logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Barokiniai paveikslėliai. Teatralizuotas koncertas

S 2022-01-09 14:00
Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
24.00 - 30.00


Sausio 9 d., sekmadienį, 14 val.
UŽUTRAKIO DVARO SODYBOS RŪMUOSE

BAROKINIAI PAVEIKSLĖLIAI

Solistai
KRISTINA SIURBYTĖ
AKVILĖ GARBENČIŪTĖ
RAIMONDAS BARANAUSKAS

ROKAS LAURECKIS

Pianistė
RŪTA BLAŠKYTĖ


Programa
Teatralizuotas koncertas

Taip norisi pamiršti niūrias mintis ir nerti į... baroko epochą... Tais laikais ore tvyrojo muzika, kerintis gėlių aromatas, žavus moteriškas koketavimas bei vyriška elegancija. Tad ir „Barokiniai paveikslėliai“ – smagus, lengvas, išpudruotas teatralizuotas koncertas, kvepiantis prancūziškais aromatais ir prabanga. Tipišką manieringo baroko vaizdelį spektaklyje kuria ištaigingi ir stilingi kostiumai, galvas puošiantys prancūziškieji puof, rafinuotos etiketo taisyklės. Jo siužete – nesibaigiančios meilės peripetijos ir amžinas tėvų ir vaikų nesusikalbėjimas. Spektaklio veiksmą palydi lengva muzikinė žaismė įvairių instrumentinių kūrinių temomis bei melodijomis iš operų, operečių, miuziklų, kino filmų ir net pop muzikos.

Kristina Siurbytė (sopranas) dar studijuodama dainavimą Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Kauno fakultete (S. Martinaitytės kl.), pradėjo kurti pirmuosius vaidmenis Kauno valstybinio muzikinio teatro scenoje. Atlikėją išgarsino tokie vaidmenys kaip Madam Pompadur (L. Fall „Madam Pompadur“), grafienė Cėdlau (J. Strauss „Vienos kraujas“), Madlena (P. Abraham „Balius Savojoje“), Amneris (E. John „Aida“), Mersedesa (F. Wildhorn „Grafas Montekristas“). Puikūs vaidmenys suteikė solistei ne tik neapsakomą kūrybos džiaugsmą, bet ir pelnė kritikų įvertinimą. Ji net keletą kartų apdovanota Kauno teatralų prizu „Fortūna“, yra „Auksinio scenos kryžiaus“ nominantė operos ir operetės kategorijoje.

K. Siurbytė yra dainavusi su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru, Kauno ir Panevėžio kameriniais orkestrais, daug koncertuoja Lietuvoje, yra kviečiama dainuoti įvairiuose festivaliuose, dalyvavo koncertinėse programose Austrijoje, Švedijoje, JAV, Čekijoje.

Akvilė Garbenčiūtė – daininkė (sopranas), aktorė, šokėja studijavo Kauno VDU Muzikos akademijoje, kur įgijo magistro laipsnį. Darbą Kauno valstybiniame muzikiniame teatre pradėjo kaip choro artistė, tačiau greitai pradėjo kurti solinius vaidmenis bei savo koncertinius projektus. Jos vaidmenys: Mirtišė („Adamsų šeimynėlė“), Katarina („Karmen“), Ruda katė („Auksinė kepurė“), Esmeralda („Notrdamo legenda“), Rouzė („Zygfrydo Vernerio Kabaretas“), Nehepka („Aida“), Nikė („Mano mieloji Čarity“), Olga Kromova („Linksmoji našlė“), Bjanka („Bučiuok mane, Keit“). 2019 metais A. Garbenčiūtės solinis koncertas „Rock and Lipstick“ sulaukė ypatingos sėkmės.

Atlikėja 2008 m. nominuota „Auksiniam scenos kryžiui“ debiuto nominacijoje už Bjankos vaidmenį miuzikle „Bučiuok mane, Keit“, 2013-aisiais apdovanota „Auksiniu scenos kryžiumi“ operetės ir miuziklo nominacijoje, už Rouzės vaidmenį muzikiniame reviu „Zygfrydo Vernerio Kabaretas“.  

Raimondas Baranauskas (baritonas) studijavo Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, kur įgijo magistro laipsnį (prof. V. Mikštaitės kl., prof. V. Juozapaičio kl.). Kauno valstybiniame muzikiniame teatre solistas debiutavo 2004 m. R. Baranauskas apdovanotas Kauno teatralų prizais „Fortūna“: 2006 m. už Nykštuko Nosies vaidmenį Tomo Kutavičiaus to paties pavadinimo operoje, 2008 m. už vaidmenis spektakliuose „Bučiuok mane, Keit“ ir „Sevilijos kirpėjas“. 2006-aisias metais jis pelnė geriausio metų solisto apdovanojimą – muzikinio teatro „Orfėjo“ statulėlę.

Dainininkas Rokas Laureckis jau vaikystėje reiškėsi kaip itin gabus muzikai vaikas. Tai pastebėjusi jo mama septynmetį nuvedė į Kauno berniukų ir jaunuolių muzikos mokyklą „Varpelis“. Kurioje 10 metų mokėsi dainavimo. Baigęs muzikos mokyklą, Rokas dainavimo mokėsi privačiai pas geriausius šalies vokalo pedagogus. Atlikėjas yra daugelio muzikinių konkursų ir festivalių dalyvis bei laureatas. Jis yra grupės „Pikaso“ narys. Taip pat rengia ir solinius koncertus.

Rūta Blaškytė – Kauno valstybinio muzikinio teatro vokalo pianistė repetitorė, ansamblio RAMuzika narė ir VDU Muzikos akademijos Dainavimo katedros koncertmeisterė. Pianistė studijavo Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, kur įgijo meno aspirantės laipsnį. Kaip kamerinės muzikos atlikėja ji stažavo Centrinės Suomijos konservatorijoje.

Atlikėja koncertuoja su įvairiais solistais, drauge su kitais garsiais Lietuvos menininkais dalyvauja muzikinėse-literatūrinėse programose, dedikuotose tokiems menininkams kaip Edvardas Griegas, Hectoras Berliozas, Czeslawas Miloszas ir kt.

Renginio nuoroda: http://www.ambravox.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Barokiniai paveikslėliai. Teatralizuotas koncertas S 2022-01-09 14:00 Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 24.00 - 30.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: likus 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 3 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
- 20% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

 

Atkreipiame dėmesį, kad prieš įsigydami bilietus, įvertintumėte esamą situaciją dėl COVID-19 Lietuvos Respublikos Vyriausybės renginiams ir jų dalyviams taikomų apribojimų. Bilietų platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Renginiui neįvykus ar jį nukėlus, renginio organizatorius, o ne bilietų platintojas prisiima atsakomybę už pinigų už įsigytus bilietus grąžinimą.
Renginio vieta
Užutrakio dvaro sodybos rūmai
Užtrakio g. 17, Trakai Trakai Lietuva
Organizatorius
VšĮ „Ambra Vox“
Žirmūnų g. 12-26 Vilnius
+370 612 31170; ambra@ambravox.lt
Įmonės kodas: 302719606
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą BALTIJOS ŠVIESA IR AMŽINOJI KLASIKA BALTIJOS ŠVIESA IR AMŽINOJI KLASIKA Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 13.60 - 18.00
-20%
Pirkti bilietą BELAUKIANT KALĖDŲ BELAUKIANT KALĖDŲ Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 24.00 - 30.00
-20%
Pirkti bilietą KALĖDINIS ATVIRUKAS KALĖDINIS ATVIRUKAS Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 28.00 - 35.00
-20%
Pirkti bilietą JAUKIŲ KALĖDŲ! JAUKIŲ KALĖDŲ! Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 28.00 - 35.00
-20%
Pirkti bilietą ŠVENTĖS SU KLASIKA! ŠVENTĖS SU KLASIKA! Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 20.00 - 25.00
-20%