logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

BAŽNYTINĖS MUZIKOS VALANDA

S 2022-08-14 10:00
Paluknio bažnyčia, Paluknio k.
11.00

BAŽNYTINĖS MUZIKOS VALANDA

Julija Stupnianek-Kalėdienė (vokalas), Vytenis Gurstis (fleita), Giedrė Muralytė (vargonai)

 

Programoje: J. Ph. Rameau, A. Vivaldi, F. Fassoli, E. Burton, C. Chaminade , R. Broschi ir kt. kompozitorių kūriniai

Julija Stupnianek-Kalėdienė (sopranas) – Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro(LNOBT) solistė, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos (LMTA) docentė, daugelio tarptautinių konkursų laureatė, iš kurių pažymėtini: Kijevo tarptautinis dainininkų bei tarptautinis jaunųjų operos solistų konkursas ,,Art and Education in the XXI-st Century“ Suomijoje, kur laimėjo Didįjį prizą. Ji taip pat tarptautinio forumo ir konkurso ,,Musical Performance and Pedagogy“, vykusio Italijoje Grand Prix laimėtoja, prestižinio konkurso ,,Romansiada“ Maskvoje laureatė.

 

Muzikos kritikai pastebi nuostabų krištolinio skaidrumo balso tembrą, puikią dainavimo techniką, muzikalumą, vokalinę kultūrą. Julija Stupnianek-Kalėdienė jau 20 m. Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre kuria pagrindinius vaidmenis. Solistė koncertuoja ne tik Lietuvoje, bet ir Italijoje, Graikijoje, Suomijoje, Lenkijoje, Didžiojoje Karalystėje ir kt. šalyse.

J. Stupnianek-Kalėdienė sukaupė turtingą barokinės oratorinės, kamerinės muzikos repertuarą. Solistei nesvetima ir šiuolaikinė muzika.

Nacionalinių ir tarptautinių konkursų laureatas, M. Rostropovičiaus fondo stipendininkas fleitininkas Vytenis Gurstis aktyviai dalyvauja Lietuvos ir Europos muzikiniame gyvenime kaip solistas, orkestro artistas bei įvairių kamerinių ansamblių narys. Nuo 2017 m. dirba Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro orkestre, o metodinę patirtį perduoda Balio Dvariono dešimtmetėje muzikos mokykloje (fleitos klasės mokytojas) bei LMTA (lektorius).

Bakalauro laipsnį įgijo Londono karališkojoje muzikos akademijoje pas vieną ryškiausių fleitos asmenybių prof. Williamą Bennettą. Magistro studijas tęsė prof. Roberto Winno fleitos ir prof. Davido Smeyerso šiuolaikinės kamerinės muzikos interpretacijos klasėse Kelne, Vokietijoje. 2020 metais jam suteiktas meno daktaro laipsnis (LMTA).

Tarptautinių konkursų laureatės pianistės dr. Giedrės Muralytės kūrybinė ir profesinė veikla yra artimai susijusios: meninė veikla tiesiogiai papildo ir yra analizuojama profesinėje veikloje, o profesinė išreiškiama meninėmis programomis. Interpretacijos ir analitinės minties sintezė yra ypač reikalinga ir naudinga muzikams.

Koncertuoja kaip solistė, koncertmeisterė ar kamerinių ansamblių narė Lietuvoje, Prancūzijoje, Italijoje, Graikijoje, Gruzijoje, Vokietijoje, Suomijoje. Dar studijų metais kryptingai pradėjo bendradarbiauti su Lietuvos bei užsienio dainininkais. Pianistės – koncertmeisterės repertuaras labai platus, tačiau ji daugiausia gilinasi į B. Britteno vokalinę muziką, vokiečių romantikus bei šiuolaikinę skandinavų muziką. Rengė svarbius rečitalius Vilniaus rotušėje, Kauno valstybinėje filharmonijoje, Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje, Karališkajame Omano teatre ir kt. Pianistė taip pat aktyviai dalyvauja su įvairias užsienio ir Lietuvos atlikėjais tarptautiniuose festivaliuose, kuriuose yra pelniusi palankių meno kritikų įvertinimų. 2021 m. išleista kompaktinė plokštelė „Bangos“.

Nuo 2005 m. dirba vyr. koncertmeistere Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Dainavimo katedroje.

Paluknio bažnyčia

 
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
BAŽNYTINĖS MUZIKOS VALANDA S 2022-08-14 10:00 Paluknio bažnyčia, Paluknio k. 11.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: likus 45 min. iki regninio
Renginio trukmė: ~1:15
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N-7
Nuolaidos: netaikomos
 
Išankstiniai bilietai pigiau!

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
 

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Paluknio bažnyčia
4748 2 Paluknio k. Lietuva
Organizatorius
VšĮ Nepriklausomi garso režisieriai
Justiniškių g. 36-36 Vilnius
861285262 / uzutrakiovakarai@gmail.com
Įmonės kodas: 126092590
Kitos datos Tas pats organizatorius
Pirkti bilietą Orkestras ,,BALTIC NEOPOLIS (Lenkija) Orkestras ,,BALTIC NEOPOLIS (Lenkija) Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 11.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą Ralph Vaughan Williams ''DAINOS IR ŠOKIAI'' Ralph Vaughan Williams ''DAINOS IR ŠOKIAI'' Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 11.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Įėjimas nemokamas Choras ''VILNIUS'' NemokamasNemokamasChoras ''VILNIUS'' Trakų bazilika, Trakai Nemokama
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą ''XYLOS TRIO'' kamerinės muzikos vakaras ''MUZIKINIAI PAŠNEKESIAI'' ''XYLOS TRIO'' kamerinės muzikos vakaras ''MUZIKINIAI PAŠNEKESIAI'' Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 11.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą Solistė LIV MIGDAL-LIETUVOS KAMERINIS ORKESTRAS NaujasNaujasSolistė LIV MIGDAL-LIETUVOS KAMERINIS ORKESTRAS Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 11.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!