Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

BIAGI GROUP su ''Tango a Media Luz''!

Pn 2020-02-21 19:00
WHITE PIANO HALL koncertų salė, Vilnius
16.00 - 51.00

Vasario 21-ąją įvyks unikalus Koncertas – Šventė,
kurioje skambės ne tik tikrasis Argentinos tango
su programa Tango a Media Luz…”!

О, Argentina!!! О aistra, о Tikrasis Tango, о Meilė ir RomantikaVasario 21-ąją PIRMĄ kartą Lietuvos istorijoje, Vilniuje, pačios jaukiausios Senamiestyje kamerinės salės  White Piano Hal(Kėdainių g. 8) scenoje (tik 150 vietų!) įvyks nuostabus koncertas!

Prieš Jus pasirodys kultinis BIAGI GROUP – „Naujosios muzikos“  ansamblis, sukurtas 2015 metų pradžioje argentinietiško kraujo turinčio kompozitoriaus, vokalisto ir bandoneonisto  Glebo Biagi.

Kolektyvas „BIAGI GROUP“ neturi analogų pasaulyje. Suderinus bandeoną ir kontrabosą tango skambėdavo tik pačioje savo, kaip muzikos stiliaus, atsiradimo pradžioje: melodija ir bosas, harmonija ir ritmas, liūdesys ir džiaugsmas, buitis ir nostalgija dėl buvusios meilės.

Tango vokalas – ypatingas vokalinis atlikimo stilius, su tik jam būdingais atspalviais ir tembrais, stebuklingu „canyengue“, liūdesiu dėl praeities, arogantišku ir išdidžiu žvilgsniu į nueitą kelią.

Таngo – minties ir gyvenimo stilius, kiekvieno Argentinos ir Urugvajaus uosto gyventojo įprotis ir pasididžiavimas, savo įkūnijimą suradęs poezijoje, literatūroje, muzikoje ir šokiuose, tapęs unikaliu miesto folkloro, atėjusio iki pasaulio koncertų ir operų salių, pavyzdžiu.

BIAGI GROUP – tai ne kaver-grupė. Tai – tikrasis tango, sukurtas remiantis atlikimo ir parašymo tradicijomis, žanro kultūra!

Jų gyvenimo būdas – tango!

Ansamblio repertuare: senoviniai kandome ir milongaikreolo valsai, šio amžiaus ir kitų laikų kūriniai „Canyengue“, „Orillero“, „Rítmico“, „Típico“, visa tai susilieja originaliose ir autorinėse kiekvieno kūrinio aranžuotėse. Visa tai galima drąsiai vadinti jų firminiu stiliumi „Nueva Música“ arba „Típico Nuevo“, kuriuos reprezentuoja BIAGI GROUP.

Gleb Biagi – žinomas bandeonistas ir komozitorius, Inkų folkloro, Pietų Amerikos kreolų, suomių–estų ir ugorų tautų tyrinėtojas. Dinastijos Biagi – italų–argentiniečių, savo likimą vėliau, sunkiais Argentinai laikais, susiejusios su Europa, atstovas.

Daugelį instrumentų, tarp jų ir bandeoną, Glebas įvaldė jau nuo vaikystės.
Turėdamas kompozitoriaus talentą, Glebas baigė dirigavimo fakultetą, kad maksimaliai įvaldytų  vadovavimo chorui ar orkestrui meną, o taip pat pasisemtų gerosios praktikos, kurdamas muziką ir kompozicijas.

Svarbiausias instrumentas – bandeonas.

Jūs išgirsite unikalų firmos „Alfred Arnold“ bandeoną, kuriam jau daugiau nei 120 metų. (!)

Instrumentas su įdomius likimu, buvo sukonstruotas Vokietijoje, skambėjo Buenos–Aires tango ansambliuose ir orkestruose, praėjęs „gydymą“ Ispanijoje ir galiausiai tapęs unikalaus ansamblio „BIAGI GROUP“ siela!

Beje, vieną muzikantą Lietuvos publika jau matė ir pamylo – tai žinomas kontrabosistas iš Pietų Vokietijos Aleksander fon Коrоtkoff, kuris dalyvavo Мadmuazel Lul koncerte toje pačioje salėje pora mėnesių atgal!

Bilietai į Argentinos Prie–Tango koncertą su nuostabiaisiais „BIAGI GROUP“ vasario 21-ąją 19 val. Vilniaus White Piano Hall (Kedainių g. 8) salėje
parduodami visose
Bilietai.lt kasose!

 

Bet kokia informacija apie koncertą telefonu: +370 671 76 502, +370 645 36 403

 

 

 
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
BIAGI GROUP su ''Tango a Media Luz''! Pn 2020-02-21 19:00 WHITE PIANO HALL koncertų salė, Vilnius 16.00 - 51.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 30 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
N-6
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
WHITE PIANO HALL koncertų salė
Kėdainių g. 8 Vilnius Lietuva
Organizatorius
UAB ''DRUG''
Ligoninės g. 6 -15 Vilnius
markuliaforever@yahoo.com / +37064536403
Įmonės kodas: 301696193
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą DOMINIC MILLER su grupe DOMINIC MILLER su grupe Vaidilos teatras, Vilnius 18.00 - 48.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą Bliuzo ir roko legenda, genealusis gitaristas Jurijus Naumovas (New York, USA) NaujasNaujasBliuzo ir roko legenda, genealusis gitaristas Jurijus Naumovas (New York, USA) WHITE PIANO HALL koncertų salė, Vilnius 16.00 - 49.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą Rusijos teatro scenos sensacija - Ženios Berkovič spektaklis ''Skaičiuoklė'' Vilnius Rusijos teatro scenos sensacija - Ženios Berkovič spektaklis ''Skaičiuoklė'' Vilnius Šokio teatras, Vilnius 14.00 - 46.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą Borisas Grebenščikovas ir legendinis ''Аkvarium'' Borisas Grebenščikovas ir legendinis ''Аkvarium'' COMPENSA koncertų salė, Vilnius 34.00 - 55.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą Didysis Šventinis Maskvos Danilos Vienuolyno patriarchalinis vyrų choras | VILNIUS Didysis Šventinis Maskvos Danilos Vienuolyno patriarchalinis vyrų choras | VILNIUS Vilniaus kultūros, pramogų ir sporto rūmai, Vilnius 14.00 - 55.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!