Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

(Atšauktas) Grupė PELENAI ir Česlovas Gabalis. Gyvo garso koncertas | JURBARKAS

A 2018-04-17 18:00
Jurbarko kultūros centras, Jurbarkas
Pranešame, kad renginys Grupė PELENAI ir Česlovas Gabalis. Gyvo garso koncertas | JURBARKAS, turėjęs įvykti balandžio 17 d., yra atšaukiamas.

Bilietus įsigijusiems internetu (išskyrus kreditine kortele, Nordea, Šiaulių) pinigai bus grąžinti į tą pačią sąskaitą iš kurios buvo atliktas mokėjimas. 
Grąžinimas prasidės gegužės 21 d.

Pirkę kasose arba internetu ir atsiskaitę kreditine kortele, Nordea, Šiaulių banko sąskaita, prašome kreiptis el. paštu: info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: http://www.bilietai.lt/file/id/34593

Organizatorius atsiprašo už nepatogumus.

Daugiau informacijos netrukus.


Grupė „Pelenai“ su Česlovu Gabaliu atvyksta į Jurbarką

PASKUBĖK ISIGYTI BILIETUS. IKI KOVO 31 D. BILIETAI PIGESNI.

Ryškiausia ir profesionaliausia Lietuvoje gyvo garso grupė "Pelenai" atvyksta į Jurbarką ir savo gerbėjus bei visus muzikos mylėtojus ketina nudžiuginti gerai žinomais savo kūriniais - „Lopšinė“, „Laiškai“, „Draugams“, „Sudie“, „Nupiešk man laimę“.
Grupės „Pelenai“ repertuarą sunku nusakyti kelias žodžiai. Jie atlieka nuo  svajoti kviečiančių baladžių, iki dainų, kurios priverčia gerbėjus pakilti iš savo vietos ir atsiduoti nerūpestingoms šėlionėms. Grupės dainos nepalieka abejingų ir po koncerto kiekvienas žiūrovas dar ilgai dalinsis teigiamais įspūdžiais.
Grupės vokalistas Česlovas Gabalis turi išskirtinį balsą, dainavimo ir bendravimo su publiką stilių. Kartu su juo koncertuos grupės nariai Gintas Banys, Audrius Piragis, Saulius Didžiulis, Vaidas Taurinskas, Žaneta Taurinskienė. Jie pažada koncertas abėjingų nepaliks.
Įstorija, prasidėjusi prieš 22 metus, tęsiasi. Balandžio 17 dieną  (antradienį) šios istorijos dalimi taps visi Jurbarkiečiai. Česlovas Gabalis ir bičiuliai dovanos jums ryškiausią ir kokybiškiausią muzikos vakarą, pavadinimu „PELENAI“.

Grupės „PELENAI“ jubiliejinio koncerto momentai
https://www.youtube.com/watch?v=wuYDW67eOrc

Lopšinė
https://www.youtube.com/watch?v=46p-L0_tJ1w

Laiškai
https://www.youtube.com/watch?v=1a-5Qsgfkz0

Draugams
https://www.youtube.com/watch?v=yRCRdRf9DLU
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
(Atšauktas) Grupė PELENAI ir Česlovas Gabalis. Gyvo garso koncertas | JURBARKAS A 2018-04-17 18:00 Jurbarko kultūros centras, Jurbarkas
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 60 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 30 min.
Pertraukos: -
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
Renginio vieta
Dariaus ir Girėno g. 64, Jurbarkas Jurbarkas Lietuva
Organizatorius
UAB Ryto kava
Baltijos pr. 73 – 3 Vilnius
Įmonės kodas 302750263