logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

(Atšauktas) TEATRALIZUOTA PROGRAMA

S 2020-12-27 12:00
Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai


 Informuojame, kad renginys DAINOS LIETUVAI. TEATRALIZUOTA PROGRAMA, kuris turėjo įvykti birželio 24 d. 14:00 Trakuose yra perkeliamas į gruodžio 27 d. 12:00 ir 14:30.
Bilietai lieka galioti tie patys. Apie pasirinktą laiką informuokite telefonu +370 612 31170.
Kam netinka nauja renginiu data prašome kreiptis el. paštu: 
info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: https://www.bilietai.lt/file/id/43766
Prašymai priimami iki birželio 30 d.
Grąžinimai bus atikti per 30 kalendorinių dienų pasibaigus valstybiniam karantinui, o pasikeitus grąžinimo tvarkai informuosime atskiru pranešimu.

 

Gruodžio 27 d., sekmadienį, 12 val.
UŽUTRAKIO DVARO SODYBOS RŪMUOSE

DAINOS LIETUVAI
TEATRALIZUOTA PROGRAMA

JULIJA KARALIŪNAITĖ, sopranas
LIUDAS MIKALAUSKAS, bosas

BIRUTĖ ASEVIČIŪTĖ, fortepijonas

Programa
A. Šabaniauskas, D. Dolskis, M. Petrauskas,
B. Dvarionas, V. Klova, J. Tallat-Kelpša,
S. Šimkus, B. Budriūnas, B. Gorbulskis, A. Raudonikis,

G. Kuprevičius, V. Ganelinas, T. Makačinas,
L. Vilkončius, V. Kernagis, G. Paškevičius.


Šiame koncerte skambės lietuviškos muzikos šedevrai: laiko ženklais tapusios dainos, operų ir miuziklų arijos. Tai pasakojimas, sukomponuotas iš Aleksandro Kačanausko, Juozo Tallat-Kelpšos, Antano Šabaniausko, Balio Dvariono, pokario partizanų dainų bei artimesnės praeities paveldą reprezentuojančių Algimanto Raudonikio, Benjamino Gorbulskio, Teisučio Makačino, Giedriaus Kuprevičiaus, Viačeslavo Ganelino ir Vytauto Kernagio kūrinių. Taip pat į teatralizuotą programą įtraukta įdomių istorijų iš lietuvių kompozitorių bei atlikėjų gyvenimų, skambės ištraukos iš jų laiškų ir prisiminimų.

Liudas Mikalauskas – vienas ryškiausių savo kartos operos solistų, dainuojantis daug lietuviškos muzikos. Jis 2011 metais baigė Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademiją, dainuoja Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre, yra kviečiamas į visus šalies muzikinius teatrus. Liudas yra dalyvavęs daugybėje festivalių Lietuvoje, Lenkijoje, Estijoje, Ukrainoje, Rusijoje, Vokietijoje ir Jungtinėje Karalystėje. Jis yra Tauragės, Paberžės ir Skarulių muzikos festivalių meno vadovas ir vienas organizatorių. Dainininkas yra laimėjęs pirmąsias vietas arba didžiuosius prizus dvylikoje tarptautinių konkursų. 2006 metais jam įteikta Kultūros ministerijos premija „Už geriausią profesionaliojo meno debiutą“.

Julija Karaliūnaitė – Lietuvos operos primadonos Irenos Milkevičiūtės mokinė, nuolat kviečiama dainuoti Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro spektakliuose (operose „Borisas Godunovas“, „Bohema“, „Valkirija“, „Manon“, „Kornetas“, operetėje „Šikšnosparnis“). Ji koncertavo Lietuvoje, Latvijoje, Rusijoje, Norvegijoje, Italijoje, Ispanijoje, Austrijoje ir Prancūzijoje. 2013 metais J. Karaliūnaitė tapo Italijoje vykusio tarptautinio dainininkų konkurso laureate, o 2014 metais surengė rečitalį Kopenhagoje. Solistės kūrybiniame gyvenime šalia operų bei solinių koncertų atsiranda vietos ir elektroninei muzikai ji dalyvavo šiuolaikinės muzikos projektuose Lietuvoje, Norvegijoje ir Švedijoje.

Birutė Asevičiūtė po studijų Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje stažavo Štutgarto (Vokietija) aukštojoje muzikos mokykloje, dalyvavo Aleksandros Juozapėnaitės-Eesmaa, Jacko Weinrocko (JAV), Ulricho Eisenlohro (Vokietija), Helene Luyten (Belgija), Heike-Dorothee Alardt (Vokietija), Michelio Tranchanto (Prancūzija), Sergejaus Malcevo (Rusija) ir kitų žymių fortepijono pedagogų meistriškumo kursuose. Pianistė, ne vieno tarptautinio konkurso laureatė, dalyvavo įvairiuose festivaliuose („Permainų muzika“, „Tebūnie naktis“, M. K. Oginskio festivalyje, „Kai skamba gatvės“ (Rusija) ir kt.). B. Asevičiūtė yra akompanavusi Virgilijui Noreikai, Jovitai Vaškevičiūtei, Ramūnui Urbiečiui, Merūnui Vitulskiui ir daugeliui kitų solistų.

 

Renginio nuoroda: http://www.ambravox.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
(Atšauktas) TEATRALIZUOTA PROGRAMA S 2020-12-27 12:00 Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: likus 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 3 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
- 20% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 15 % su Omni ID kortele 1 bilietui (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 6 kortelės numerio skaičius)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Atkreipiame dėmesį, kad prieš įsigydami bilietus, įvertintumėte esamą situaciją dėl COVID-19 Lietuvos Respublikos Vyriausybės renginiams ir jų dalyviams taikomų apribojimų. Bilietų platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Renginiui neįvykus ar jį nukėlus, renginio organizatorius, o ne bilietų platintojas prisiima atsakomybę už pinigų už įsigytus bilietus grąžinimą.
Renginio vieta
Užutrakio dvaro sodybos rūmai
Užtrakio g. 17, Trakai Trakai Lietuva
Organizatorius
VšĮ „Ambra Vox“
Žirmūnų g. 12-26 Vilnius
+370 612 31170; ambra@ambravox.lt
Įmonės kodas: 302719606
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą VERS LA FLAMME VERS LA FLAMME Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 20.00 - 25.00
-20%
Pirkti bilietą SOFIJOS TYZENHAUZAITĖS JAUSMŲ ATSPINDŽIAI NaujasNaujasSOFIJOS TYZENHAUZAITĖS JAUSMŲ ATSPINDŽIAI Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 16.00 - 20.00
-20%
Pirkti bilietą JAUKIŲ KALĖDŲ! NaujasNaujasJAUKIŲ KALĖDŲ! Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 28.00 - 35.00
-20%