logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

BELAUKIANT KALĖDŲ

S 2021-12-12 12:00
Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
24.00 - 30.00

Gruodžio 12 d., sekmadienį, 12 val.
UŽUTRAKIO DVARO SODYBOS RŪMUOSE

BELAUKIANT KALĖDŲ

EUGENIJUS CHREBTOVAS, baritonas
ANDREJUS POLEVIKOVAS, fortepijonas

Programa
Šventinė kalėdinių dainų programa.

Ak, tos Kalėdos! Vaikai jų laukia nuo vasaros, o mes – kartu su jais. Ir štai Kalėdos ateina: dovanos ir eglutės, pasakos ir stebuklai, džiaugsmai ir viltys, susikaupimas ir tyla ir, žinoma, – skambanti muzika. Yra sukurta gausybė kalėdinių giesmių, sakralinių kūrinių, instrumentinės muzikos, o taip pat ir šventinių dainų, kurių dėka Advento ir Šv. Kalėdų laikas nušvinta lyg daugiabriaunis eglės žaisliukas. Jis spindės ir šiame koncerte, laukimo šventę užpildydamas įvairiausiais jausmais ir džiugesiu.

Eugenijus Chrebtovas gimė Ukrainoje. 2004–2006 metais stažavo Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre (LNOBT). 2009 m. baigė studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje (prof. V. Noreikos kl.), įgydamas magistro laipsnį. Dainininkas tobulinosi profesorių V. Prudnikovo, J. Fisherio, G. Cecchelio, G. Bandzinaitės, P. de Napoli meistriškumo kursuose. Jis yra tarptautinių Tiit Kuusik (Estija, 2012), Fiodoro Šaliapino (Rusija, 2010) vokalistų konkursų laureatas bei daugkartinis respublikinių St. Baro, Z. Paulausko konkursų laureatas.


2012–2014 m. E. Chrebtovas buvo Kauno valstybinio muzikinio teatro solistas, 2013 m. debiutavo LNOBT scenoje (Oneginas, P. Čaikovskio operoje „Eugenijus Oneginas“). Nuo 2015 m. atlikėjas yra LNOBT solistas. Dainininko repertuare – Rodrigas (G. Verdi „Don Karlas“), Lesko (J. Massenet „Manon“), Don Karlas (G. Verdi „Ernani“), Eskamiljo (G. Bizet „Karmen“), Grafas Almaviva (W. A. Mozartas „Figaro Vedybos“), Marčelas (G. Puccini „Bohema“) ir kiti vaidmenys.


E. Chrebtovas yra kviečiamas dainuoti Latvijos, Estijos nacionaliniuose operos ir baleto teatruose, Tartu Vanemuinės teatre. 2017 metais LNOBT gastrolių Izraelyje metu jis dainavo Tel Avivo operos teatre. Be pasirodymų teatrų scenose, atlikėjas koncertuoja su orkestrais bei įvairiais kameriniais ansambliais. Solistas bendradarbiauja su dirigentais P. Vallet, C. Diederich, P. Miagi, G. Bisanti, G. Marciano, D. Vlasenko, M. Pitrėnu, G. Rinkevičiumi, R. Šerveniku, V. Lukočiumi, M. Staškumi, J. Geniušu.

Andrejus Polevikovas – džiazo pianistas, kompozitorius ir pedagogas, studijavo Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijoje (dėst. S. Giedraičio kl.) bei Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje (dėst. E. Buožio kl.), įgydamas magistro laipsnį.

A. Polevikovas atlikėjo veiklą pradėjo 1999 m. su grupe „Blues Makers“ (iki 2010). 2008 m. su I. Višnevskaja jis subūrė folk-jazz grupę „Rutataband“, o taip pat debiutavo kaip savo grupių – kvarteto ir seksteto – lyderis. Nuo 2010 m. pianistas vadovauja kvartetui „Jazz Miniatures“, nuo 2015 m. muzikuoja su dainininke G. Vaitkute. 2017 m. pristatė projektą „Ethnic Mood“, kuriame lietuvių liaudies dainas apjungė su moderniuoju džiazu (dainininkės L. Budreckytė, G. Kilčiauskienė, G. Vaitkutė, V. Pupšytė).

Atlikėjas yra koncertavęs su pasaulinio garso solistu Andrea Bocelli, Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru, Lietuvos ir Italijos džiazo kvartetu. Jis grojo daugelyje Europos valstybių ir JAV. Pianistas bendradarbiauja su daugeliu Lietuvos džiazo kūrėjų. Su įvairiais kolektyvais ir projektais dalyvavo džiazo festivaliuose Lietuvoje ir užsienyje: „Euro City Fest“ (2000, Münsteris), „Alanya Jazz Days“ (2007, Turkija), „Blues'n Jazz Rallye“ (2010, Liuksemburgas), „Jazz & Blues Festival“ (2014, Birmingemas), „My Unique Jazz Festival“ (2015, Berlynas), „Roero Music Fest“ (2016, Italija), „Jazz Joy Spring“ (2017, Daugpilis). Savo kūrybinėje veikloje A. Polevikovas reiškiasi ir kaip kompozitorius bei aranžuotojas. Taip pat jis dėsto Vilniaus Tallat-Kelpšos konservatorijoje ir Vilniaus kolegijoje.

Renginio nuoroda: http://www.ambravox.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
BELAUKIANT KALĖDŲ S 2021-12-12 12:00 Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 24.00 - 30.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: likus 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 3 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
- 20% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

 

Atkreipiame dėmesį, kad prieš įsigydami bilietus, įvertintumėte esamą situaciją dėl COVID-19 Lietuvos Respublikos Vyriausybės renginiams ir jų dalyviams taikomų apribojimų. Bilietų platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Renginiui neįvykus ar jį nukėlus, renginio organizatorius, o ne bilietų platintojas prisiima atsakomybę už pinigų už įsigytus bilietus grąžinimą.
Renginio vieta
Užutrakio dvaro sodybos rūmai
Užtrakio g. 17, Trakai Trakai Lietuva
Organizatorius
VšĮ „Ambra Vox“
Žirmūnų g. 12-26 Vilnius
+370 612 31170; ambra@ambravox.lt
Įmonės kodas: 302719606
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą BALTIJOS ŠVIESA IR AMŽINOJI KLASIKA BALTIJOS ŠVIESA IR AMŽINOJI KLASIKA Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 13.60 - 18.00
-20%
Pirkti bilietą KALĖDINIS ATVIRUKAS KALĖDINIS ATVIRUKAS Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 28.00 - 35.00
-20%
Pirkti bilietą JAUKIŲ KALĖDŲ! JAUKIŲ KALĖDŲ! Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 28.00 - 35.00
-20%
Pirkti bilietą ŠVENTĖS SU KLASIKA! ŠVENTĖS SU KLASIKA! Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 20.00 - 25.00
-20%
Pirkti bilietą LAIKO PUSLAPIAI ŠVENTINIS KONCERTAS LAIKO PUSLAPIAI ŠVENTINIS KONCERTAS Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 31.20 - 39.00
-20%