Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

(Atšauktas) KRISTOFORO ORKESTRAS. Hommage à Eimuntas Nekrošius

K 2020-03-19 19:00
Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius

Informuojame, kad renginys KRISTOFORO ORKESTRAS. Hommage à Eimuntas Nekrošius, kuris turėjo įvykti kovo 19 d. Vilniuje, atšauktas.

Pirkę bilietus BILIETAI.LT kasose arba internetu bei atsiskaitę LUMINOR NORDEA banko sąskaita, prašome kreiptis el. paštu: info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo prašymą.

Prašymą rasite čia: https://www.bilietai.lt/file/id/43766

Bilietus įsigijusiems internetu (išskyrus apmokėjusiems per LUMINOR NORDEA) pinigai bus grąžinti į tą pačią sąskaitą iš kurios buvo atliktas mokėjimas. Pinigai bus pervesti iki balandžio 1 d.

 

Organizatoriai atsiprašo už nepatogumus.
 

 

„Hommage à Eimuntas Nekrošius“

2018 m. netikėtai netekome lietuvių teatro genijaus, režisieriaus Eimunto Nekrošiaus. Jo kūrybos magija giliai įsirėžė ne tik Lietuvos, bet ir pasaulio teatro istorijos žemėlapiuose. Kovo 19 d., ketvirtadienį, 19 val.,  Šv. Kristoforo kamerinis orkestras kviečia į ypatingą vakarą „Hommage à Eimuntas Nekrošius“, kuriame skambės kompozitoriaus Antano Jasenkos ir poeto, dramaturgo ir eseisto Gintaro Grajausko operos „Dievo dažnis yra 50 Hz“ premjera.

Ši mano opera atsirado iš poeto Gintaro Grajausko „Paguodos giesmių “. Keletą metų tyrinėjau Gintaro poeziją, dramaturgiją ir prozą, kol suvokiau, kad eilėraščių ciklas „Paguodos giesmės“ – tai libretas, pasakojantis apie puolusį, praregėjusį, praturtėjusį, viską supratusį ir viską atmetusį, o, galiausiai, tiesą priėmusį ir viską atleidusį žmogų. Akistata su Tiesa žmogų privertė kalbėtis su savo Dievu, kuris operoje – stebėtojas, klausytojas ir kūrybinio proceso dalyvis. 50 Hz – tai praktiškai negirdimas, veikiau – juntamas garsas. Kaip ir Dievo buvimas”, – taip apie premjerą pasakoja pats A. Jasenka. 

Paguodos giesmės” – eilėraščių ciklas, kurį kažkada pradėjau, iš karto žinodamas, kad jis niekada nebus baigtas. Dauguma ciklo eilėraščių vienaip ar kitaip susiję su man svarbiais žmonėmis, kurių jau nebėra. Visgi „Paguodos giesmės” skirtos ne mirusiems, o gyviesiems, tebegyvenantiems. Visų gyvųjų paguodai“, – apie ciklą, tapusį naujos operos pagrindu, pasakoja  jo autorius G. Grajauskas.

Kūrinio atlikimui suburtos solidžios pajėgos – operą režisuoja Vesta Grabštaitė, kūrinio scenografė Giedrė Brazytė. Vokalinės partijos patikėtos solistams Guntai Gelgotei, Joanai Gedmintaitei (sopranai) ir Kęstučiui Alčauskiui, Rafailui Karpiui (tenorai). Aktorius Darius Meškauskas imsis Dievo, o Eglė Mikulionytė – Miesto vaistininkės vaidmens. Scenoje taip pat išvysime klavišininką Paulių Vaicekauską, ir valstybinį chorą „Vilnius“. Simboliška, kad daugeliui premjeros kūrybinės komandos narių vienu ar kitu metu yra tekę dirbti kartu su E. Nekrošiumi.

Programa

Antano Jasenkos ir Gintaro Grajausko operos - misterijos „Dievo dažnis yra 50 Hz“ premjera

Atlikėjai

Gunta Gelgotė, Joana Gedmintaitė (sopranai)

Kęstutis Alčauskis, Rafailas Karpis (tenorai)

Darius Meškauskas, Eglė Mikulionytė (aktoriai)

Paulius Vaicekauskas (klavišiniai moog)

Lina Giedraitytė (fortepijonas)

Valstybinis choras „Vilnius“ (meno vadovas ir dirigentas Artūras Dambrauskas)

Šv. Kristoforo kamerinis orkestras (meno vadovas ir vyr. dirigentas Modestas Barkauskas)

Dirigentas – Modestas Barkauskas

Režisierė – Vesta Grabštaitė

Scenografė – Giedrė Brazytė

Kostiumų dailininkė – Sandra Straukaitė

 
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
(Atšauktas) KRISTOFORO ORKESTRAS. Hommage à Eimuntas Nekrošius K 2020-03-19 19:00 Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius
Svarbi informacija
Durys uždaromos 30 min. nuo koncerto pradžios. Pirkdami bilietą sutinkate, kad koncerto metu galite būti fotografuojami arba filmuojami.
 
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 30 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
N-7
Nuolaidos:
- 15% studentams (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 20% senjorams (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Šv. Kotrynos bažnyčia
Vilniaus g. 30 Vilnius Lietuva
Organizatorius
BĮ Vilniaus m. savivaldybės Šv. Kristoforo kamerinis orkestras
Stiklių g. 8 Vilnius
info@kristoforas.lt / +37052312636
Įmonės kodas: 124191928
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą KRISTOFORO ORKESTRAS. GAIVUS MUZIKOS DVELKSMAS KRISTOFORO ORKESTRAS. GAIVUS MUZIKOS DVELKSMAS Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius 10.60 - 23.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą KRISTOFORO ORKESTRAS. MAMOMS IR APIE MAMAS KRISTOFORO ORKESTRAS. MAMOMS IR APIE MAMAS Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius 10.60 - 23.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą KRISTOFORO ORKESTRAS. MAKABRIŠKI ŠOKIAI KRISTOFORO ORKESTRAS. MAKABRIŠKI ŠOKIAI Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius 10.60 - 23.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą KRISTOFORO ORKESTRAS. DABARTIES DIALOGAI KRISTOFORO ORKESTRAS. DABARTIES DIALOGAI Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius 10.60 - 23.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą (Perkeltas) KRISTOFORO ORKESTRAS. JAUNATVIŠKA SUKAKTIS / ĮSIMYLĖJĘS OPERĄ (Perkeltas) KRISTOFORO ORKESTRAS. JAUNATVIŠKA SUKAKTIS / ĮSIMYLĖJĘS OPERĄ Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius 10.60 - 23.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!