Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Broliai Ponomarenko Vilniuje / Братья Пономаренко в Вильнюсе

Pr 2018-10-22 19:00
Naujosios Vilnios kultūros centras, Vilnius
Įžymus ir populiarus broliai Aleksandras ir Valerijus Ponomarenko iš Rusijos pristatys savo naują programą. Talentingi artistai žiūrovamas žinomi iš programų „Anšlag“, „Krivoje zerkalo“, „Jurmalina“ ir „Utreniaja počta“. Jie padovanos Lietuvos žiūrovams beveik dvi valandas gero humoro ir išraiškingų, nepamirštamų parodijų. Artistai pristatys naujas ir kitas populiaras miniatiuras: įžymų „Gorodok“, Aleksandrą Rozenbaumą, Mihailą Zadornovą, Mihailą Bojarskį, Leonidą Agutiną, Džordžą Bušą ir kitus. Brolių Ponomarenko pašaukimas – dovanoti džiaugsmą žmonėms ir prajuokinti juos. Jų koncertų metu karaliauja neįtikėtina atmosfera: žiūrovai juokiasi ir verkia iš juoko, o bloga nuotaika dingsta. Padovanokite sau puikia progą pasijuokti iš visos širdies!
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
Broliai Ponomarenko Vilniuje / Братья Пономаренко в Вильнюсе Pr 2018-10-22 19:00 Naujosios Vilnios kultūros centras, Vilnius
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 18:00
Renginio trukmė: 1 val. 30 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
N-12
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Pergalės g. 8 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Julian Tkačiov
Julian Tkačiov
Kuršių g. 2 Vilnius