logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Beissoul & Einius Mysterious dream

Š 2023-10-28 19:00
Kauno Žalgirio arena, Kaunas

Elektroninės muzikos vizionieriai Beissoul & Einius - tai daugiau nei keli šimtai pasirodymų užsienio koncertų aikštėlese bei didžiausiuose Europos muzikos festivaliuose.  Duetas jau daugiau nei dešimtmetį savo išmone, plastika ir kūryba žavintys bei stebinantys publiką tiek Lietuvoje tiek ir už jos ribų. Beissoul & Einius ‘’Mysterious Dream‘’ Show - mistiškiausi gyvenimo sapnai virs realybe galingiausiame dueto pasirodyme Žalgirio arenoje jau Spalio 28 dieną!

 

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Beissoul & Einius Mysterious dream Š 2023-10-28 19:00 Kauno Žalgirio arena, Kaunas 38.90 - 58.81
Renginys Beissoul & Einius Mysterious dream
Data / Laikas Š 2023-10-28 19:00
Renginio vieta Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Kaina 38.90 - 58.81
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~17:30
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 5 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: nėra
 

Salės planas gali plėstis/keistis.

AUDI bei Ramirent PREMIUM klubo bilietus gali įsigyti visi norintys (klubo narystės turėti nereikia). Su klubo bilietu naudokitės atskiru įėjimu į areną, atskira nemokama rūbine bei tik klubo svečiams skirtos lounge zonos ir baro paslaugomis. Apie AUDI klubą daugiau informacijos ČIA. / Apie Ramirent PREMIUM klubą daugiau informacija ČIA.


Neįgaliesiems turintiems judėjimo negalią: į nuolaidos laukelį įveskite kodą "neįgaliesiems" ir turėsite galimybę pasirinkti bilietus 106-107 ir 112-113 sektorių 18 eilėje už mažiausią neakcijinę kainą (kontrolės metu pateikti neįgaliojo pažymėjimą).
Lydintiems neįgaliuosius su judėjimo negalia:
Neįgalaus asmens su judėjimo negalią lydintysis taip pat perka bilietą neįgaliųjų vietose. SVARBU, jog su vienu neįgaliuoju bus įleistas tik vienas lydintysis. Neįgalusis vietoje privalo pateikti neįgaliojo pažymėjimą.

„Žalgirio“ arenos AUDI klubo nariams
Esami klubo nariai negali įsigyti bilietų į šį renginį. Nauji klubo nariai bilietus perka nuo rugsėjo 1 d. Ramirent klubo sektoriuose. Prieš renkantis vietas į nuolaidos laukelį įveskite kortelės numerį.


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Kauno Žalgirio arena
Nemuno sala, Karaliaus Mindaugo pr. 50 Kaunas Lietuva
Organizatorius
Beissoul & Einius
Kalvarijų g. 125 Vilnius
info@beissoulandeinius.com
Įmonės kodas: 946397
PVM kodas 9
Renginys Beissoul & Einius Mysterious dream
Data / Laikas Š 2023-10-28 19:00
Renginio vieta Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Kaina 38.90 - 58.81
Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą 50 Cent / THE FINAL LAP TOUR 2023 PopuliarusPopuliarus50 Cent / THE FINAL LAP TOUR 2023 Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Pirkti bilietą ATB LIETUVOJE 2023 PopuliarusPopuliarusATB LIETUVOJE 2023 Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Pirkti bilietą (Kaunas) PUPO | SECRET SERVICE | SAVAGE | JOY PopuliarusPopuliarus(Kaunas) PUPO | SECRET SERVICE | SAVAGE | JOY Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Pirkti bilietą (Kaunas) INTERNATIONAL FESTIVAL BALLET - Didžiausias visų laikų ''GULBIŲ EŽERAS'' PopuliarusPopuliarus(Kaunas) INTERNATIONAL FESTIVAL BALLET - Didžiausias visų laikų ''GULBIŲ EŽERAS'' Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti