logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

(Atšauktas) Inhaler - European Tour 2022 - Vilnius

K 2022-05-19 19:00
Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius

„8 Days A Week” įsipareigoja grąžinti pinigus visiems renginio bilietų savininkams į jų banko sąskaitą, iš kurios buvo pirkti bilietai. Tuo rūpinasi oficialus bilietų platintojas „Bilietai LT“. Pinigų grąžinimas vyks automatiškai ir bus atliktas ne vėliau kaip iki balandžio 24 d.

Jei pirkote bilietą kasoje, susisiekite su mumis tickets@8dw.lt

Airių roko muzikos viltis „Inhaler“ pavasarį atvyks į Lietuvą

Taip, tai tiesa! „8 Days A Week“ naujus metus pradeda linksniuodami naują vardą ir meta ant stalo grupės „Inhaler“ kozirį. Mūsų laukia dar vienas klasiškas koncertas atvirame Lukiškių kalėjimo kieme. 

Naujienos yra didelės. Tokios agentūros pažintys yra jėga. Ne taip ir dažnai pasitaiko proga į Lietuvą pakviesti taip sparčiai kylančias roko grupes. Faktai rodo, kad ši grupė iš Dublino yra Airijos muzikos viltis, kiti geriausi ir karščiausias šių dienų šalies muzikos eksportas. „Inhaler“ verti pažinties, muziką jaučia daugeliu kampų, nėra vienos dainos grupė ir tikrai turi ateitį. Legendinės grupės genais pažymėtas airių roko ketvertas „Inhaler“ užsuks į Vilnių 2022 m. gegužės 19 d. ir tai yra nuostabi žinia. Daugiau tokių koncertų kalėjime, kuris ką tik buvo paskelbtas Metų kultūros reiškiniu.

Išankstiniai koncerto reikalai

Išankstiniai bilietai visada pigiau. Bilietų į „Inhaler“ pasirodymą sostinėje prekyba prasidės penktadienį, sausio 14 d., tačiau jau šiandien „Inhaler“ talento gerbėjai Lietuvoje gali įsigyti išankstinius bilietus. Tiesa, tam reikia kodo iš „8 Days A Week”. Parašyk jiems žinutę feisbuke, tau bus suteiktas specialus kodas ir taip sutaupysi. Kodai galios labai ribotą laiką. Toks presale’as baigiasi sausio 14 d. 11 val. Žanro klasika - pigiausių bilietų užteks greičiausiems.

Apie „Inhaler“

Talentas, laukinė energija scenoje, prasmingos žinutės, geros dainos ir gyvo pasirodymo estetika geriausiai apibūdina „Inhaler“ visumą. Nors vokalisto Elijah Hewsono tėvas – legendinis airių roko muzikantas, talentas savitas. Smagu, kad pats Elijah to neakcentuoja ir tuo nesinaudoja. Bet obuolys nuo obels netoli rieda – grupei „Inhaler“ jau nusilenkė muzikos kritikai, žiniasklaida nuolat trimituoja grupės vardą, o didžiausi pasaulio festivaliai pešasi dėl jų pasirodymų. Debiutinį „Inhaler“ albumą muzikos kritikai pavadino triumfu. Šiemet jiems patikėta apšildyti pačius „Arctic Monkeys“ išskirtiniame Europos koncertų ture. Visi šio turo pasirodymai išparduoti ir jau dabar aišku, kad „Inhaler“ koncertuos tūkstančiams. Koks debiutas!

Vasarą „Inhaler“ kompaniją palaikys geram draugui Noeliui Gallagheriui ir jo grupei „High Flying Birds“. „Oasis“ narys ketvertui negailėjo komplimentų. Jie tarsi chameleonai, mokantys keisti savo garsą ir pilni kūrybinių idėjų. Jie žavisi visa muzika nuo rokenrolo iki Billie Eilish, kurios koverį neseniai ir patys įrašė.

Atrodo, kad „Inhaler“ gyvenimas sukasi tarp muzikos legendų ne tik muzikine, bet ir tiesiogine prasme. Kai tau 22-eji ir augi apsuptas roko žvaigždžių, esi įleistas į vieną kambarį su Davidu Bowie, ko dar gali norėti? „Jei būtume prasti ir neįdomūs, apie mus nekalbėtų, tiesa?“, – pasitikėjimo „Inhaler“ nariams tikrai netrūksta. Jie gerbia roko istoriją ir visus jos herojus, šlovina jaunystę ir visus gražiausius jos privalumus. Norisi tikėti, kad juos atras ir išgirs kuo daugiau žmonių.

Dabar keistas laikas būti roko žvaigždėmis – jiems 22-eji, jie ką tik atrado pasaulį ir atrodo, kad pasaulis tuoj baigsis. Tikrai yra apie ką rašyti ir kurti. Muzikinis žurnalas „NME“ jų debiutinį albumą „It Won’t Always Be Like This“, kurį „Inhaler“ pavasarį pristatys Vilniuje, įtraukė į geriausių 2021-tųjų debiutinių albumų sąrašą pavadindami jį įrašu, „<...> kuriame siaučia mintys apie išvirkščią pasaulį, meilę, pasiklydimą, savęs atradimą, apmąstymai apie šventuosius, nusidėjėlius ir svajones“. Debiutas pilnas gylio, spalvų, rimtų gitarų sluoksnių ir netgi iš tėvo paveldėto vokalo. Jie turi ką pasakyti pasauliui, nereikalauja palaikymo, pritarimo, nedvejoja, eina savo keliu ir kuria naują istoriją. Pirmąjį „Inhaler“ albumą išleido labai įtakinga britų leidykla „Polydor“, kurios globojamus vardus itin mėgsta ir „8 Days A Week”. Nėra jokių abejonių, kad koncerto kalėjime metu tikrai atsiras norinčių savo albumo kopijas papuošti grupės parašais. Dar bus įdomu sužinoti, kuri lietuvių grupė apšildys „Inhaler“ pasirodymą.

Muziką „Inhaler“ pradėjo kurti dar paauglystėje, klausydami „Nirvanos“, „The Stone Roses“, „The Strokes“ ir grodami vietiniuose baruose. Apdainavo viską, kas tuo metu buvo svarbu – meilę, nusivylimą, jaunatvišką pyktį. Tačiau kūriniai apie merginas greitai virto skaudžiais apmąstymais apie visuomenę, kada pasaulis užsidarė karantine. Ironiška, kad albumo pavadinimas šiandien turi visai kitą prasmę. Didžioji dalis albumo muzikos buvo parašyta „Zoom“ pokalbių metu, o praėjusią vasarą jie įrašė puikų albumą, kuris tarsi uždaro vieną „Inhaler“ etapą ir atidarė duris kitam. Šiandien jų sąskaitoje - 32 mln. perklausų vien „Spotify“ platformoje, pasirodymai Jimmy Kimmelio ir Jameso Cordeno vėlyvos nakties šou, geriausių pasaulio muzikos festivalių dėmesys ir daug kitų gerų dalykų, kurie aiškiai sufleruoja „Inhaler“ vertę ir talentus. Tai pirmoji airių grupė Jungtinės Karalystės daugiausiai parduodamų albumų sąraše pasiekusi pirmąją vietą. Tam prireikė net 13 metų - jokiai kitai grupei iš Airijos nepavyko to padaryti anksčiau. Vilniuje pavasarį laukiama ketveriukė nustūmė net naująją pop princesę Olivią Rodrigo į apačią. „MTV“, „Radio X“ ir kiti ruporai „Inhaler“ debiutą irgi priskyrė prie metų geriausiųjų.

Ne be reikalo turėdamas silpną astmos formą, savo grupę Elijah pavadino „Inhaler“. Nors dalinasi tuo pačiu DNR, Elijah jau įrodė, kad „Inhaler“ kuria savo muzikos pasaulį, o jis pats nėra tik tėtušio šešėlis.

„Inhaler“ pasiilgo minios prakaito, iškeltų rankų į viršų, susižavėjimo šūksnių, didžiosios scenos jaudulio, ovacijų, moshpitų ir nuo muzikos garsų virpančio oro. Vienintelį pasirodymą Baltijos šalyse kylančios Dublino žvaigždės surengs laisviausioje sostinės vietoje – atnaujintame Lukiškių kalėjime. „Inhaler“ savo albumo pavadinimu buvo teisūs sakydami, kad „taip visada nebus“. Grupės laukia dar didesni dalykai. Dabar – tinkamiausias laikas tuo įsitikinti patiems ir su jais gyvai susipažinti. Eime!

Fone – skambiausias „Inhaler“ darbas „Cheer Up Baby“
https://youtu.be/VtnEwlMOFbg

Nuorodos, muzika, viską ten
https://linktr.ee/Inhaler

https://www.inhaler.band
www.instagram.com/inhalerdublin
www.facebook.com/InhalerDublin
https://bit.ly/inhaleryoutube
https://twitter.com/inhalerdublin

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
(Atšauktas) Inhaler - European Tour 2022 - Vilnius K 2022-05-19 19:00 Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius
Svarbi informacija

Pirmieji bilietai visada pigiau! Žinoma, pigiausių užteks greičiausiems. Parašyk žinutę feisbuke muzikos agentūrai „8 Days A Week“ (www.8dw.lt) ir gausi nuolaidos kodą. Pats kodas galioja labai ribotą laiką – iki sausio 14 d. 11 val. Vieša prekyba „Bilietai LT“ kasose ir internete www.bilietai.lt startuoja sausio 14 d. nuo 11 val. Netaupyk, bet sutaupyk! Bilietų su kodu kiekis ribotas. 

Galimybių pasas

Pandemija dar niekur nedingo iš mūsų gyvenimų. Šis koncertas atviram ore skirtas lankytojams su Galimybių pasu (www.gpasas.lt) arba kitu dokumentu, kuris įrodo vakcinacijos, persirgimo, atlikto PGR tyrimo neigiamą rezultatą. 

Durys atidaromos:  ~18:00
Pradžia: ~19:00
Renginio trukmė: ~3 val. 
Pertraukos: yra
Renginio kalba: anglų
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N-18, jaunesni nei 18 m. asmenys turi būti lydimi suaugusio


Atkreipiame dėmesį, kad prieš įsigydami bilietus, įvertintumėte esamą situaciją dėl COVID-19 Lietuvos Respublikos Vyriausybės renginiams ir jų dalyviams taikomų apribojimų. Bilietų platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Renginiui neįvykus ar jį nukėlus, renginio organizatorius, o ne bilietų platintojas prisiima atsakomybę už pinigų už įsigytus bilietus grąžinimą.
Renginio vieta
Lukiškių kalėjimas 2.0
Lukiškių skg. 6 Vilnius Lietuva
Organizatorius
8 Days A Week Agency, UAB
8 Days A Week Agency, UAB
Islandijos g. 6, Vilnius
www.8dw.lt / tickets@8dw.lt
Įmonės kodas: 305527276
PVM kodas LT100013541518
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą (Perkeltas) Michael Kiwanuka - Vilnius (Perkeltas) Michael Kiwanuka - Vilnius Vilniaus universiteto Botanikos sodas, Vilnius 46.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą Weekend, 3 dienų bilietas Weekend, 3 dienų bilietas - Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius 131.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą Arlo Parks - European Tour 2022 - Vilnius Arlo Parks - European Tour 2022 - Vilnius Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius 35.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą AURORA - Vilnius - European Tour 2022 AURORA - Vilnius - European Tour 2022 Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius 36.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą alt-J - Vilnius 2022 alt-J - Vilnius 2022 Vilniaus universiteto Botanikos sodas, Vilnius 46.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!