Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

A.Vivaldi opera ''Orlando furioso''

Pn 2019-01-11 18:30
Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda
7.80 - 18.80
„Orlando furioso“ 
Antonio Vivaldi opera


Režisierė Jūratė Vansk
Klaipėdos kamerinis orkestras
Meno vadovas Mindaugas  Bačkus
Solistai:
Dimitrij Sinkovskij (kontratenoras, Rusija),  Jomantė Šležaitė (sopranas), Gunta Gelgotė (sopranas), Rūta Vosyliūtė (sopranas), Nora Petročenko (mecosopranas), Stein Skjervold (baritonas, Norvegija–Lietuva),
Vaidas Bartušas (kontratenoras)
Vokalinis ansamblis „B2“
Dalyvauja: Vytautas Sriubikis (fleita), Vaiva Eidukaitytė-Storastienė (klavesinas)


Antonio Vivaldi operos „Orlando furioso“ / „Įniršęs Rolandas“ Lietuvos publika dar nėkart neturėjo galimybės išgirsti. PIRMĄ kartą ji bus parodyta Vilniuje prieš Kalėdas, Klaipėdoje – sausio 11!

Pasakojama istorija yra apie įsimylėjusį Rolandą, kurio jausmų neatliepė širdies dama. Operoje susipyna septynių personažų likimai, įtaigiai perteikiami herojų troškimai, viltys, jų puikybė ir manipuliacijos. Magišką veikalo atmosferą kuria skraidantys žirgai, demoniškos jėgos ir įvairūs burtai!

- - -
Į meilės burtininkės Alčinos salą atvyksta Andželika ir jos ištikima bičiulė Bradamantė. Andželika su mylimuoju Medoru, bėgdami nuo ją persekiojančio beprotiškai įsimylėjusio Rolando, išsiskiria. Andželika prašo Alčinos padėti surasti Medorą. Klastingoji kerėtoja pažada vėl juos sujungti, o už tai tikisi Bradamantės širdies draugo Rudžiero, kurio trokšta sau. Meilės burtininkė užburia Rudžierą, tačiau Bradamantė sužino, kaip panaikinti jos kerus.

Medoras pasiekia Alčinos salą. Jau netrukus jis tuoksis su mylimąja, bet Rolando puikybė gąsdina jaunuosius. Rodydama šiltus jausmus Rolandui Andželika gudrauja – nuvilioja jį į pražūtingą olą. Andželika ir Medoras susituokia. Lauramedžio žievėje jie išrėžia atminimo žodžius: „Andželika čia tapo Medoro žmona“.

Rolandui pavyksta rasti kelią iš olos. Išvydęs meilės priesaikas ir supratęs, kad prarado taip trokštamą moterį, Rolandas įniršta iki beprotybės. Kliedėdamas sudaužo burtininko Merlino statulą, taip sunaikindamas Alčinos magiškas galias. Rolandas atgauna sveiką protą. Jis suvokia, kad meilė jėga nepasiekiama ir palaimina jaunavedžius, linki jiems amžinų švelnios draugystės ryšių.


______________________

Į šį vakarinį koncertą ikimokyklinio amžiaus vaikai neįleidžiami.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
A.Vivaldi opera ''Orlando furioso'' Pn 2019-01-11 18:30 Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda 7.80 - 18.80
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Cenzas: N-7
Trukmė: 2 val.
Pertraukos: 1
Nuolaidos:
- 50% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 20 % su Laisvalaikio kortele 2 bil. (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 6 kortelės numerio skaičius)
- su Daily Card kortele 20% nuolaida (2 bilietams). Į nuolaidos laukelį vesti kortelės numerį.
- 10 % perkant 20 ir daugiau bilietų

Nuolaidos nėra taikomos BILIETAI LT aptarnavimo mokesčiui.
 
Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Šaulių g. 36 Klaipėda Lietuva
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta