (čiaudėjate, kosėjate), kitų užkrečiamųjų ligų požymių, karščiuojate (tokiais laikomi turintys 37,3 laipsnių temperatūros). Asmenys, turintys išvardintus simptomus, į renginį nebus įleidžiami ir pinigai už bilietus nebus grąžinami.

Renginiuose būtina dėvėti apsaugos priemones – veido kaukes ar respiratorius (išskyrus mažamečius vaikus).

Temperatūra klausytojams bus matuojama prie bilietų kontrolės. 

Šiai programai parduodami bilietai su nežymėtomis vietomis sėdėti. Koncerto metu metu tarp klausytojų bus išlaikyti visi būtini saugumo reikalavimai. Atvykus į koncertą, maloniai Jus palydėsime iki Jūsų vietos. Šeimos nariai turės galimybę sėdėti greta.

Ikimokyklinio amžiaus vaikai į vakarinius koncertus neįleidžiami (išskyrus edukacines programas vaikams).
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
(Atšauktas) BEETHOVENAS PRIE BALTIJOS | D.Dėdinskaitė, G.Pyšniak, R.Taal T 2020-11-11 18:30 Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 50 min.
Pertraukos: 1
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
N-7
Nuolaidos:
- 50% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 10% perkant 20 ir daugiau

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Klaipėdos koncertų salė
Šaulių g. 36 Klaipėda Lietuva
Organizatorius
Klaipėdos koncertų salė, Klaipėdos m. sav. įstaiga
Klaipėdos koncertų salė, Klaipėdos m. sav. įstaiga
Šaulių g. 36 Klaipėda
info@koncertusale.lt / (846) 410559
Įmonės kodas: 300101372
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą SALVE MUSICA'20: Palaiminimas PopuliarusPopuliarusSALVE MUSICA'20: Palaiminimas Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda 10.20 - 19.20
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą SALVE MUSICA'20: Muzikos prisilietimas PopuliarusPopuliarusSALVE MUSICA'20: Muzikos prisilietimas Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda 31.20
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!