Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

(Atšauktas) Renat Ibragimov / Ренат Ибрагимов

S 2020-03-29 19:00
COMPENSA koncertų salė, Vilnius
Pranešame, kad renginys Renat Ibragimov / Ренат Ибрагимов, turėjęs įvykti kovo 29 d., yra atšaukiamas.
 
Bilietus įsigijusiems internetu (išskyrus Nordea) pinigai bus grąžinti į tą pačią sąskaitą iš kurios buvo atliktas mokėjimas. Pinigai bus pervesti iki 2020 metų sausio 28 dienos.
 
Pirkę kasose arba internetu ir atsiskaitę Nordea, prašome kreiptis el. paštu: info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: https://www.bilietai.lt/file/id/43766
 
Kasose pirkti bilietai taip pat gali būti grąžinami šiose BILIETAI.LT kasose (kasos darbuotojui privalote pateikti užpildytą pinigų grąžinimo prašymą, kurį rasite čia: https://www.bilietai.lt/file/id/43766 ):
1. „Forum Cinemas Vingis”, „Domino“ teatras, Savanorių pr. 7, Vilnius
2. VCUP, informacijos skyrius pirmame aukšte, Upės g. 9, Vilnius
3. Vilniaus mažasis teatras, Gedimino pr. 22, Vilnius
4. Kultūros centras „Girstutis“, Kovo 11-osios g. 26, Kaunas
5. „Švyturio” arena, BILIETAI.LT kasa, Dubysos g. 10, Klaipėda
6. „Akropolis”, „Vakarų ekspresas“, Taikos pr. 61, Klaipėda
7. Miltinio dramos teatras, Laisvės a. 5, Panevėžys
8. Alytaus kultūros ir komunikacijos centras, Pramonės g. 1B, Alytus
9. Marijampolės kultūros centras, Vilkaviškio g. 2, Marijampolė
10. Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“, Tilžės g. 140, Šiauliai
11. Klaipėdos koncertų salė, Šaulių g. 36, Klaipėda
 
Organizatorius atsiprašo už nepatogumus.
 

Vilniuje Jums dainuos Renatas Ibragimovas!

Kovo 29-ąją „Compensa“ koncertų salėje mėgausitės Rusijos ir Tatarstano (Totorijos) liaudies artisto, nuostabaus dainininko ir kompozitorius Renato Ibragimovo koncertu.

Jo aksominis baritonas pelnytai laikomas vienu geriausių Rusijos balsų. Italijoje solistas buvo pavadintas „Rusiškuoju Pavaročiu“. „Lada“, „Melodija“, „Žingsniuoja saulė bulvaru“, „Magnolijų krašte“ – kas gi nežino šių dainų! Bet ne vien dėl jų gerbėjai myli atlikėją. Jo repertuaras nepaprastai platus. Renatas atlieka ir populiariasias kompozicijas, ir operų arijas, ir daro tai su nepaprastai įtaigia energetika.

Solistą dainavimas traukė nuo vaikystės. Vos baigęs Kazanės valstybinę konservatoriją dainininkas pradėjo dirbti Totorijos valstybiniame Musa Džalilio operos ir baleto teatre. Net 16 metų jis buvo šio teatro vedantysis solistas ir dainavo pagrindines roles „Pikų damos“, „Eugenijaus Onegino“, „Kunigaikščio Igorio“, „Karmen“, „Fausto“ ir kt. spektakliuose.  Netrukus gimtajame Kazanės mieste jis tapo tikra žvaigžde – žmonės plūdo į spektaklius, norėdami išgirsti puikų dainininką. Renatas neapsiribojo vien operiniu dainavimu. Jis vienodai įtaigiai, lengvai ir įtikinamai pradėjo dainuoti ir estrados dainas, čigonų romansus, tačiau neapleido ir operos. Renatas dainavo totorių, ukrainiečių, italų, rusų kalbomis. Ir darė tai taip įtaigiai, kad klausytojų akyse dažnai galėdavai išvysti ašaras.

Renatas Ibragimovas padovanojo gerbėjams šimtus puikių dainų. Jo koncertai tapo tokiais emocionaliais, kad gerbėjai koncertų metu pradėjo kilti nuo kėdžių ir klausyti jo stovėdami. Retas atlikėjas galėtų tuo pasididžiuoti. Bet kuri scena, į kurią žengia Renatas Ibragimovas, ar tai būtų operos teatras, ar koncertų salė, ar milžiniška miesto aikštė, bematant įkaista nuo dainininko gilios  įtaigos ir talento.

Padovanokite ir Jūs sau šventę - vakarą, kupiną mielos nostalgiškos atmosferos ir mielų širdžiai dainų!

 
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
(Atšauktas) Renat Ibragimov / Ренат Ибрагимов S 2020-03-29 19:00 COMPENSA koncertų salė, Vilnius
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 18:00
Renginio trukmė: 1 val. 30 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
COMPENSA koncertų salė
Kernavės g. 84 Vilnius Lietuva
Organizatorius
VšĮ Reventis
Sporto 5-14 Vilnius
info@reventis.lt / +37068617225
Įmonės kodas: 304770873
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą (Perkeltas) 50 JUOKO ATSPALVIŲ (Perkeltas) 50 JUOKO ATSPALVIŲ VILNIAUS LENKŲ KULTŪROS NAMAI, Vilnius 26.00 - 36.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą (Perkeltas) BASIANI Valstybinis Gruzijos (Sakartvelo) vyrų folklorinis ansamblis (Perkeltas) BASIANI Valstybinis Gruzijos (Sakartvelo) vyrų folklorinis ansamblis Vilniaus kongresų rūmai, Vilnius 14.50 - 31.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą (Perkeltas) Priešo kosmetika (P.Prilučnyj ir kt.)/ Косметика врага (П. Прилучный, П. Баршак и др.) (Perkeltas) Priešo kosmetika (P.Prilučnyj ir kt.)/ Косметика врага (П. Прилучный, П. Баршак и др.) Vilniaus kongresų rūmai, Vilnius 29.00 - 59.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!