Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

ATSILIEPKI TU MANOJ DAINOJ!

S 2019-06-23 15:00
Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
14.40 - 18.00
Birželio 23 d., sekmadienį, 15 val.
UŽUTRAKIO DVARO SODYBOS RŪMUOSE

ATSILIEPKI TU MANOJ DAINOJ!
Programa smagioms Joninėms!

Atlikėjai

EDGARAS DAVIDOVIČIUS, tenoras
LINAS AVIŽIENIS, saksofonas ir armonika
RŪTA MIKELAITYTĖ-KAŠUBIENĖ, fortepijonas

Programa
R. Racevičiaus, B. Gorbulskio, A. Raudonikio, V. Kernagio
ir kitų lietuvių kompozitorių populiariausios dainos.

„Senos geros dainos niekada nesensta! Tik kaskart, jas atliekant žaviam jaunimui, suskamba naujai. Šioje programoje Edgaras Davidovičius – vienas pačių ryškiausių Lietuvos profesionaliosios scenos atlikėjų, sparčiai minantis ant kulnų visiems didiesiems dainininkams, atskleis mažai kam žinomą faktą, kad kita jo aistra – gitaros! Gal pagavus svaigiai Joninių nuotaikai išgirsime ir lietuviško lengvo rock‘o?“, – mintimis apie būsimą koncertą dalinasi šio projekto sumanytoja pianistė Rūta Mikelaitytė-Kašubienė.

Edgaras Davidovičius – studijavo Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje (D. Staponkaus kl.). 2015 metais solistas buvo apdovanotas garsaus Vokietijoje vykstančio operos festivalio „Oper Oder Spree“ stipendija, 2016-aisiais – to paties festivalio Grand Prix. Jis yra pelnęs nominacijas tarptautiniuose konkursuose Juodkalnijoje, Gruzijoje, Turkijoje. Atlikėjas 2016–2017 metų sezone stažavosi Lietuvos operos ir baleto teatre (vad. A. Malikėnas). Taip pat LNOB teatre dainininkas atlieka partijas operose „Figaro vedybos“, „Bohema“, „Traviata“, „Bruknelė“, „Penki Merės stebuklai“ ir kt. Jis yra kviečiamas dainuoti „Vilnius City Opera“ spektakliuose (2018 m. rudenį  atliko Lenskio vaidmenį P. Čaikovskio operoje „Eugenijus Oneginas“). Solistas yra koncertavęs su Lietuvos nacionaliniu ir Lietuvos valstybiniu simfoniniais orkestrais, pasirodęs žymiausiose Lietuvos scenose su tokiais solistais kaip Lilija Gubaidulina, Ieva Prudnikovaitė, Jihyun Cecilia Lee, Tadas Girininkas ir daugeliu kitų.

Linas Avižienis groti saksofonu mokėsi Panevėžio Jono Švedo konservatorijoje. Vėliau atlikėjas studijavo Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Kauno fakultete – žinomo dirigento Stanislovo Čepinskio klasėje mokėsi dirigavimo specialybės. Studijas L. Avižienis pratęsė Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje Vilniuje (doc. A. Radzevičiaus kl.), kur įgijo karinio orkestro dirigento kvalifikaciją.

Rūta Mikelaitytė-Kašubienė – pirmoji LMTA koncertmeisterio katedros aspirantė, įgijusi meno licenciato laipsnį. Ji tobulinosi įvairiose Europos aukštosiose muzikos mokyklose, tapo dviejų tarptautinių konkursų laureate. R. Mikelaitytė-Kašubienė septynerius metus dirbo Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, akompanavo daugeliui geriausių Lietuvos bei užsienio dainininkų. Atlikėja daug dėmesio skiria kamerinės vokalinės muzikos propagavimui, šiuolaikinei muzikai, kuria kamerinės muzikos projektus, dalyvauja socialiniuose bei labdaros projektuose, rašo straipsnius kultūros temomis. Pianistė dalyvauja įvairiuose tarptautiniuose festivaliuose, daug koncertuoja – be 2013 ir 2015 metais įvykusių gastrolių JAV, ji koncertavo Irkutsko filharmonijoje, Maskvoje, Kaliningrade, Rygoje, Taline, Osle, Londone, Kopenhagoje, grojo prestižinėse Europos salėse (Miuncheno „Gasteig“, Bonos „Beethovenhalle“, Vienos „Konzerthaus“, Berlyno filharmonija ir kt.

Renginio nuoroda: http://www.ambravox.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
ATSILIEPKI TU MANOJ DAINOJ! S 2019-06-23 15:00 Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 14.40 - 18.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 30 min
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 5 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
- 20% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 15% su Omni ID kortele 1 bilietui (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 6 kortelės numerio skaičius)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Užutrakio dvaro sodybos rūmai
Užtrakio g. 17, Trakai Trakai Lietuva
Organizatorius
VšĮ „Ambra Vox“
Įmonės kodas: 302719606
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą NAUJASIS KOLOSAS NAUJASIS KOLOSAS Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 9.60 - 12.00
-20%
Pirkti bilietą MÚSICA LATINA MÚSICA LATINA Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 14.40 - 18.00
-20%
Pirkti bilietą LAISVŲ ŠIRDŽIŲ ISTORIJOS LAISVŲ ŠIRDŽIŲ ISTORIJOS Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 14.40 - 18.00
-20%