Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

(Atšauktas) KRISTOFORO ORKESTRAS. GAIVUS MUZIKOS DVELKSMAS

K 2020-04-23 19:00
Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius

Informuojame, kad renginys KRISTOFORO ORKESTRAS. GAIVUS MUZIKOS DVELKSMAS, kuris turėjo įvykti balandžio 23 d. Vilniuje, atšauktas.

Pirkę bilietus BILIETAI.LT kasose arba internetu bei atsiskaitę LUMINOR NORDEA banko sąskaita, prašome kreiptis el. paštu: info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo prašymą.

Prašymą rasite čia: https://www.bilietai.lt/file/id/43766

Bilietus įsigijusiems internetu (išskyrus apmokėjusiems per LUMINOR NORDEA) pinigai bus grąžinti į tą pačią sąskaitą iš kurios buvo atliktas mokėjimas.  Grąžinimai bus atlikti iki balandžio 30 d.

Organizatoriai atsiprašo už nepatogumus.

 
GAIVUS MUZIKOS DVELKSMAS

Ištikimiausiu lietuvių muzikos interpretatoriumi vadinamas Šv. Kristoforo kamerinis orkestras nesiruošia apleisti šių pozicijų. Balandžio 23 d. koncerte, kartu su vienu ryškiausių jaunosios kartos dirigentų Karoliu Variakoju, orkestras pristatys šiuolaikinės muzikos styginių orkestrui programą. Joje – lietuvių kompozitorių Vidmanto Bartulio, Ramūno Motiekaičio kūriniai, taip pat Antono Weberno, Pieto Swertso kompozicijos bei Pawelo Lukaszewskio opuso sopraniniam saksofonui ir styginių orkestrui premjera Lietuvoje.

Neseniai lietuvių muzikos pasaulį sukrėtė skaudus praradimas – netekome kompozitoriaus V. Bartulio. Su Šv. Kristoforo kameriniu orkestru jį siejo ilgametė kūrybinė draugystė. Prisimenant išskirtinio talento menininką, šiame koncerte skambės jo opusas „I like Schubert“, ne vienerius metus esantis orkestro repertuare.

R. Motiekaičio kompozicijos „Kinas“ styginiams premjera nuskambėjo paskutinio „Vilniaus festivalio“ programoje. Dviprasmiškas kūrinio pavadinimas koduoja ir paties kūrinio daugiasluoksniškumą ir daugiaprasmiškumą.

Platus koncerto ekskursas į pasaulio muziką. Girdėsime Naujosios Vienos mokyklos kompozitoriaus A. Weberno „Langsamer Satz“ – postromantinės dvasios pilną kūrinį, nepaprastai išsiskiriantį šio menininko kūrybiniame palikime. Įspūdingas belgų kompozitoriaus P. Swersto kūrinys altiniam saksofonui ir styginių orkestrui „Kotekan“ – dar viena šios programos intriga. Jame solo partija patikėta saksofonininkui Arvydui Kazlauskui. Atlikėjas taip pat ruošia ir nepamirštamą lietuvišką premjerą – kartu su orkestru mūsų šalyje pirmąkart nuskambės lenkų kompozitoriaus P. Lukaszewskio kompozicija „Trinity“ koncertas sopraniniam saksofonui ir styginių orkestrui.

Atlikėjai

Arvydas Kazlauskas (saksofonas)

Karolis Variakojis (dirigentas)

Programa

Vidmantas Bartulis „I like Schubert“

Pawel Lukaszewski „Trinity“ koncertas sopraniniam saksofonui ir styginių orkestrui. (Premjera Lietuvoje)

Anton Webern „Langsamer Satz“

Ramūnas Motiekaitis „Kinas“

Piet Swerts „Kotekan“ saksofonui ir styginių orkestrui (Premjera Lietuvoje)

 
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
(Atšauktas) KRISTOFORO ORKESTRAS. GAIVUS MUZIKOS DVELKSMAS K 2020-04-23 19:00 Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius
Svarbi informacija
Durys uždaromos 30 min. nuo koncerto pradžios. Pirkdami bilietą sutinkate, kad koncerto metu galite būti fotografuojami arba filmuojami.
 
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 30 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
N-7
Nuolaidos:
- 15% studentams (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 20% senjorams (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Šv. Kotrynos bažnyčia
Vilniaus g. 30 Vilnius Lietuva
Organizatorius
BĮ Vilniaus m. savivaldybės Šv. Kristoforo kamerinis orkestras
Stiklių g. 8 Vilnius
info@kristoforas.lt / +37052312636
Įmonės kodas: 124191928
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą KRISTOFORO ORKESTRAS. MAMOMS IR APIE MAMAS KRISTOFORO ORKESTRAS. MAMOMS IR APIE MAMAS Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius 10.60 - 23.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą KRISTOFORO ORKESTRAS. DABARTIES DIALOGAI KRISTOFORO ORKESTRAS. DABARTIES DIALOGAI Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius 10.60 - 23.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą (Perkeltas) KRISTOFORO ORKESTRAS. JAUNATVIŠKA SUKAKTIS / ĮSIMYLĖJĘS OPERĄ (Perkeltas) KRISTOFORO ORKESTRAS. JAUNATVIŠKA SUKAKTIS / ĮSIMYLĖJĘS OPERĄ Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius 10.60 - 23.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą (PERKELTAS) KRISTOFORO ORKESTRAS. APIE MEILĘ PRANCŪZIŠKAI (PERKELTAS) KRISTOFORO ORKESTRAS. APIE MEILĘ PRANCŪZIŠKAI Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius 10.60 - 23.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą KRISTOFORO ORKESTRAS. PASAKIŠKA MUZIKA KRISTOFORO ORKESTRAS. PASAKIŠKA MUZIKA Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius 9.00 - 21.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!