logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu
Paieška žemėlapyje
Pasirinkite periodą

(Atšauktas) Low Roar

Pr 2022-11-21 20:00
Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius

SVARBU!

Pranešame, kad „Low Roar“ koncertas, kuris turėjo įvykti 2022 m. lapkričio 21 d. šv. Kotrynos bažnyčios koncertų salėje yra atšauktas. Atsiprašome už nepatogumus.

Garsus muzikos projektas „Low Roar“, kurio siela yra Islandijoje gyvenantis lietuvių kilmės muzikantas Ryanas Karazija, rudenį turėjo koncertuoti Vilniuje. Deja, atlikėjas atšaukė gastroles.

„Dėl nenumatytų aplinkybių turėsime atšaukti šią kelionę. Gyvenimas veikia paslaptingais būdais. Mylime jus ir labai atsiprašome. Tačiau, kalbant pozityviai, netrukus išleisime naują savo įrašą. Ačiū už palaikymą“, - apgailestaudamas praneša Ryanas Karazija.

Renginio organizatorius „Live Nation Lietuva” įsipareigoja grąžinti pinigus visiems renginio bilietų savininkams į jų banko sąskaitą, iš kurios buvo pirkti bilietai. Tuo rūpinasi oficialus bilietų platintojas „Bilietai LT“.

Pinigų grąžinimas vyks automatiškai ir bus atliktas ne vėliau kaip iki 2022 m. spalio 1 d. 

Pirkę kasose prašome užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: https://bit.ly/3tHWnE3

 

Lietuviškos kilmės garsus muzikos projektas „Low Roar“ pavasarį koncertuose Vilniuje 

Islandijoje gyvenantis lietuvių kilmės muzikantas Ryanas Karazija, žinomas kaip „Low Roar“, pavasarį surengs koncertą Vilniuje. Lietuvoje ne pirmą kartą koncertuosiantis muzikos projektas „Low Roar“ atliks garsiausius kūrinius ir pristatys pernai vasarą išleistą naujausią albumą „Maybe Tomorrow...“. Vienintelis „Low Roar“ koncertas mūsų šalyje įvyks gegužės 14 d. šv. Kotrynos bažnyčioje Vilniuje.

Bilietus į gegužės 14 d. Šv. Kotrynos bažnyčioje Vilniuje vyksiantį „Low Roar“ koncertą galima įsigyti visose „Bilietai.lt“ kasose ir internete: www.bilietai.lt

„Low Roar“ - „Give Up“: https://youtu.be/iPGvMTqkUok

Lietuvių kilmės dainininkas ir dainų autorius Ryanas Josephas Karazija gimė saulėtoje Kalifornijoje Jungtinėse Amerikos Valstijose, tačiau nuo 2010-ųjų metų gyvena Islandijos sostinėje Reikjavike. Talentingo muzikanto, kurio senelis su broliu 1926-aisiais metais Lietuvoje įkūrė „Anykščių vyno“ daryklą, kelias prasidėjo Amerikoje, kur Ryanas Karazija grojo indie roko grupėje „Audrye Sessions“.

„Low Roar“ - „Breathe In“: https://youtu.be/JUdTyB6LX5M

Persikraustęs gyventi į Islandiją, dainininkas ir dainų autorius įkūrė projektą „Low Roar“. Pradžioje susidūręs su aklimatizacijos sunkumais, Ryanas Karazija kasdien sukurdavopo vieną dainą. Šie kūriniai 2011 m. buvo išleisti albume „Low Roar“, kurį atlikėjas įrašė savo namų virtuvėje.

„Low Roar“ - „Dreamer“: https://youtu.be/PQzdO0ANNxA

2014 m. „Low Roar“ išleido antrąjį albumą „0“, kuris sužavėjo ne tik melomanus, bet ir kritikus. Netrukus atlikėjui atsivėrė didžiųjų muzikos festivalių „Eurosonic“, „Airwaves France“, „The Great Escape“, „Iceland Airwaves“ ir daugelio kitų scenos. 

„Low Roar“ - „Nobody Loves Me Like You“: https://youtu.be/wOIOlzJiBnc

Didžiąją sėkmę padėjo pelnyti garsus Japonijos kompiuterinių žaidimų kūrėjas Hideo Kojima, kuris viešnagės Reikjavike metu atsitiktinai išgirdo ir įsigijo albumą „0“. Netrukus du „Low Roar“ kūriniai „I’ll Keep Coming“ ir „Easy Way Out“ skambėjo ypač populiaraus žaidimo „Death Stranding“ reklamose su garsių aktorių Normano Reeduso, Madso Mikkelseno ir Guillermo del Toro personažais.

Žaidimo „Death Stranding“ (Trailer): https://youtu.be/UcaMw4aCz4c

Didžiąją 2016-ųjų metų dalį Ryanas Karazija praleido kelionėse tarp Islandijos, Švedijos, Lenkijos ir Meksikos, kol apsistojo Varšuvoje, kur sukūrė trečiąjį studijinį albumą „Once In A Long, Long While...“. Anglijoje ir Velse įrašytą albumą prodiusavo ilgametis muzikanto bendražygis Mike'as Lindsay ir „Red Hot Chili Peppers“, Adele bei Hozier įrašus prodiusavęs Andrew Schepsas.

„Low Roar“ - „Bones“ (ft. Jófríõur Ákadóttir): https://youtu.be/hprK_bVg2ro

2019 m. „Low Roar“ išleido ketvirtą albumą „Ross.“, o kol kas naujausias projekto darbas „Maybe Tomorrow...“ buvo išleistas 2021-ųjų liepos mėnesį. Būtent šį albumą ir geriausius savo kūrinius „Low Roar“ atliks gegužės 14 d. šv. Kotrynos bažnyčioje Vilniuje vyksiančiame koncerte.

„Low Roar“ - „Hummingbird“: https://youtu.be/CLdqhX18rEw

Muzikos kritikai apie „Low Roar“ muziką ir jos skambesį

„Gražus ir epinis“, - „The Line Of Best Fit“

„Neapdorotas ir gyvas muzikos skambesys nepaliauja stebinti“, - „Paste“

„Nuostabiai išraiškinga muzika...“, - „Pigeons And Planes“

„Nenuginčijamai neįtikėtina“, - „Hilly Dilly“

„Kinematografiška, nežemiška, stingdanti ir nuostabi“, - „Indie Shuffle“

 

„Low Roar“ - „Bye Bye“: https://youtu.be/lXFHn75IA3Q

 
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
(Atšauktas) Low Roar Pr 2022-11-21 20:00 Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius
Renginys (Atšauktas) Low Roar
Data / Laikas Pr 2022-11-21 20:00
Renginio vieta Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius
Svarbi informacija
Durys atidaromos: ~19:00
Renginio trukmė:
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: anglų
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos
 
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt
 
Draudžiamas bilietų naudojimas bet kokiuose konkursuose ir reklamos kampanijose be koncerto organizatoriaus leidimo.
Kiekvienas renginio lankytojas (įskaitant bet kokio amžiaus vaikus) privalo turėti atskirą bilietą.

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Šv. Kotrynos bažnyčia
Vilniaus g. 30 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Live Nation Lietuva, UAB
Live Nation Lietuva, UAB
Ramybės g. 4-70 Vilnius
+37067302559 / press@livenation.lt
Įmonės kodas: 302694149
PVM kodas LT100006550317
Renginys (Atšauktas) Low Roar
Data / Laikas Pr 2022-11-21 20:00
Renginio vieta Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą 8 Kambarys 8 Kambarys Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Vilnius 25.20
Pirkti bilietą Daddy Was A Milkman su Orkestru PopuliarusPopuliarusDaddy Was A Milkman su Orkestru Kauno Žalgirio arena, Kaunas 41.70 - 71.70
Pirkti bilietą Jessica Shy - Arena Show PopuliarusPopuliarusJessica Shy - Arena Show Kauno Žalgirio arena, Kaunas 33.70 - 53.20
Pirkti bilietą ''Daddy Was A Milkman'' Vinilinė plokštelė ''KAI RUDUO MOKĖ MANE'' ''Daddy Was A Milkman'' Vinilinė plokštelė ''KAI RUDUO MOKĖ MANE'' Vinilinė plokštelė 25.00
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti