logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

AURORA - Vilnius - European Tour 2022

Rodyti aprašymusSlėpti aprašymus

Norvegijos muzikos fėja AURORA surengs pasirodymą Lukiškių kalėjime

Pasaka! Ir tau turėtų patikti ši žinia. Ramiai nenusėdinčios agentūros „8 Days A Week“ koncertų kalendoriuje – naujas, Lietuvoje dar negirdėtas ir neregėtas vardas. Pagaliau AURORA Vilniuje! Vėl Lukiškių kalėjimo scena, vėl didelis ir aktualus muzikos įvykis atviram ore. Paskelbta, kad 2022 m. liepos 1 d. Norvegijos muzikos žvaigždė ir unikali kūrėja AURORA atkeliauja į Vilnių. Tai bus vienintelis AUROROS pasirodymas Baltijos šalyse. Linkėk soldouto ir dar daugiau tokių koncertų kalėjime.

Kai pasižiūri į tai, ką siūlo ir kokia yra AURORA, nepirkti bilieto negali. Vyks magija, o ji pati – tikra ir neišgalvota fėja. O jei į naują Lukiškių kalėjimo versiją vilioja net pačios Billie Eilish įkvėpimas – abejonių nebelieka. Graži „8 Days A Week” koncertų be stogo tąsa ir dar vienas vasaros koziris. Muzikos kritikai sako, kad AURORA galėtų net ir Marse groti. Nors tokių koncertų Vilniuje dėl pandemijos pastaruoju metu buvo ne tiek ir daug, šis jau dabar piramidės viršuje.

Išankstiniai koncerto reikalai

Išankstiniai bilietai visada pigiau. Bilietų į AUROROS pasirodymą sostinėje prekyba prasidės penktadienį, lapkričio 12 d., tačiau jau šiandien prisiekę AUROROS fanai Lietuvoje gali įsigyti išankstinius bilietus. Tiesa, tam reikia specialaus kodo iš „8 Days A Week”. Parašyk jiems žinutę feisbuke, tau bus suteiktas specialus kodas ir taip sutaupysi. Žanro klasika – pigiausių bilietų užteks greičiausiems ir jie patys nenusipirks.

Apie AURORA

Daug gerų žodžių būtų galima pasakyti apie AURORĄ. Ji turi viską ir visus būtinus elementus kokybiškos muzikos dėlionei. Ne visiems pasiseka vos 11-likos parašyti kūrinį, kurio dėka apie tave išgirsta visas pasaulis. Vilniuje kitą vasarą laukiama norvegė pelnytai lyginama su tokiais vardais kaip Björk, Sia ir Lorde. Ji gyvena pasakoje, yra ledo šalies balsas ir mėgstamiausia kitų popžvaigždžių popžvaigždė, kurią būtina bent kartą pamatyti gyvai. Neeilinė energija, meilė žmonėms, šviesa ir euforija užpildo kiekvieną koncertų salę ar areną, kurioje pasirodo AURORA. Gal saulė, gal mėnulis, gal elfai ar kiti stebuklai, bet gerą publiką traukia ji.

Kaip praleisti pasirodymą talento, kurį šlovina diva Katy Perry, o ekspertai ją vadina „krištolinio balso savininke, iš pasakos atvykusia į mūsų realybę“? Pati Billie Eilish laiko Aurorą pagrindiniu įkvėpimu ir priežastimi, dėl kurios atėjo į muziką. Būdama 12-kos Eilish išgirdo norvegės „Runaway“ ir suprato, kuo būti. Tai didelis įkvėpimas kūrėjai, kuriai iš tiesų nerūpi nei skaičiai, nei peržiūros. Kažkada ji sakė, kad nėra sutverta scenai. Tada jos pasirodymą mokykloje draugai įkėlė į internetą ir įrašų kompanijos atakavo ją visą naktį. AUROROS įkvėpimai tokie pat spalvingi kaip ir ji pati: Davidas Bowie, Enya, Bobas Dylanas, „Underworld“, „ABBA“ ir metalistai „Gojira“, kuriuos kadaise pavadino mėgstamiausia savo grupe.


Norvegės karjera taip galingai prasidėjo ir įsisuko, kad pačiai turėjo apsvaigti galva. 2015-taisiais išleistas trumpametražis albumas „Running With The Wolves“ pakeitė jos gyvenimą visiems laikams. Singlas „Runaway“ tapo didžiausiu hitu ir net dabar karaliauja „TikToke“. Beje, AURORA jį parašė būdama vos vienuolikos. Tais pačiais metais ji jau dainavo Nobelio taikos premijos laureatams, „John Lewis“ reklamoje atliko „Oasis“ koverį ir apšildė islandų „Of Monsters And Men“ pasirodymus galingame ture.


AUROROS laukė visos vėlyvo vakaro šou laidos, didžiųjų festivalių scenos, rimtos leidybinės kompanijos, debiutinis albumas, pasaulinis turas ir net kolaboracija su „The Chemical Brothers“ trims jų albumo „No Geography“ dainoms. Dar ji tapo iki skausmo žinomo animacinio filmo „Frozen II“ garso takelio balsu ir sudainavo Oskarų įteikimo ceremonijoje. Šiandien ji tikrai nesiskundžia veiklos ar pasirodymų trūkumu ir siaučia po visą pasaulį. Šiek tiek statistikos: dabar vien „Spotify“ jos muzika yra perklausyta beveik 2 milijardus kartų.


Į sostinę ji atvyks pristatyti naujausio albumo „The Gods We Can Touch“, kuris dar neegzistuoja jokiame formate ir mūsų ausis pasieks tik sausį. Yra ko laukti! Beje, už kiekvieną parduotą naują AUROROS albumą Andų kalnuose pasodinamas medis. Graži iniciatyva, kuria turėtų sekti daugiau pramogų industrijos vardų. Mažos detalės keičia pasaulį į gera. Jai rūpi aplinka, todėl dirba su Jungtinių Tautų iniciatyva „CHOOOSE“ ir renkasi keliauti po pasaulį kuo taupiau ir švariau.

Ankstesne muzika ji nebijojo kalbėti apie kapitalizmą, mūsų žalą Žemei ir lyčių vaidmenis, bet atėjo metas išlįsti vidiniam AUROROS pasauliui ir jausmams. „Turėjau tiek daug dalykų, kuriuos norėjau apkalbėti prieš kalbėdama apie meilę!“, – sako norvegė. Naujausiame rinkinyje AURORA žada kalbėti apie tai, ką jaučia kasdien ir nebijoti būti savimi. Tą ragina daryti ir kitus, kad ir kaip paprastai tai beskambėtų.

Įdomi detalė – AURORA kolekcionuoja negyvas peteliškes. Su niekuo nesupainiojama, nepanaši į nieką kitą, atvira pasauliui, gamtai ir žmonėms. Iš mažo Norvegijos miestelio. Idėjų ir fantazijos jai tikrai netrūksta. Mūsų neapleidžia jausmas, kad ji prakalbintų bet kurį gyvūną. AURORA yra ta atlikėja, be kurios Norvegijos muzikos žemėlapis dėliotųsi kitaip. Visgi, tikrasis jos gyvenimas susideda iš plaukiojimo vandenyne naktį, laiko miškuose, arbatos gėrimo, gėlių džiovinimo, knygų skaitymo, meilės sau, tėvams, draugams, gero maisto ir gero vyno. Pati tuo nuolat dalijasi „Instagrame“ ir jai gražiai sekasi.

AUROROS kūryba ir alternatyvi pop muzika mus jungia į žmogišką ryšį, prarastą pandemijos metu. Šiandien ji švenčia meilę, apie kurią anksčiau negalėjo kalbėti. Ji itin šilta ir atvira asmenybė, tačiau jos energija scenoje stebina kiekvieną. Gyvas AUROROS pasirodymas yra labai gera patirtis. Laukiam, planuojam ir labai rekomenduojam. AURORA Vilniui dovanos vienintelį pasirodymą, pristatys naują albumą kalėjime ir atskleis visas savo muzikines puses. Atkeliavusi tarsi ne iš šio pasaulio AURORA mus žada grąžinti į mūsiškį – tikrą ir pilną muzikos. Būsimas AUROROS koncertas Lukiškių kalėjime yra tai, ką vertėtų pasidovanoti švenčių proga.

Fone – skambiausias Auroros darbas „Runaway“
https://youtu.be/d_HlPboLRL8

Nuorodos, muzika, viską ten

https://aurora.lnk.to/TGWCTIN

https://www.aurora-music.com
https://www.instagram.com/auroramusic
https://www.facebook.com/iamAURORA
https://www.youtube.com/user/iamAURORAVEVO
https://twitter.com/auroramusic

Renginiai

Renginių nerasta
Loading...
Perkrauti
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti