logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

(Atšauktas) XABIB Jagoda malinka / ХАБИБ Ягода малинка

S 2022-01-23 18:00
COMPENSA koncertų salė, Vilnius

Dėmesio! Norime informuoti, kad renginys neįvyko, dėl nuo organizatoriaus nepriklausančiu aplinkybių. Gruodžio mėn. 21 d. buvo gautas Lietuvos Respublikos kultūros ministro leidimas artistui atvykti į Lietuvos Respubliką, surengti koncertą Vilniuje.

Sausio 17 d. artistui buvo išduota Lietuvos viza. Tik sausio 23 d. (renginio diena) 13 val. organizatoriai gavo laišką iš Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos, kad atlikėjas nebus įleistas į Lietuvos Respubliką, nes jis yra įtraukas į nepageidaujamų asmenų sąrašą, kai renginiui jau viskas pilnai buvo paruošta. Norime pabrėžti, kad tiek kultūros ministro leidimas, tiek vizos buvo išduotos.

Kadangi atlikėjas į nepageidaujamų asmenų sąrašą buvo įtrauktas likus kelioms valandoms iki renginio pradžios, organizatoriai patyrė nuostolius. Renginiui buvo viskas pilnai paruošta. Tai buvo pirmas mūsų renginys po beveik 2 m. pertraukos dėl pandemijos, nuo kurios taip pat labai nukentėjome.

Tad norime prašyti supratingumo ir palaikymo.

Organizatoriai siūlo turimus bilietus į neįvykusi koncertą pakeisti į kuponus, kurios ateityje galėsite iškeisti į planuojamus organizatoriaus įspūdingus koncertus Vilniuje. 

Norint iškeisti bilietą į kuponą prašome kreiptis el. paštu:  perkeliamas.renginys@yandex.ru  bei atsiųsti turimus bilietus. .

 

Dėl bilietų grąžinimo prašome kreiptis el. paštu:  perkeliamas.renginys@yandex.ru ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą.  Prašymą rasite čia: https://www.bilietai.lt/file/id/46642  Prie prašymo būtina pridėti turimus bilietus.

Organizatoriai atsiprašo už nepatogumus

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
(Atšauktas) XABIB Jagoda malinka / ХАБИБ Ягода малинка S 2022-01-23 18:00 COMPENSA koncertų salė, Vilnius
Svarbi informacija

Laikantis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos reikalavimų, Compensa koncertų salėje vkstančių renginių metu prašome vyresnių nei 6 m. amžiaus žiūrovų ir dalyvių dėvėti ne žemesnio kaip FFP2 lygio respiratorius, priglundančius prie veido ir visiškai dengiančius nosį ir burną.

Galimybių pasas yra privalomas šio koncerto atributas. Šį pasą galite nemokamai gauti pasiskiepiję, persirgę Covid-19 arba sulaukę neigiamo tyrimo rezultato.
Daugiau informcijos: https://gpasas.lt

 

Prekyboje paskutiniai bilietai!

 
 

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

 

Durys atidaromos: 17:00
Renginio trukmė: 1:30
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: rusų
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 4 m., neužimant papildomos sėdimos vietos.
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: vaikams ir moksleiviams - 15 proc. nuolaida.

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Organizatorius
BetMar, UAB
Architektų g. 56-101 Vilnius
gmarek@yandex.ru / +37067064416
Įmonės kodas: 302632222
PVM kodas LT100009270416
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą Polonia Music Festival: Ivan Komarenko, Slawomir, Andre PopuliarusPopuliarusPolonia Music Festival: Ivan Komarenko, Slawomir, Andre Avia Solutions Group Arena, Vilnius 23.00 - 45.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą Matt Dusk Sings SINATRA Matt Dusk Sings SINATRA COMPENSA koncertų salė, Vilnius 27.00 - 54.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą Piotr Rubik - Didysis jubiliejinis koncertas! / Jubileusz 25 lat na scenie! Piotr Rubik - Didysis jubiliejinis koncertas! / Jubileusz 25 lat na scenie! COMPENSA koncertų salė, Vilnius 37.00 - 71.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Prekyba sustabdyta (Atšauktas) Fiodor Dobronravov / Фёдор Добронравов Творческий вечер Prekyba sustabdytaPrekyba sustabdyta(Atšauktas) Fiodor Dobronravov / Фёдор Добронравов Творческий вечер COMPENSA koncertų salė, Vilnius
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!