Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

(Atšauktas) Kalėdinis Martyno Kavaliausko koncertas | KLAIPĖDA

Š 2020-12-19 18:00
Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda
Pranešame, kad renginys Naujametinis Martyno Kavaliausko koncertas | KLAIPĖDA, turėjęs įvykti gruodžio 19 d., yra atšaukiamas.
 
Bilietus įsigijusiems internetu (išskyrus Nordea) pinigai bus grąžinti į tą pačią sąskaitą iš kurios buvo atliktas mokėjimas. Pinigai bus pervesti iki 2020 metų gruodžio 31 dienos.
Pirkę kasose arba internetu ir atsiskaitę Nordea, prašome kreiptis el. paštu: info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: https://www.bilietai.lt/file/id/43766
 
Organizatorius atsiprašo už nepatogumus.

KALĖDINIS  MARTYNO KAVALIAUSKO KONCERTAS 2020 12 19 KLAIPĖDOJE 

Tai – elegantiškas ir šventinis Martyno Kavaliausko gyvos muzikos koncertas, kuriame skambės legendinės lietuviškos dainos ir populiarioji pasaulio klasika. Nors šių metų įvykiai stipriai sukrėtė visą pasaulį, kviečiame Jus prieš pat didžiąsias metų šventes būti apsuptiems tik gerų emocijų, kokybiškos muzikos ir jausti gyvą šventinę šilumą.

Pasitinkant Šv.Kalėdas ir Naujuosius 2021 metus, besilaikant visų saugumo reikalavimų ir rekomendacijų, kviečiame Jus, drauge su savo artimiausiais žmonėmis, pasimėgauti visų laikų gražiausiomis dainomis. Itin preciziškai ir kruopščiai sudėtas koncerto repertuaras ypatingą duoklę skirs iškiliausiems pastarojo šimtmečio muzikos kūrėjams ir jų dainoms.

Martynas Kavaliauskas – žiūrovams puikiai pažįstamas talentingas Lietuvos dainininkas ir aktorius, sukūręs įsimintinus pagrindinius miuziklo vaidmenis Kauno valstybiniame muzikiniame bei Anželikos Cholinos šokio teatruose.

Šventinio koncerto programoje skambės ilgametę publikos meilę ir pripažinimą pelnę legendiniai pasauliniai ir lietuviški hitai – Frank Sinatra, Elvis Presley, Dean Martin, Vytauto Kernagio, Stasio Povilaičio, legendinių grupių „Hiperbolė“ ir „Nerija“, geriausi kūriniai suskambės naujai – akompanuojant gausiai profesionalių muzikantų gyvo garso grupei, bei pučiamųjų instrumentų trio.

Gyvos muzikos šou neabejotinai sukurs atmosferą, kuri nukels į gražiausius prisiminimus ir leis dar kartą pasidžiaugti nuostabia gražiausia visų laikų muzika...

Lauksime Jūsų 2020-12-19 Klaipėdos koncertų salėje 18 val. Taip pat užtikriname, jei Lietuvos Respublikoje renginio dieną bus įvesti karantino ir/ar kiti ribojimai, dėl kurių renginys negalės įvykti, pinigai už įsigytus bilietus pirkėjams bus grąžinami nedelsiant, per keletą darbo dienų.

 

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
(Atšauktas) Kalėdinis Martyno Kavaliausko koncertas | KLAIPĖDA Š 2020-12-19 18:00 Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 20 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 20 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Akreipiame dėmesį, kad prieš įsigydami bilietus, įvertintumėte esamą situaciją dėl COVID-19 Lietuvos Respublikos Vyriausybės renginiams ir jų dalyviams taikomų apribojimų. Bilietų platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Renginiui neįvykus ar jį nukėlus, renginio organizatorius, o ne bilietų platintojas prisiima atsakomybę už pinigų už įsigytus bilietus grąžinimą.
Renginio vieta
Klaipėdos koncertų salė
Šaulių g. 36 Klaipėda Lietuva
Organizatorius
VŠĮ Kultūros ir medijų namai
Islandijos pl. 95 – 57 Kaunas
Info@mrmedia.lt/+37063991542
Įmonės kodas: 304471554
Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą (Perkeltas) Premjera (NE) IŠTIKIMYBĖS SPĄSTAI | Klaipėda PopuliarusPopuliarus(Perkeltas) Premjera (NE) IŠTIKIMYBĖS SPĄSTAI | Klaipėda Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda 12.00 - 18.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą (Perkeltas) Premjera RIZIKINGA MEILĖ | Klaipėda (Perkeltas) Premjera RIZIKINGA MEILĖ | Klaipėda Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda 13.00 - 18.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą (Perkeltas) PESNIARY Klaipėda (Perkeltas) PESNIARY Klaipėda Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda 17.20 - 36.20
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą (Perkeltas) O. Kolobovaitė, A. Globys, Z. Levickis BALTAS PAUKŠTIS | KLAIPĖDA (Perkeltas) O. Kolobovaitė, A. Globys, Z. Levickis BALTAS PAUKŠTIS | KLAIPĖDA Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda 13.00 - 21.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!