logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

BUVAU! MYLĖJAU! Teatrinė-muzikinė impresija Ievai Simonaitytei

S 2023-02-19 14:00
Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai

Vasario 19 d., sekmadienį, 14 val.
UŽUTRAKIO DVARO SODYBOS RŪMUOSE


BUVAU! MYLĖJAU!
Teatrinė-muzikinė impresija Ievai Simonaitytei

VIRGINIJA KOCHANSKYTĖ
, aktorė
E
GIDIJUS BAVIKINAS, tenoras
BEATA VINGRAITĖ, fortepijonas

Programa
I. Simonaitytės romano „Vilius Karalius“, apysakos „Pikčiurnienė“ ištraukos,
romantizmo epochos ir šiuolaikinių užsienio bei lietuvių kompozitorių dainos.

Ši programa, tai teatrinė-muzikinė impresija, kurioje per ištraukas iš I. Simonaitytės (1897–1978) kūrinių, per jos gyvenimo faktus ir prisiminimus skleidžiasi netikėtas ir nepažintas aistringos moters ir genialios kūrėjos portretas. „Alkana meilės... Mylėjusi ir mylėta...“, savo prisiminimuose tik tiek teišsitaria rašytoja. Tačiau kiekvienas atidesnis skaitytojas jos knygose išskaitys ir patirtą geismo galią, ir nenugalimą aistrą, ir visaapimančią meilės liepsną... I. Simonaitytė savo kūryba, regis, mums sako: gyvenimas nuostabus, jei moki jį mylėti, džiaugtis visu, kas gyva. Tik su meile įsijungus į gimtojo krašto gaivinančios jėgos lauką, gali išaugti amžinai žaliuojantis kūrybos medis.

,,Šiandien aktorė V. Kochanskytė sužibėjo visa savo talento jėga. Verkėme, juokėmės, plojome, nes ji I. Simonaitytę atskleidė iš visai nežinomos pusės. Ačiū kūrėjoms ir organizatorėms, pakvietusioms apsilankyti improvizuotoje rašytojos verandoje atsigerti gilių kafijos su pienu“, – po programos pristatymo rašė žinoma Klaipėdos krašto žurnalistė G. Juodytė (dienraštis „Vakarų Ekspresas“).

Virginija Kochanskytė – aktorė, režisierė, Klaipėdos universiteto SHMF docentė, UNICEF Lietuva Geros valios ambasadorė, nuolat stebinanti gerbėjus ne tik ekspresijos sklidina tekstų interpretacija, bet ir kūrybos intelektualumu, teatrine žaisme, muzikos ir žodžio derme. Atlikėja – rašytojos I. Simonaitytės vardo literatūrinės premijos laureatė, apdovanota už kompaktinės plokštelės „Ak, buvo visko...“ ir programos „Dedikacija Ievai Simonaitytei“ sukūrimą. Ji yra pastarosios programos scenarijaus ir režisūrinio sprendimo autorė.

Egidijus Bavikinas – Kauno valstybinio muzikinio teatro solistas, tarptautinių konkursų laureatas, stebinantis ypatinga charizma scenoje. Kiekvienas jo pasirodymas – tai nuotaikingas muzikinis žaidimas, kuriame žiūrovai nė minutės nepaliekami nuobodžiauti.

Solistas studijavo Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Kauno fakultete – 2001 m. pradėjo dirigavimo studijas, tačiau po metų pasirinko profesionalaus dainininko kelią (prof. S. Martinaitytės kl.), 2008 m. įgijo magistro laipsnį. Jis – tarptautinių konkursų laureatas, laimėjęs I-ąsias ir II-ąsias premijas dainininkų konkursuose Ukrainoje, Suomijoje („XXI amžiaus menas“) ir Lenkijoje („Doch Gor“). Atlikėjas dalyvauja įvairiuose projektiniuose pastatymuose, tokiuose kaip G. Kuprevičiaus ir S. Šaltenio „Ugnies medžioklė su varovais“, T. Mc Nally „Meistriškumo pamoka“, R. Cociante „Paryžiaus katedra“, Kauno valstybiniame muzikiniame teatre sukūrė virš dvidešimt vaidmenų, kurių ryškiausi Danglaras ir Chosė F. Wilhorno miuzikluose „Grafas Montekristas“ ir „Karmen“.

Beata Vingraitė – viena talentingiausių Lietuvos koncertmeisterių, akompanavusi žymiems Lietuvos operos solistas ir kameriniams atlikėjas, lydėjusi daugelį kitų atlikėjų įvairiose kamerinėse programose, daugiau nei 25-erius metus – Kauno valstybiniam chorui. Solistų žodžiais, tai – itin patikima koncertmeisterė, galinti puikiai groti įvairiausią repertuarą. B. Vingraitė yra VDU Muzikos akademijos docentė.

 

Renginio nuoroda: http://www.ambravox.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
BUVAU! MYLĖJAU! Teatrinė-muzikinė impresija Ievai Simonaitytei S 2023-02-19 14:00 Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 12.80 - 16.00
Renginys BUVAU! MYLĖJAU! Teatrinė-muzikinė impresija Ievai Simonaitytei
Data / Laikas S 2023-02-19 14:00
Renginio vieta Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
Kaina 12.80 - 16.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: likus 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 3 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
- 20% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
 

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Užutrakio dvaro sodybos rūmai
Užtrakio g. 17, Trakai Trakai Lietuva
Organizatorius
VšĮ „Ambra Vox“
Geležių km., Smėlio g. 40 Vilniaus raj
+370 612 31170; ambra@ambravox.lt
Įmonės kodas: 302719606
Renginys BUVAU! MYLĖJAU! Teatrinė-muzikinė impresija Ievai Simonaitytei
Data / Laikas S 2023-02-19 14:00
Renginio vieta Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
Kaina 12.80 - 16.00
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą BÉSAME MUCHO BÉSAME MUCHO Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 16.00 - 20.00
Pirkti bilietą VAKARAS-NAKTIS-RYTAS VAKARAS-NAKTIS-RYTAS Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 12.80 - 16.00
Pirkti bilietą DUO VYTAUTAS LABUTIS / ANDRIUS BALACHOVIČIUS DUO VYTAUTAS LABUTIS / ANDRIUS BALACHOVIČIUS Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 16.00 - 20.00
Pirkti bilietą DEITÀ SILVANE / MIŠKO DIEVAI DEITÀ SILVANE / MIŠKO DIEVAI Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 12.80 - 16.00
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti