Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

(Atšauktas) FLEITOS IR FORTEPIJONO DIALOGAI

S 2018-12-02 14:00
Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
Dėmesio!

Pranešame, kad renginys  FLEITOS IR FORTEPIJONO DIALOGAI, kuris turėjo įvykti gruodžio 2 d. Trakuose yra atšauktas.
Pirkę kasose arba internetu ir atsiskaitę kreditine kortele, Nordea, Šiaulių banko sąskaita, prašome kreiptis el. paštu: info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: http://www.bilietai.lt/file/id/40014
Bilietus įsigijusiems internetu (išskyrus kreditine kortele, Nordea, Šiaulių) pinigai bus grąžinti į tą pačią sąskaitą iš kurios buvo atliktas mokėjimas. Pinigai bus pervesti iki 2018 metų gruodžio 9 dienos.

Bilietai taip pat gali būti grąžinami šiose BILIETAI.LT kasose (kasos darbuotojui privalote pateikti užpildytą pinigų grąžinimo prašymą, kurią rasite čia: http://www.bilietai.lt/file/id/34883 ) nuo lapkričio 27 d.:
1. „Forum Cinemas Vingis”, „Domino“ teatras, Savanorių pr. 7, Vilnius
2. VCUP, informacijos skyrius pirmame aukšte, Upės g. 9, Vilnius
3. 3. Vilniaus mažasis teatras, Gedimino pr. 22, Vilnius
4. Kultūros centras „Girstutis“, Kovo 11-osios g. 26, Kaunas
5. „Švyturio” arena, BILIETAI.LT kasa, Dubysos g. 10, Klaipėda
6. „Akropolis”, „Vakarų ekspresas“, Taikos pr. 61, Klaipėda
7. Miltinio dramos teatras, Laisvės a. 5, Panevėžys
8. Alytaus kultūros ir komunikacijos centras, Pramonės g. 1B, Alytus
9. Marijampolės kultūros centras, Vilkaviškio g. 2, Marijampolė
10. Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“, Tilžės g. 140, Šiauliai
Grąžinimai atliekami iki gruodžio 11 d.

Organizatorius atsiprašo už nepatogumus.


Gruodžio 2 d., sekmadienį, 14 val.
UŽUTRAKIO DVARO SODYBOS RŪMUOSE

FLEITOS IR FORTEPIJONO DIALOGAI

ANTON ABANOVIČ, fleita
MARIJA MIROVSKAJA, fortepijonas

Programa
J. Brahms Dvi Rapsodijos, op. 79
C. Franck Sonata smuikui ir fortepijonui A-dur
(aranžuotė fleitai ir fortepijonui)
C. Debussy „L'isle Joyeuse“ fortepijonui solo
M. Steinhauer Trys miniatiūros fleitai solo
M. Steinhauer „Somewhere called home“ fleitai ir fortepijonui
F. Latėnas Sonata fleitai ir fortepijonui


Anton Abanovič Maskvos Gnesinų muzikos akademijos absolventas (1997), mokslus tęsė pas prof. Mariną Piccininį (JAV) ir prof. Feliksą Renggli (Šveicarija). Fleitininkas yra daugelio tarptautinių konkursų laureatas ir turi menų daktaro laipsnį (Ph. D).

Atlikėjas nuo 1994 metų dirbo simfoniniuose orkestruose, kuriems vadovavo tokie pasaulinio garso muzikai kaip Mstislavas Rostropovičius, Genadijus Roždestvenskis, Valerijus Polianskis, Markas Gorenšteinas ir kt., surengė solinius koncertus bei gastroliavo su orkestrais ir ansambliais Austrijoje, Vokietijoje, Šveicarijoje, Olandijoje, Italijoje, Prancūzijoje, Suomijoje, Japonijoje. Jis grojo Maskvos P. Čaikovskio konservatorijos Didžiojoje, Mažojoje ir Rachmaninovo, Maskvos tarptautinių muzikos namų, Miuncheno Gasteig, Bazelio muzikos akademijos, Freiburgo aukštosios muzikos mokyklos salėse, Maskvos valstybinėje akademinėje bei Tokijo filharmonijose.

A. Abanovič yra kvarteto „Flavio“ (fleita, smuikas, altas ir violončelė) įkūrėjas. 2009 – 2011 m. jis buvo tarptautinio konkurso „Mano mėgstamiausia fleita“ žiuri narys, 2012 bei 2014 metais – Tarptautinio konkurso „Gnessinfest“ organizatorius ir žiuri narys. 2014 m. A. Abanovič tapo pirmosios Maskvos fleitistų aukščiausio meistriškumo klasės steigėju ir meno vadovu kartu su vienu iš pasaulyje garsiausių fleitininku Sir James Galway (Anglija) bei profesoriais iš Prancūzijos Pierre-Yves Artaud ir Vincent Lucas.

Marija Mirovskaja gimė Charkove (Ukraina). 2000-aisiais metais pianistė su pagyrimu baigė Maskvos Gnesinų muzikos akademiją, o 2002-aisiais, kaip koncertuojanti pianistė, baigė šios akademijos aspirantūrą. Nuo 2011-ųjų metų pianistė gyvena Vilniuje, dirba Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, yra Lietuvos muzikų sąjungos narė.

Atlikėjos debiutas su simfoniniu orkestru įvyko, kai jai buvo vienuolika metų. Keturiolikos ji sugrojo pirmą solinį koncertą. Nuo 1998 metų M. Mirovskaja bendradarbiavo su Maskvos valstybine akademine filharmonija: koncertavo kaip solistė, grojo ansamblio „Klassik“ (pučiamųjų instrumentų kvintetas su fortepijonu) bei kamerinio orkestro „Ekselente“ (vad. J. Nepalo) sudėtyse. Pianistė reguliariai rengia rečitalius Rusijos, Ukrainos, Vokietijos, Šveicarijos, Ispanijos koncertų salėse, nuolat groja solo su įvairiais orkestrais, dalyvauja tarptautiniuose festivaliuose. Ji bendradarbiauja su dirigentais V. Kucenko, D. Orlovu, Ukrainos liaudies artistu A. Gulianickiu, P. Baginskiu, J. Janko, A. Hurginu. Dažnai atlieka šiuolaikinių kompozitorių kūrinių premjeras.

Apie M. Mirovskają Ukrainos bei Šveicarijos radijo ir televizijos kanalai yra sukūrę laidų. 1998 metais Berno radijuje (Šveicarija) pianistė įrašė Mozarto ir Chopino kūrinių.

Renginio nuoroda: http://www.ambravox.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
(Atšauktas) FLEITOS IR FORTEPIJONO DIALOGAI S 2018-12-02 14:00 Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 30 min
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 5 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
- 20% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 15% su Omni ID kortele 1 bilietui (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 6 kortelės numerio skaičius)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Užtrakio g. 17, Trakai Trakai Lietuva