Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

(Atšauktas) Tarptautinis projektas - miuziklas Baltican Carmen | Šilutė

K 2019-03-14 18:00
Šilutės kultūros ir pramogų centras, Šilutė
Pranešame, kad dėl pagrindinio CARMEN vaidmens atlikėjos – Annos Dribas ligos, renginys Tarptautinis projektas - miuziklas Baltican Carmen, turėjęs įvykti kovo 14 d., yra atšaukiamas.
 
Bilietus įsigijusiems internetu (išskyrus kreditine kortele, Nordea) pinigai bus grąžinti į tą pačią sąskaitą iš kurios buvo atliktas mokėjimas. Pinigai bus pervesti iki 2019 metų kovo 27 dienos.
 
Pirkę kasose arba internetu ir atsiskaitę kreditine kortele, Nordea, prašome kreiptis el. paštu: info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: http://www.bilietai.lt/file/id/40014

Organizatorius atsiprašo už nepatogumus.
 
Tarptautinis projektas - miuziklas ”Baltican Carmen Show”

    Kovo 14 d. 18.00 val. Šilutės  Kultūros Centre  vyks Tarptautinio projekto - miuziklo „Baltijos Karmen“ premjera. Šis įspūdingas šou - tai dainos, šokio ir muzikos „fiesta“, naujoviškai interpretuojanti nemirtingą George Bizet šedevrą, kuriame apjungti gražiausi pasaulio populiariosios klasikos stilizuoti kūriniai. Šį miuziklą  sukūrė žinomas prodiuseris, legendinės grupės „Hiperbolė“  įkūrėjas Viktoras Prapras. „Baltijos Karmen“ pasirodymai jau vyko Latvijoje ir Estijoje, kur sulaukė audringų ovacijų perpildytuose koncertų salėse, nes yra skirtas įvairaus amžiaus žiūrovui - nuo jauno žmogaus  iki „pagyvenusio jaunimo“. Projekte dalyvauja atlikėjai iš įvairių šalių. Pagrindinį Karmen vaidmenį atlieka - žavingoji ispanų kilmės dainininkė ir temperamentingoji šokėja Anna Dribas; jai talkina Tarptautinių „Bethoveno“ vardo ir „Romansiada“ konkursų, vykusių Čekijoje ir Italijoje  laureatai, solistai - Laimonas Bendaravičius ; Edgaras Davidovičius. Publiką savo pasirodymais sužavės Tarptautinių   ir TV šokių konkursų laureatai, aukščiausio lygio šokėjai: Katerina Voropaj; Deividas Meškauskas; Justas Girdvainis ir Ieva Konopliovaitė.  Žiūrovus maloniai nustebins  muzikantai - virtuozai:  smuikininkė – Gabriela Aniola  ir gitaristas Artur Sabilo.  Įspūdingo pasirodymo metu sceną papuoš spalvinga scenografija, šviesos efektai  bei 40 komplektų sceninių rūbų.  Nepraleiskite progos aplankyti šį nuostabų  reginį.

Gerą nuotaiką - garantuojame !!!

Informacija: Šilutės  Kultūros centro kasoje ir www.bilietai.lt.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
(Atšauktas) Tarptautinis projektas - miuziklas Baltican Carmen | Šilutė K 2019-03-14 18:00 Šilutės kultūros ir pramogų centras, Šilutė
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 20 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Lietuvininkų 6 Šilutė Lietuva
Organizatorius
UAB Muzikos turas
Krokuvos 8A-18 Vilnius