logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

b'ART 10. Kęstutis Vaiginis, Hernan Romero ir styginių kvartetas

Pn 2022-07-15 21:00
Bartninkų Šv.apaštalų Petro ir Povilo bažnyčios griuvėsiuose, Vilkaviškis
26.20 - 31.50

b’ART 10 | Kęstutis Vaiginis, Hernan Romero ir styginių kvartetas

b’ART jau 10 metų džiugina šviesos, muzikos ir dailės užburiančiais vakarais Bartninkų bažnyčios griuvėsiuose. Per dešimt metų sukaupta tiek daug patirčių, išgyvenimų, prisiminimų, keitėmės ne tik mes, bet ir vieta. Peržvelgus, visa tai, norisi grįžti į pradžią ir vėl viską iš naujo išgyventi.

Liepos 15 d. vieninteliame b‘ART dešimtmečio vakare, koncertai grįžta ne tik į Bartninkų griuvėsių vidų, bet ir scenoje muzikuos pirmieji b‘ART projekto atlikėjai Kęstutis Vaiginis ir Hernan Romero (Lietuva/JAV), kurie kartu su styginių kvartetu pristatys tarptautinį projektą „Strings and Air“.  

 

 Virtuoziško argentiniečio ir lietuvio duetas dalinsis per dešimt nesimatymo metų sukaupta patirtimi, muzikinėmis emocijomis, pulsuojančia energija, naujomis kompozicijomis, kurios organiškai suvienins džiazo, flamenko, klasikinės ir šiuolaikinės muzikos elementus, o visa tai papildys bei muzikinio lengvumo suteiks styginių kvarteto skambesys.

Grammy laimėtojas HERNAN ROMERO jau ne kartą lankėsi Lietuvoje ir papirko publiką ne tik virtuoziška grojimo technika ir karštomis pietietiškomis natomis, bet ir niekada nuo veido nedingstančia šypsena ir draugiškumu. Visa tai šio muziko gyvenime dera dar ir su kompozitoriaus talentu bei įspūdingais karjeros pasiekimais.

Kęstutis Vaiginis – Olandijoje ir JAV studijavęs saksofono virtuozas Lietuvos publiką žavi ir originalia kūryba, ir ambicingais tarptautiniais projektais – nuo Lietuvos iki JAV, Kinijos, Malaizijos, Azerbaidžano, Pietų Afrikos. Atlikėjas yra apdovanotas Birštono džiazo festivalio „Grand Prix“, Europos kultūros fondo „Europamusicale“ premija.

Styginių kvartetas – tai žymių ir brandžių muzikantų specialiai šiam b’ART koncertui suburtas styginių kvartetas.

ATLIKĖJAI

Kęstutis Vaiginis - saksofonai
Hernan Romero - gitara, vokalas, perkusija

Kostas Tumosa  - smuikas
Bernardas Petrauskas - smuikas
Tomas Petrikis - altas
Domas Jakštas - violončelė

 

Projektą - Šviesos ir Muzikos dermė ,, b’ ART“-  iš dallies finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Vilkaviškio rajono savivaldybė.

 

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
b'ART 10. Kęstutis Vaiginis, Hernan Romero ir styginių kvartetas Pn 2022-07-15 21:00 Bartninkų Šv.apaštalų Petro ir Povilo bažnyčios griuvėsiuose, Vilkaviškis 26.20 - 31.50
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~20:00
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N7
Nuolaidos: nėra

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Organizatorius
VILKAVIŠKIO KULTŪROS CENTRAS
Vytauto g. 28, Vilkaviškis
863141129/ ramunas@vilkkc.lt