Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Bardai tarp žvaigždžių: Bjellė ir G.Ambrazevičius

A 2017-02-14 19:00
VU planetariumas, Vilnius
10.00
Meilės dienos koncertas su Bjelle ir Gyčiu Ambrazevičiumi

2017 metų vasario 14 dieną, 19 valandą į Vilniaus universiteto planetariumą kviečiami visi, kuriems nesvetimas meilės jausmas. Šv. Valentino dienos proga dvi jaunos talentingos asmenybės surengs du atskirus muzikinius pasirodymus koncertų cikle „Bardai tarp žvaigždžių“. Tai Raminta Naujanytė, geriau pažįstama Bjellės vardu, bei dainų autorius ir atlikėjas Gytis Ambrazevičius.

Gytis Ambrazevičius – jaunosios kartos dainų kūrėjas, Sauliaus Mykolaičio premijos laureatas. Kuria dainas savo tekstais. Kartais jas padainuoja, o kartais paskaito savo eiles. Sako, kad būna ir su kosmosu pabendrauja. „Gyvenimą be muzikos įsivaizduoju, net ir dabar kartais nesinori girdėti jokios muzikos, bet šitam norui praėjus vėl klausau, vėl groju, vėl kuriu“ – sako Gytis. Lapkričio mėnesį Gytis pristatė naująjį debiutinį albumą „Mano miestas“. O savo kūrybos muzikinę apžvalgą atlikėjas žada padaryti visiškai vienas, kas pastaruoju metu retai nepasitaiko. Gytis su gitara laukia koncerte Vu planetariume.
Dar viena populiarumo nestokojanti menininkė Raminta Naujanytė - Bjellė  tarp dainuojamosios poezijos klausytojų vis dažniau minima ir girdima. Ne per dažniausiai solinius pasirodymus rengianti atlikėja koncerte Vu planetariume žada sukurti jausmingą dainų vakarą, tinkantį Meilės dienai. Ramintos koncertuose ypatingas dėmesys skiriamas bendravimui su klausytojais. Galbūt todėl tokie muzikiniai susitikimai-pokalbiai tampa šiltesni, jaukesni ir betarpiškesni. O klausytojus ji paperka nuoširdumu, kurio netrūks ir Vu planetariume.

Apsilankykite „Bardai tarp žvaigždžių“ koncerte ir pagaukite savo žvaigždę.


Daugiau informacijos www.bardai.lt
Tel. 868223266
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Bardai tarp žvaigždžių: Bjellė ir G.Ambrazevičius A 2017-02-14 19:00 VU planetariumas, Vilnius 10.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 18:30
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų. (Neužimant papildomos vietos)
Trukmė:
2 val.
Nuolaidos:
-20% su Laisvalaikio kortele 2 bil. (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 6 kortelės numerio skaičius)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Konstitucijos per. 12a Vilnius Lietuva