Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

(Atšauktas) L.MIKALAUSKAS, E.BAVIKINAS ir ''Brass Bravo''

Š 2018-07-07 20:30
Keltas NIDA. Šiaurinis Ragas, Klaipėda
Dėmesio!

Pranešame, kad renginys  L.MIKALAUSKAS, E.BAVIKINAS ir ''Brass Bravo'', kuris turėjo įvykti liepos 7 d. Klaipėdoje yra atšauktas.
Pirkę kasose arba internetu ir atsiskaitę kreditine kortele, Nordea, Šiaulių banko sąskaita, prašome kreiptis el. paštu: info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: http://www.bilietai.lt/file/id/40014
Bilietus įsigijusiems internetu (išskyrus kreditine kortele, Nordea, Šiaulių) pinigai bus grąžinti į tą pačią sąskaitą iš kurios buvo atliktas mokėjimas. Pinigai bus pervesti iki 2018 metų birželio 25 dienos.

Organizatorius atsiprašo už nepatogumus.
TARPUKARIO ŠLAGERIŲ PROGRAMA
"Onyte, einam su manim pašokti"

Atlikėjai:
Liudas MIKALAUSKAS (bosas)
Egidijus BAVIKINAS (tenoras)
Pučiamųjų sekstetas "Brass Bravo"

Liepos 7d. “Muzikuojančiame kelte” svajingai lėti valsai, nostalgiški tango, gyvi fokstrotai atgis ne mažiau populiarių, žavių, artistiškų šiandienos solistų – L. Mikalausko ir E. Bavikino lūpose. Pučiamųjų seksteto atliekamos melodijos leis pasijusti kaip tikrame parade.  Skambant puikiai žinomoms melodijoms , iki skausmo pažįstamų, bet vis nesiliaujančių širdį džiugint dainų, suprasime, jog yra dalykų, kurie niekada nesensta!

Koncerto solistai Liudas Mikalauskas (bosas), Egidijus Bavikinas (tenoras) ir jiems pritarsiantis pučiamųjų sekstetas „Brass Bravo“ atliks retro stiliaus programą, atgaivinančią primirštą Lietuvos tarpukario muzikinio paveldo dalį – pramoginę muziką, vadintą mažąja scena. L. Mikalausko ir E. Bavikino – jaunų, talentingų ir jau spėjusių publikos meilę bei pripažinimą pelnyti atlikėjų – idėja išties nepaprasta! Jų parengtoje programoje puikiai dera nostalgiškasis tarpukaris, šmaikštūs to meto nutikimai, teatrališka atmosfera, dainos apie meilę ir jos žavesį karo metu.

„Ši programa – viena iš mūsų visų laikų mėgstamiausių. Tai puiki dovana tiems, kurie neabejingi muzikai, nostalgijai ir humorui! Pažadame įspūdingą šventinį vakarą, nes viską darome iš širdies” – teigė vienas iš programos rengėjų, operos solistas Liudas Mikalauskas.

Kviečiame Jus visus pasivaikščioti kartu su Danieliaus Dolskio ir Antano Šabaniausko dainomis po tarpukario Lietuvą. Nuoširdusis aksominio balso savininkas Liudas Mikalauskas, artistiškas bei humoro jausmo nestokojantis dainininkas Egidijus Bavikinas nukels Jus į aristokratiškas tarpukario koncertų sales ir kavines, o pučiamųjų sekstetas padės pasijusti kaip tikrame parade. Juokingos miniatūros iš to meto aukštuomenės gyvenimo, garsiosios dainos „Onytė“, „Lietuvaitė“, „Palangos jūroj“, „Kariškas vaizdelis“ padės jums praleisti tikrai nuotaikingą vakarą.

Renginio nuoroda: http://www.muzikuojantiskeltas.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
(Atšauktas) L.MIKALAUSKAS, E.BAVIKINAS ir ''Brass Bravo'' Š 2018-07-07 20:30 Keltas NIDA. Šiaurinis Ragas, Klaipėda
Svarbi informacija
Likus 3 d. iki renginio bilietai brangs +3 Eur!

Keltas išplaukia 20.30 val. iš Senosios Smiltynės Perkėlos, Danės g.1, Klaipėda.
Koncertų metu veikia barai. Savo gėrimus ir maistą įsinešti draudžiama.

Rekomenduojamos vietos: I denis C; D; E eilės

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: likus 15 minučių
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 3 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: -15 % su Laisvalaikio kortele 1 bilietui (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 6 kortelės numerio skaičius)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
Renginio vieta
Senoji Smiltynės perkėla Danės g. 1 Klaipėda Lietuva
Organizatorius
UAB Promo Plius
UAB Promo Plius
Žemaičių g. 31 Klaipėda
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta