Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

AUKSINIAI SVOGŪNAI

T 2018-03-28 19:00
Kauno Žalgirio arena, Kaunas
20.50 - 50.50
„Auksiniai svogūnai“ švenčia įspūdingą 20-mečio jubiliejų!

Daugiau nei milijonas žiūrovų – tokią auditoriją kiekvienais metais sužavi vienas populiariausių visų laikų šou „Auksiniai svogūnai“. Šiemet kovo 28-ąją „Žalgirio“ arenoje vyks jubiliejinė, jau 20-oji, iškilminga apdovanojimų ceremonija. Arenos žiūrovai pirmieji sužinos, kurie ryškiausi politikai ir visuomenės veikėjai bus įvertinti „Auksinių svogūnų“ statulėle bei pamatys išskirtinius ir bene labiausiai laukiamus, specialiai šiam renginiui kuriamus muzikinius numerius, atspindinčius svarbiausius metų įvykius.

„Kiekvienais metais vienas labiausiai laukiamų šventės akcentų būna statulėlė, kurią pelno nominacijų laimėtojai. Jų buvo stiklinių, šokoladinių, iš prabangių kailių ir odos, „Oskaro“ statulėlių klonų, o šiemet, kaip ir dera jubiliejui, gaminame išskirtinai didelius Svogūnus. Nesu tikras, ar visiems ši auksinė našta bus pakeliama“, – šypsosi ceremonijos idėjos autorius, prodiuseris ir vedėjas Arūnas Valinskas.

Šventiniuose „Auksiniuose svogūnuose 2018“ žiūrovai išvys ryškiausius ir daugiausia publikos simpatijų pelniusius muzikinius pasirodymus per visą renginio istoriją.

Jei atvirai, akcentų bus visa puokštė. Vienas geidžiamiausių Lietuvos jaunikių Radžis nusprendė pasipiršti būtent per „Auksinius svogūnus“. Kas ji, ta laimingoji, pirmieji sužinos tik „Žalgirio“ arenos žiūrovai. Radžis savo širdies damai jau repetuoja meilės dainą. Kultinį baleto numerį atliks „Gulbių ežero“ Princese virtęs Deivis, Princas Ramūnas Vyšniauskas ir... netiketu amplua pasirodysiantis Aurimas Didžbalis.

Žilvinas Žvagulis „kabins makaronus“ su skandalingai nuotoliniu būdu Valstiečių ir žaliųjų frakcijoje dirbančia fotografe Milena.

Specialiai „Auksinių svogūnų“ jubiliejui vienai dienai atgims kultinė muzikos grupė „Mokinukės“, įvyks himno Sveikatos apsaugos ministrui Aurelijui Verygai giedojimas. Deivis Norvilas šįkart „O ja!” kartos jau ne vienai, o net dviems Ingoms Valinskienėms. Kas bus antroji? Paaiškės kovo 28-ąją.

Metų apdovanojimai „Auksiniai svogūnai“, sudrebinsiantys ne tik Kauną, bet ir visą Lietuvą – jau kovo 28 d. 19 val. „Žalgirio“ arenoje.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
AUKSINIAI SVOGŪNAI T 2018-03-28 19:00 Kauno Žalgirio arena, Kaunas 20.50 - 50.50
Svarbi informacija
RAMIRENT klubas 108-111 sektoriai!
Norint įsigyti vietas prie staliukų į nuolaidos laukelį įveskite kodą RAMIRENT.
Prie staliuko bilietai parduodami po 2 vnt.!

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~17:30
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Neįgaliesiems: į nuolaidos laukelį įveskite kodą "neįgaliesiems" ir turėsite galimybę pasirinkti bilietus 106-107 sektorių 18 eilėje už mažiausią neakcijinę kainą (kontrolės metu pateikti neįgaliojo pažymėjimą)
Nuolaidos: netaikomos

„Žalgirio“ arenos VIP klubo nariams
Esami klubo nariai perkasi bilietus iki sausio 16 d. Neparduoti klubo bilietai patenka į viešą prekybą nuo sausio 17 dienos.
Renginio vieta
Nemuno sala, Karaliaus Mindaugo pr. 50 Kaunas Lietuva
Organizatorius
AMPLUA, VšĮ
Draugystės g. 17 -1 Kaunas
Įmonės kodas 304447553