logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu
Paieška žemėlapyje
Pasirinkite periodą

(Atšauktas) Karti meilė | Maria Mazzotta

Pr 2022-07-18 18:00
Raudondvario dvaro menų inkubatorius
Pranešame, kad renginys Karti meilė | Maria Mazzotta, turėjęs įvykti liepos 18 d., yra atšaukiamas.
 
Bilietus įsigijusiems internetu pinigai bus grąžinti į tą pačią sąskaitą iš kurios buvo atliktas mokėjimas.
Pinigai bus pervesti iki rugpjūčio 8 dienos.
 
Organizatorius atsiprašo už nepatogumus.

KARTI MEILĖ | MARIA MAZZOTTA (Italija)

2022 m., liepos 18 d., 18 val.

Raudondvario dvaro menų inkubatorius

(Pilies takas 1, Raudondvaris, Kauno raj.)

Moterišku požiūriu, aistringas ir intensyvus įvairių meilės veidų atspindys: nuo didžiausios meilės iki pačios beviltiškiausios, nuo švelnios iki nesveikos, tampančios savininkiška bei užgaulia. Toks yra naujasis vienos simboliškiausių Pietų Italijos muzikos asmenybių, Marios Mazzottos, albumas „Karti meilė“. Anksčiau su grupe „Canzoniere Grecanico Salentino“ koncertavusi atlikėja tapo vienu labiausiai vertinamų balsų Europos pasaulio muzikos scenoje.

Viso 10 dainų, iš kurių 2 nepublikuotos, be baimės pereinančios per visas emocijas, kurias meilė gali sužadinti kartu su daina kaip katarsio, paguodos, stiprybės priemone, kaip „vaistais“, tokiais tipiškais populiariajai tradicijai. Jos varijuoja nuo mažų dainelių iki tradicinių - perdainuotų ir praturtintų naujais garsais ir žodžiais, iki nutiesusių kelią didžiosioms italų dainoms, tokioms kaip: Domenico Modugno „Lu pisci Spada“, Gabriella Ferri „Tu non mi piaci piu“, Rosa Ballistreri „Rosa canta e cunta“.

Tačiau pati albumo širdis atsiskleidžia dviejuose nepublikuotuose kūriniuose, dainuojamuose Salento regiono tarme: „Nu me lasare“ („Nepalik manęs“), skausminga baladė meilei, maldos lydima rauda tiems, kurių nebėra; „Amoreamaro“ („Karti meilė“) – pizzica muzikos stiliaus daina, kuri taip pat yra ir šokis, kurios ritmas tradiciškai grojamas gydant tarantolate, o idealiu atveju – siekiant išgydyti sergantį pasaulį.

Su šiuo albumu Maria sulaukė didžiulio kritikų ir klausytojų pripažinimo, buvo nominuota geriausio atlikėjo kategorijoje gauti „Targa Tenco“ apdovanojimą, kuris laikomas vienu prestižiškiausių Italijos muzikos apdovanojimų. „Karti meilė“ atsidūrė geriausių 2020 m. albumų „Transglobal World Music Chart“ ir „World Music Chart Europe“ dešimtuke. Atlikėjai buvo įteikta tarptautinių kritikų premija „Premio Parodi“ muzikos konkurse, ji išrinka dalyvauti „Womex 2021“ Portugalijoje (pasaulinė muzikos paroda).

Dėl unikalaus universalumo Maria Mazzotta yra vienas svarbiausių balsų Apulės regiono (Italija) muzikos scenoje ir apskritai pasaulio muzikoje, į kurią jos požiūris yra ypatingai pagarbus, paremtas kruopščiu vokalinių savybių tyrinėjimu regione, kuriam būdingos labai skirtingos jame glūdinčios kultūros. Ji juda natūraliai, vientisu būdu – nuo Pietų Italijos garsų iki balkanų muzikos linksnių ir pakeri publiką savo nuoširdžia interpretacija, lydėdama ją kartu pasinerti į kultūras, kurios atsiveria interpretuojamose dainose.

Atlikėja gali pasigirti bendradarbiavimu su daugybe nacionalinių ir tarptautinių menininkų, įskaitant: Bobby McFerrin, Ibrahim Maalouf, Rita Marcotulli, Ballake Sissoko, Piers Faccini, Justin Adams and Juldeh Camara, Mannarino, Orchestra of Piazza Vittorio, Hysni (Niko) Zela and Fanfara Tirana, Eva Quartet, Klapa Otok, Bojken Lako, Raiz, Roy Paci, Roberto Ottaviano, Raffaele Casarano, Bijan Chemirani, and Mario Arcari.

Per savo karjerą Maria dalyvavo daugybėje užsienio šalių festivalių: „Womad“ (Australija, Naujoji Zelandija, JK), „GlobalFest“ (Niujorkas), „South by Southwest“ (Teksasas), „Small World Music Festival“ (Kanada), „Rainforest“ (Malaizija), „TarabTanger“ (Marokas), „Soglie“ (Saudo Arabija), „Womex“ (Graikija), „Babel Med Music“ (Prancūzija), „Les Suds a Arles“ (Prancūzija), „Sete Sois Sete Luas“ (Portugalija ir Ispanija), „Karneval der Kulturen“ (Vokietija), „At-tension“ (Vokietija), „ Festival Mito“ (Italija).

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
(Atšauktas) Karti meilė | Maria Mazzotta Pr 2022-07-18 18:00 Raudondvario dvaro menų inkubatorius
Renginys (Atšauktas) Karti meilė | Maria Mazzotta
Data / Laikas Pr 2022-07-18 18:00
Renginio vieta Raudondvario dvaro menų inkubatorius
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 17:30
Renginio trukmė: 1 val. 20 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
nėra
Nuolaidos: netaikomos
 

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Organizatorius
Raudondvario dvaras, VšĮ
Raudondvario dvaras, VšĮ
Pilies takas 1, Raudondvaris Kauno raj.
raudondvariodvaras@gmail.com/+37064035936
Įmonės kodas: 302317753
Renginys (Atšauktas) Karti meilė | Maria Mazzotta
Data / Laikas Pr 2022-07-18 18:00
Renginio vieta Raudondvario dvaro menų inkubatorius
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti