Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Baltarusijos Respublikos vokalinė grupė ''TYRAS BALSAS''

Š 2018-09-29 19:00
Kultūros centras Žvejų rūmai, Klaipėda
12.00 - 25.00
Baltarusijos Respublikos vokalinė grupė ''TYRAS BALSAS''

Rugsėjo 29 d
Klaipėdos Žvejų rūmų salė
Pradžia 19.00 val

Pristato solinį koncertą "Kaip gražu šis pasaulis yra", kurio programoje skambės visame pasaulyje gerai žinomos ir mėgiamos dainos italų, prancūzų, anglų, rusų, lenkų ir kitomis kalbomis.

Vokalinė grupė „Tyras balsas“ yra penkių talentingų dainininkų, iš kurių kiekvienas turi didelę patirtį, kūrybinė grupė.

Grupė egzistuoja jau daugiau nei 20 metų, ir šiandien tai yra vienintelis tokio pobūdžio kolektyvas, dainuojantis visus žinomus muzikos žanrus ir stilius, su orkestru ir  Tyras balsas_Visaginas„a’cappella“ (be instrumentinio pritarimo). Kolektyvo unikalios koncepcijos pagrindas yra „gyvi“ balsai. Intonacinis išraiškingumas, stiliaus jausmas, dainavimas 15 kalbų, plastika, meniškumas, humoro jausmas ir natūralus žavesys susijungia į vieną. Originali polifonija, vokaliniai dialogai ir nepamirštami hitai yra tai, ką kolektyvas pasiskolino iš legendinės grupės „PESNYARY“. Visų žanrų muzikos kūriniai grakščiai persipina į vieną didelę muzikos šventę.

„…Juos vadina Baltarusijos Tureckio choru“

„Tyras balsas“ – tai ne tik griežtos klasikos įvaizdis, bet  ir fontanas emocijų bei visų laikų ir tautų estrados hitų uždegantis atlikimas.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Baltarusijos Respublikos vokalinė grupė ''TYRAS BALSAS'' Š 2018-09-29 19:00 Kultūros centras Žvejų rūmai, Klaipėda 12.00 - 25.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.ltDurys atidaromos: ~18:30
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: 15 min
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N-12
Nuolaidos: netaikomos


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Taikos pr. 70 Klaipėda Lietuva
Organizatorius
ZA GRANICY, UAB
Gelvonų g. 2 Vilnius
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta