logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

(Atšauktas) DEDIKACIJA LIUDVIKUI VAN BETHOVENUI

S 2021-06-06 15:00
Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai

Dėmesio!

Pranešame, kad renginys DEDIKACIJA LIUDVIKUI VAN BETHOVENUI, kuris turėjo įvykti birželio 6 d. Trakuose yra atšauktas.

Pirkę kasose prašome kreiptis el. paštu: info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: https://www.bilietai.lt/file/id/43766

Bilietus įsigijusiems internetu pinigai bus grąžinti į tą pačią sąskaitą iš kurios buvo atliktas mokėjimas. Pinigai bus pervesti iki 2021 metų birželio 20 dienos.

Prašymai priimami iki birželio 25 d.

 

Birželio 6 d., sekmadienį, 15 val.
UŽUTRAKIO DVARO SODYBOS RŪMUOSE

DEDIKACIJA LIUDVIKUI VAN BETHOVENUI

JONAS SAKALAUSKAS, baritonas
DARIUS MAŽINTAS, fortepijonas

Programa
L. van Bethoveno, G. Mahlerio vokalinė kūryba.

Po ilgos pertraukos į Užutrakį grįžta klasika. Baritono Jono Sakalausko ir Dariaus Mažinto pasirodyme skambės gal šiek tiek pavėluota, bet ne mažiau reikšminga programa, skirta pasaulio genijaus, kompozitoriaus L. van Bethoveno 250-osioms gimimo metinėms. Vokaliniai šedevrai grąžins mus į žmonijos aukso amžių, kai buvo tikėta grožio pergale. Tad klasikos grožis užpildys Užutrakio salę.

Jonas Sakalauskas Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro vadovas, operos solistas ir kompozitorius. Menininko atliktų vaidmenų sąraše operos: „Džianis Skikis“, O. Nikoali „Vindzoro šmaikštuolės“, G. Verdi „Traviata“ ir kiti. Iš turtingos dainininko kūrybos didžiausio pripažinimo sulaukė monospektaklis-opera „Izadora“ (libreto autorius D. Gintalas, rež. A. Jankevičius), 2009 m. pelniusi Auksinį scenos kryžių.

Darius Mažintas yra laimėjęs ne vieną tarptautinį pianistų konkursą ir pasirodęs daugelyje prestižinių muzikos fetivalių. Be kitų reikšmingo lygmens meninių pasiekimų, atlikėjas dalyvavo N. Rubinšteino pianistų konkurse Prancūzijoje (2003 m.), tarptautiniame Stasio Vainiūno konkurse Lietuvoje (2000 m.), konkurse “Konzarteum” Graikijoje (1998 m.), be to su violončelininku Glepu Pyšniaku atstovavo Lietuvai prestižiniame festivalyje „Holland Music Sessions“ Olandijoje (2000 m.). Atlikėjo karjerą lydi bendradarbiavimas su įvairiais orkestrais, dainininkais, smuikininkais bei kitų meno rūšių atstovais.

Renginio nuoroda: http://www.ambravox.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
(Atšauktas) DEDIKACIJA LIUDVIKUI VAN BETHOVENUI S 2021-06-06 15:00 Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: likus 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 3 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
- 20% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 25% perkant 5 ir daugiau bilietų
 

Atkreipiame dėmesį, kad prieš įsigydami bilietus, įvertintumėte esamą situaciją dėl COVID-19 Lietuvos Respublikos Vyriausybės renginiams ir jų dalyviams taikomų apribojimų. Bilietų platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Renginiui neįvykus ar jį nukėlus, renginio organizatorius, o ne bilietų platintojas prisiima atsakomybę už pinigų už įsigytus bilietus grąžinimą.
Renginio vieta
Užutrakio dvaro sodybos rūmai
Užtrakio g. 17, Trakai Trakai Lietuva
Organizatorius
VšĮ „Ambra Vox“
Žirmūnų g. 12-26 Vilnius
+370 612 31170; ambra@ambravox.lt
Įmonės kodas: 302719606
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą DIEVIŠKASIS MIKELANDŽELAS TEATRALIZUOTA PROGRAMA DIEVIŠKASIS MIKELANDŽELAS TEATRALIZUOTA PROGRAMA Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 17.60 - 22.00
-20%
Pirkti bilietą LEGENDOS APIE MUS LEGENDOS APIE MUS Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 17.60 - 22.00
-20%
Pirkti bilietą SOFIJOS TYZENHAUZAITĖS JAUSMŲ ATSPINDŽIAI SOFIJOS TYZENHAUZAITĖS JAUSMŲ ATSPINDŽIAI Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 16.00 - 20.00
-20%
Pirkti bilietą LIETUVOS IR ITALIJOS PORTRETAI LIETUVOS IR ITALIJOS PORTRETAI Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 16.00 - 20.00
-20%
Pirkti bilietą JAUKIŲ KALĖDŲ! JAUKIŲ KALĖDŲ! Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 28.00 - 35.00
-20%