Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Chad Channing ft. Nirvana Bleach Vilnius

K 2018-03-15 19:00
COMPENSA koncertų salė, Vilnius

Pranešame, kad legendinės grupės „Nirvana” pirmos sudėties būgnininkas ir pritariantysis vokalistas Chad Channing koncerte gros su grupe „Nirvana Bleach Tribute“. Dėl nenumatytų aplinkybių iš turo pasitraukė „The Nirvana Experience“, vietoj jos į Lietuvą atvyksta koncertuoti viena geriausių tribute grupių – „Nirvana Bleach Tribute“. Bilietai galios tie patys – jų keisti nereikės.

Jeigu pageidaujate grąžinti bilietus, prašome kreiptis el. paštu: info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: http://www.bilietai.lt/file/id/34593

Organizatorius atsiprašo už nepatogumus.


2018 metai – NIRVANA metai! Grupei NIRVANA 30 metų

Legendinis ir mistinis CHAD CHANNING – originalus grupės NIRVANA būgnininkas ir back-vokalas, gerbėjams dovanoja neįtikėtiną kelionę po stebuklingą grupės NIRVANA pasaulį kartu su geriausiu pasaulyje grupės tribiutu NIRVANA BLEACH TRIBUTE.

Nirvana viena iš kultinių XX amžiaus grupių, trys muzikantai per savo įstoriją įrašė tris albumus „grunge“ stiliuje ir visam laikui pakeitė šį pasaulį. Jeigu Jums neteko matyti grupės NIRVANA gyvai, tuomet ši proga yra pati tinkamiausia.
Legendinis Chad Channing grupėje grojo nuo 1988 metų ir buvo pirmas ne tik kaip būgnininkas pirmame grupės albumo “Bleach” concerto pristatyme, bet ir pirmame grupės tarptautiniame ture. Be to Chadas žinomas kaip kompozitorius 8-ių grupės NIRVANA dainų. Jis prisidėjo ir prie dainos “Sliver” teksto kūrimo. Jūs galite jį išgirsti vietoj Deivo Grollo geriausiame grupės albumo “Nevermind” dainose: "In Bloom," "Breed," "Lithium," ir "Stay Away". Taip pat ir daugelyje kituose iš naujo išleistuose ir perdainuotose grupės kūriniuose. Būgnininkas ilgą laiką negrojo grupėje, nes rūpinosi savo naujojo kolektyvo “Before Cars” reikalais. Visgi jis negalėjo atsisakyti grupės 30-ojo gimtadienio progos ir pažadėjo sugroti ne tik savo, bet ir kitus, nesenstančius “grunge” stiliaus karalių kūrinius.

Legendinis
CHAD CHANNING (Grupės NIRVANA būgnininkas) ir
Bleach Nirvana Tribute
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
Chad Channing ft. Nirvana Bleach Vilnius K 2018-03-15 19:00 COMPENSA koncertų salė, Vilnius
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt


Durys atidaromos: ~18:00
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 10 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Nuolaidos:
- 20 % Neįgaliesiems ir juos lydinčiam asmeniui (renginio vietoje pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą).Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
Renginio vieta
Kernavės g. 84 Vilnius Lietuva
Organizatorius
KK Group, UAB
A. Stulginskio g. 8-515 Vilnius
Įmonės kodas 302652374
PVM kodas LT10000710712