Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Bardai tarp žvaigždžių: E.Jaras, G.Arbačiauskas

Pn 2016-11-25 19:00
VU planetariumas
11.20
Aktoriai E. Jaras ir G. Arbačiauskas kviečia susitikti planetariume

2016 metų lapkričio 25 dieną, 19 val. Vilniaus universiteto planetariume susitikti kvies du kino ir teatro aktoriai – Evaldas Jaras bei Giedrius Arbačiauskas. Dvi jaukias programas menininkai ruošia „dangiškos“ erdvės žiūrovams.

Kazio Binkio eilėraščius prakalbinantis aktorius Evaldas Jaras pristatys naują programą pavadinimu „C40“, kuriam talkins žinomas perkusininkas Gintautas Gascevičius. Daugeliui žinomi Kazio Binkio poezijos perlai ne vienam atėjusiam bus didelis atradimas, kurių skaitymas virs jaukiu spektakliu intymioje prieblandoje.

Antrojoje vakaro dalyje gražiausiomis dainomis apie meilę dalinsis dainuojantis aktorius Giedrius Arbačiauskas. Atlikėjas teigia, kad jam būti savitam padeda dainuojamoji poezija.  „Man muzika reiškia labai daug, tai ir poilsis, ir darbas, ir kūryba. Muzikuoju nuo vaikystės, man muzika yra mano išraiška“. Giedriaus Arbačiausko pasirodymuose dominuoja H.Radausko, J.Degutytės, J.Strielkūno, Antano Jonyno bei jo paties kurti tekstai, „apvilkti“ paties kurta muzika. Romantiškų meilės dainų koncertas, apipintas dangaus kūnų paslapties laukia visų apsilankiusių vėsų paskutinį rudens penktadienį VU planetariume.

Daugiau informacijos: koncertai@bardai.lt
Tel 867223266
Su laisvalaikio dviem bilietams taikoma 20 proc. Nuolaida.
Grupėms nuo 10 žmonių taikoma nuolaida.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Bardai tarp žvaigždžių: E.Jaras, G.Arbačiauskas Pn 2016-11-25 19:00 VU planetariumas 11.20
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 18:30
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų. (Neužimant papildomos vietos)
Trukmė:
1 val. 30 min.
Nuolaidos:
-20% su Laisvalaikio kortele 2 bil. (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 6 kortelės numerio skaičius)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Konstitucijos per. 12a Vilnius Lietuva