Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

(Atšauktas) LEONID TELEŠEV ir IGOR SLUCKIJ. Koncertas - susitikimas su populiarių dainų autoriais

Pn 2018-04-27 19:00
Koncertų salė VAKARIS Vilniuje, Vilnius
Pranešame, kad renginys LEONID TELEŠEV ir IGOR SLUCKIJ. Koncertas - susitikimas su populiarių dainų autoriais, turėjęs įvykti balandžio 27 d., yra atšaukiamas.

Bilietus įsigijusiems internetu (išskyrus kreditine kortele, Nordea, Šiaulių) pinigai bus grąžinti į tą pačią sąskaitą iš kurios buvo atliktas mokėjimas. Pinigai bus pervesti iki 2018 metų gegužės 9 dienos.

Pirkę kasose arba internetu ir atsiskaitę kreditine kortele, Nordea, Šiaulių banko sąskaita, prašome kreiptis el. paštu: info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: http://www.bilietai.lt/file/id/34593


Organizatorius atsiprašo už nepatogumus.

Viena iš unikaliausių galimybių išgirsti du ryškiausius Rusijos šansono atstovus viename koncerte.

Leonid Telešev gimęs 1962 metais didelėje šeimoje. Nuo jaunystės domėjosi muzika ir grojo gitara. 1983-iais metais, tarnaujant kariuomenėje prasidėjo pirmieji kūrybiniai bandymai, kurių metu ir parašė pirmąsias dainas. Nuo 2002-ųjų metų pradėjo aktyvią koncertinę veiklą kurios metu aplankė daugumą Rusijos, Ukrainos ir Europos miestų. O 2003-iais metais išleistas pirmasis albumas „Aš ėjau pas tave“, kuris sulaukė pripažinimo bei žiūrovų simpatijų. Kadangi Leonid buvo Michailo Krugo geriausias draugas, tai po tragiškos jo mirties organizavo tarptautinį festivalį Michailo Krugo atminimui, Tverės (Rusija) mieste.
Leonid- daugelio Rusijos dainų, festivalių dalyvis bei konkursų laureatas. Dainų nuoširdumas, kuriose atsispindi gyvenimas, tekstai, kurie paliečia sielą ir gražios melodijos- štai kas mus visus taip žavi Leonido dainose. Jis- vienas ryškiausių šansono atstovų.  Jo dainas dažnai galima išgirsti daugelyje radijo stočių. 

Igor Sluckij- virš dvejų šimtų populiarių dainų autorius, atlikėjas, muzikantas, aranžuotojas. Jo dainas atlieka daugelis rusų dainininkų tokių, kaip: Tatjana Ovsijenko, Valerij Kuras, Aleksandr Buinov, grupė Lesopoval, Aleksandr Maršal, aktorius Aleksandr Domogarov bei kiti.

O dainos “Kalina krasnaja“, „Koni“, Belyj pepel“ ir daugelis kitų užtvirtino Igoriui populiarumą, pripažinimą bei vieno geriausių Rusijos dainų autoriaus vardą. Išskirtinio dėmesio daina „Prichodite v moi dom“ tapo populiari toli už Rusijos ribų ir yra žinoma kone visiems šansono arba miesto romanso gerbėjams.

Igor Sluckij bendradarbiauja su žymiais Rusijos autoriais ir jo dainos dažnai būna aukščiausiose grojaraščių pozicijose.

https://www.youtube.com/watch?v=2wDHQQqLyaE
https://www.youtube.com/watch?v=cuvbgK3cSj8
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
(Atšauktas) LEONID TELEŠEV ir IGOR SLUCKIJ. Koncertas - susitikimas su populiarių dainų autoriais Pn 2018-04-27 19:00 Koncertų salė VAKARIS Vilniuje, Vilnius
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 2 val.
Pertraukos: 1 (20 min.)
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
Renginio vieta
A. Stulginskio g. 8 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Ketvirtadienis, MB
Neries kr. 7A - 141 Kaunas
Įmonės kodas 304510128
Ta pati renginio vieta