logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

(Atšauktas) ŠIURPNAKTIS BISTRAMPOLIO DVARE

Š 2020-10-31 18:30
Bistrampolio dvaras, Panevėžys

Dėmesio!

Pranešame, kad renginys ŠIURPNAKTIS BISTRAMPOLIO DVARE, kuris turėjo įvykti spalio 31 d. Bistrampolio dvare yra atšauktas.

Pirkę kasose prašome kreiptis el. paštu: info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: https://www.bilietai.lt/file/id/43766

Bilietus įsigijusiems internetu pinigai bus grąžinti į tą pačią sąskaitą iš kurios buvo atliktas mokėjimas. Pinigai bus pervesti iki 2020 metų lapkričio 10 dienos.

Prašymai priimami iki lapkričio 10 d.

Šiurpnaktis (Helovynas) Bistrampolio dvare

Halloween (Helovynas) – daugialypis kultūros reiškinys, kuriame susipina Vėlinių, Užgavėnių, derliaus švenčių apeigos, garbinamos ir prisimenamos vėlės.

Bistrampolio dvaras šį Šiurpnaktį švęs spalio 31 d., 18:30 val., kviesdamas Jus į neįprastą vakarą, kuriame Jūsų lauks:
Ypatinga ekskursija vieną kartą metuose, kurios metu vakaro tamsoje Dvaro Siela ne tik supažindins su dvaro istorija, bet ir nuklaidins į dar nelankytas dvaro erdves;
• Sugrįžusius iš tamsoje paskendusio dvaro ekskursijos, Jus pasitiksime krauju sklidinomis taurėmis ir gardžiais užkandžiais;
• Jūsų lauks išskirtinis grupės "Kamanių šilelis" koncertas.
„Kamanių šilelio“ dueto minimalistinę, ritmingą ir švelniai psichodelinę muziką galima apibūdinti kaip šiuolaikinį elektrifikuotą indie folklorą, per 9-erius metus subūrusį nemažą skaičių Lietuvos klausytojų, o taip pat gerai suprantamą ir patrauklų tarptautinei publikai. Tačiau nuo didžiosios dalies panašios kūrybos, dažniausiai atliekamos anglų kalba, ją dažnai skiria akimirksniu atpažįstami tradicinių lietuvių liaudies dainų bei autoriniai tekstai, kuriuos švelniai ir įtaigiai atlieka Kamilė Gudmonaitė.
Savo įrašuose ir gyvuose pasirodymuose „Kamanių šilelis“ naudoja tradicinius artimų ir tolimų kraštų instrumentus – pavyzdžiui, ukulelę ar didžeridū, o kartais instrumentais tampa kasdieniai buitiniai daiktai. Todėl nuolat besikeičiančios ir ieškančios grupės muzika pritraukia margą auditoriją ir sužavi net tuos žmones, kurie paprastai nesiklauso tradicinės liaudies ar world muzikos.
Rankų šešėlių teatro kūrybinės dirbtuvės vaikams.
Kūrybinių dirbtuvių metu vaikai susipažins su viena įdomiausių teatro formų- rankų šešėlių teatru. Kiekvienas kūrybinių dirbtuvių dalyvis savo rankomis išmoks sukurti skirtingus šešėlinius personažus. Dirbtuvėse vaikai sužinos šešėlių teatro paslapčių ir gudrybių: kaip apšilti rankas, kaip sukurti personažą ir jį atgaivinti.


Būtina išankstinė rezervacija tel. +370 699 99085 arba el. paštu manager@bistrampolis.lt

 

Renginio nuoroda: https://www.facebook.com/events/780471766082371/

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
(Atšauktas) ŠIURPNAKTIS BISTRAMPOLIO DVARE Š 2020-10-31 18:30 Bistrampolio dvaras, Panevėžys
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~18:00
Renginio trukmė: ~3:30
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: vaikams kaina 12 Eur

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Atkreipiame dėmesį, kad prieš įsigydami bilietus, įvertintumėte esamą situaciją dėl COVID-19 Lietuvos Respublikos Vyriausybės renginiams ir jų dalyviams taikomų apribojimų. Bilietų platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Renginiui neįvykus ar jį nukėlus, renginio organizatorius, o ne bilietų platintojas prisiima atsakomybę už pinigų už įsigytus bilietus grąžinimą.
Renginio vieta
Bistrampolio dvaras
Bistrampolio g. 1, Kučių km. Panevėžys Lietuva
Organizatorius
VŠĮ BISTRAMPOLIO DVARAS
VŠĮ BISTRAMPOLIO DVARAS
Bistrampolio g. 1, Kučių k. Panevėžys
8 604 62293; info@bistrampolis.lt
Įmonės kodas: 125244928
PVM kodas LT100001214011