Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

BIX - koncertas Panevėžyje!

Š 2018-03-17 21:00
Tauros Loftas, Panevėžys
BIX su trenksmu grįžta į Panevėžį ir kovo 17d. duos gerą roko dozę!
Energingieji rokeriai buvo ir išliko autentiški, teisingi bei atviri nūdienos realijoms. Kaip pats Saulius Urbonavičius-Samas sako "jei neturi ką pasakyti tai ir neteršk eterio".
Klausytojų laukia nepamirštamos emocijos, energija ir jėga, kurios grupė niekada nepritrūksta. Tie, kurie lankosi BIX koncertuose, žino, kaip mes mokame susprogdinti atmosferą. Kviečiame visus, kurie mus myli, ir tuos, kurie nemyli. Tuos, kurie mūsų klauso nuo pat pirmų dainų, ir tuos, kurie mus atrado po naujojo albumo BIX-RAY“ , – sako grupės lyderis Saulius Urbonavičius-Samas.


Lietuviškos muzikos gerbėjams grupės BIX pristatinėti tikrai nereikia. BIX atliekamų dainų nesumaišysi su jokia kita grupe. „Bix’n’Roll“ – taip galima pavadinti originalų grupės muzikos stilių. Per 30 metų BIX turi kuo pasigirti. Ne vienam gerbėjui šypseną sukelia faktas, jog kadaise BIX'us apšildė grupė „Nirvana“. BIX buvo viena pirmųjų lietuviškų grupių, kurios muzikiniai klipai buvo rodomi MTV ir VIVA muzikos kanaluose. Grupės kelias paženklintas nesuskaičiuojamais koncertas ir turais po JAV, Prancūziją, Vokietiją, Olandiją ir daugybę kitų šalių.


1993 m. pasauliniame Kanų vaizdo klipų konkurse BIX nuskynė „Palmės šakelę“ už geriausią scenarijų dainos „Pressure“ vaizdo klipui. Pasaulinio lygio muzikos kritikai ne kartą gyrė grupės BIX skambesį, įvardino grupę kaip išskirtinę ir originalią. Lietuvoje rokeriai yra pelnę „Bravo“ ir M.A.M.A. apdovanojimus kaip geriausia roko grupė. Jūs negalite to praleisti“, – sako S. Urbonavičius-Samas.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
BIX - koncertas Panevėžyje! Š 2018-03-17 21:00 Tauros Loftas, Panevėžys
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.ltDurys atidaromos: ~19:00
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N-18
Nuolaidos: netaikomos
Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
Renginio vieta
Senamiesčio g. 29 Panevėžys Lietuva
Organizatorius
Albaris, UAB
Albaris, UAB
Senamiesčio g. 29 Panevėžys
Įmonės kodas 268471480
PVM kodas LT100001400317