logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

BIPLAN

T 2024-07-17 20:00
Palangos koncertų salė, Palanga

Grupės BIPLAN didysis vasaros koncertas Palangoje – Liepos 17 d. Palangos koncertų salėje!

Būkite pasiruošę nepamirštamam vakarui su BIPLAN – grupės, kurios muzika sujungia žmones ir sukuria nepakartojamą atmosferą!

Liepos 17 d. kviečiame jus į ypatingą muzikos šventę Lietuvos vasaros sostinėje – Palangoje! Viena garsiausių Lietuvos grupių, BIPLAN, surengs nepamirštamą koncertą Palangos koncertų salėje. Šis koncertas bus didžiausias BIPLAN vasaros pasirodymas, todėl laukia išskirtinis ir įspūdingas vakaras, kupinas energijos, emocijų ir jausmingos muzikos, kuri sušildys jūsų širdis ir pakels nuotaiką.

Biplan - – tai grupė, kuri pelnė didžiulę gerbėjų meilę savo energingais ir jaudinančiais gyvais pasirodymais, kuriuose subtiliai derinamas roko ir pop muzikos stilius. Liepos 17-osios koncertas nebus išimtis – klausytojai turės galimybę išgirsti visus žymiausius BIPLAN hitus, taip pat ir naujausius kūrinius, kurie jau spėjo pavergti klausytojų širdis.

Nepraleiskite šios unikalios galimybės išgirsti gyvai vieną populiariausių Lietuvos grupių Palangos koncertų salėje ir patirti nepakartojamą muzikos nuotykį!

Bilietus platina: www.bilietai.lt

 

 
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
BIPLAN T 2024-07-17 20:00 Palangos koncertų salė, Palanga 30.00 - 40.00
Renginys BIPLAN
Data / Laikas T 2024-07-17 20:00
Renginio vieta Palangos koncertų salė, Palanga
Kaina 30.00 - 40.00
Svarbi informacija

 Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

 

Durys atidaromos: 19:00
Renginio trukmė: 1:40
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai:
ne
Amžiaus cenzas: ne
Nuolaidos: netaikomos


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų grąžinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informacijos apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Palangos koncertų salė
Vytauto g. 43 Palanga Lietuva
Organizatorius
Baltas ekranas, VŠĮ
P. Širvio g. 3-10 Rokiškis
baltasekranas@gmail.com, 862831871
Įmonės kodas: 304764379
PVM kodas LT100011449415
Renginys BIPLAN
Data / Laikas T 2024-07-17 20:00
Renginio vieta Palangos koncertų salė, Palanga
Kaina 30.00 - 40.00
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą Legendinės legendos. Orestas ir Džilda Vaigauskai | Kaunas Legendinės legendos. Orestas ir Džilda Vaigauskai | Kaunas OLDMAN Kaunas, Kaunas
Pirkti bilietą Monospektaklis ''Pabaisų nebus'' - Palanga Monospektaklis ''Pabaisų nebus'' - Palanga Palangos Kurhauzo koncertų salė, Palanga
Pirkti bilietą Legendinės legendos. Orestas ir Džilda Vaigauskai | Palanga Legendinės legendos. Orestas ir Džilda Vaigauskai | Palanga Palangos koncertų salė, Palanga
Pirkti bilietą ''DIDELI PINIGAI'' - Palanga ''DIDELI PINIGAI'' - Palanga Palangos koncertų salė, Palanga
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti