logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu
Paieška žemėlapyje
Pasirinkite periodą

Bani Hill Band koncertas (Sakartvelas) / Švenčionėliai

K 2022-10-06 19:00
Lentpjūvė, Švenčionėliai
8.10 - 15.00
Bani Hill Band (Sakartvelas)
 
 
Ketvirtąkart į Lietuvą grįžtantys „Bani Hill Band“ yra teigiamos energijos Sakartvelo muzikos grupė, savo garsais skleidžiamu džiaugsmu bei temperamentu greitai sužavėjusi mūsų publiką, pakvietusi ją šokiams ir visuomet paliekanti jausmą, kad verta pakartot. Ugningieji „Bani Hill Band“ – gražus pavyzdys, koks išskirtinis ryšys ir draugystė sieja mūsų šalis, o šiltas kartvelų muzikos temperamentas itin žavi, išjudina bei kviečia burtis.
 
Bani Hill Band koncertas Vilkaviškyje, 2019
 
Jauni, entuziastingi, pozityvūs „Bani Hill Band“ iš daugybės balsingų Sakartvelo grupių išsiskiria puikia instrumentika ir originaliomis aranžuotėmis. Jie tradicinį polifoninį Sakartvelo dainavimą, kurį UNESCO yra pripažinusi pasauliniu šedevru, derina su mažiau žinomais instrumentiniais folkloro stiliais iš viso Kaukazo, skoninga pop muzikos dvasia ir tik jiems būdinga energija. Septyni „Bani Hill Band“ vyrai įspūdingais žemais vokalais stipriai prikausto dėmesį, jų muzika išjudina kūną, palepina retai girdimomis kartvelų liaudies melodijomis ir įkvepia šypsotis.
Šiuolaikiškai autentišką Sakartvelo muziką perteikiantys „Bani Hill Band“ Kaukazo regione turi tūkstančius gerbėjų, jie labai mėgstami Čečėnijoje, Abchazijoje, Osetijoje – keliaujant šiose vietovėse neabejotinai juos išgirstumėte kur nors grojant. „Bani Hill Band“ yra sėkmingai pasirodę Belgijoje, Izraelyje, Nyderlanduose, Kazachstane, Austrijoje, Čekijoje, Turkijoje, Ukrainoje, Baltarusijoje, Korėjoje, Rusijoje, tačiau Vakarų pasaulyje yra mažiau žinomi. O su jais susipažinti – labai verta.
„Bani Hill Band“ grupės nariai yra kilę iš skirtingų Sakartvelo regionų: kartu koncertuoja ir svanas, ir megrelas, Rytų bei Vakarų regionų atstovai. Drauge jie atlieka liaudies dainas iš įvairiausių tėvynės kampelių bei kitų Kaukazo tautų muziką, savyje apjungdami ištisą Kaukazo kultūrą. Jų dainose kalbama apie meilę, dievišką Sakartvelo gamtą, stiprią draugystę, pagarbą tėvynei bei vyresniesiems.
 
Klausytojų mylimas skambesys atliekamas kartvelų simboliu – trijų stygų panduriu, akordeonu, rėminiu būgnu ir šiuolaikinės jėgos suteikiančiais klavišiniais, bosine gitara bei būgnais. Tradicinis instrumentas panduris, savo forma ir išvaizda primenantis balalaiką, Sakartvele yra laikomas laimės ir džiaugsmo simboliu, neatsiejamu nuo daugumos švenčių bei ritualų.
2019 m. jie buvo atrinkti pasirodyti Suomijoje vykusioje WOMEX pasaulio muzikos mugėje, kas yra kone visų world žanro gupių svajonė. Be to, Lietuva šiai grupei netgi tapo muzikos tiltu į pasaulį, čia ji yra atkeliavusi ne vien koncertams, bet ir įrašiusi savo CD, nufilmavusi keletą videoklipų, pradėjusi 2020 m. europinį turą. Kolektyvas pirmauja tarp Sakartvelo radijo stočių hitų, pasirodo televizijose, yra laukiamas įvairiose šventėse – nuo vestuvių iki didelių festivalių.
 
Bani Hill Band koncertas WOMEX, 2019
 
Atlikėjai
Mate Pirtskhelava - liutna (panduri), vokalas
Raul Bitsadze - liutna (panduri), vokalas
Besik Metreveli – akordeonas, vokalas
Goga Nikoladze – bosinė gitara
Gela Gogishvili - vokalas
Besik Kvitsiani – klavišiniai, vokalas
Beqa Miqadze – būgnai
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Bani Hill Band koncertas (Sakartvelas) / Švenčionėliai K 2022-10-06 19:00 Lentpjūvė, Švenčionėliai 8.10 - 15.00
Renginys Bani Hill Band koncertas (Sakartvelas) / Švenčionėliai
Data / Laikas K 2022-10-06 19:00
Renginio vieta Lentpjūvė, Švenčionėliai
Kaina 8.10 - 15.00
Svarbi informacija

 

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

 

Durys atidaromos: 18:30
Renginio trukmė: 1:30
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 7 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: - 50 proc./ 1 bilietui - moksleiviams, studentams, senjorams. (Nuolaidą suteikiantį pažymėjimą pateikti renginio vietoje.)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Lentpjūvė
Partizanų g. 5A Švenčionėliai Lietuva
Organizatorius
GM Gyvai, VšĮ
GM Gyvai, VšĮ
Kaniūkų 2-oji 12A, Kaunas Kaunas
goodmusiclub@gmail.com / +37068613883
Įmonės kodas: 302544555
Renginys Bani Hill Band koncertas (Sakartvelas) / Švenčionėliai
Data / Laikas K 2022-10-06 19:00
Renginio vieta Lentpjūvė, Švenčionėliai
Kaina 8.10 - 15.00
Kitos datos Tas pats organizatorius
Pirkti bilietą Bani Hill Band koncertas (Sakartvelas) / Kaunas Bani Hill Band koncertas (Sakartvelas) / Kaunas Kauno OAZĖ, Kaunas 9.10 - 30.00
Pirkti bilietą Bani Hill Band koncertas (Sakartvelas) / Vilnius Bani Hill Band koncertas (Sakartvelas) / Vilnius Menų fabrikas LOFTAS, Vilnius 9.10 - 34.99
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti