Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Christmas on Broadway

A 2017-12-12 20:00
COMPENSA koncertų salė, Vilnius
Įvykęs renginys
Kalėdinės dainos ir kūriniai iš žymiausių Brodvėjaus miuziklų koncerte "CHRISTMAS ON BROADWAY"

Gruodžio 12 d. „Compensa” koncertų salėje Kalėdinis koncertas „Christmas on Broadway” – tai melodingiausia žiemos dovana Vilniaus publikai. Gražiausias metų šventes, su užburiančių miuziklų melodijomis ir ypatingu Kalėdinių giesmių pasirodymu, kartu sutikti kviečia miuziklų meka vadinamo Brodvėjaus atlikėjai.

Kalėdiniame koncerte pasirodys kompozitoriaus Andrew Lloyd Webber miuziklo „Jėzus Kristus Superžvaigždė“ atlikėjas – charizmatiškasis amerikiečių aktorius Ian Virgo.
Ne vieną vaidmenį televizijoje ir kine sukūręs populiarus aktorius karjerą pradėjo, būtent, miuzikluose. Tarp pasirodymų žymiausiose pasaulio scenose Ian Virgo su nekantrumu laukia kelionės į Lietuvą. Sostinėje, kartu su scenos partnere Deborah Myers, tenoras atliks užburiančias arijas iš A. L. Webberio miuziklų „Evita“, „Jėzus Kristus Superžvaigždė“, skambės dainos iš klausytojams pažįstamų miuziklų „Muzikos garsai” ir „Mano puikioji ledi”.

Užburiančią atmosferą vakaro svečiams dovanos Kauno miesto simfoninis orkestras, kurio pasirodymui vadovaus dirigentas Robert Purvis. Londone maestro dirba su tokiais miuziklais kaip „Vargdieniai”, „Čikaga” ir „Operos fantomas”.

Vilniaus scenoje Brodvėjaus žvaigždės, kartu su Kauno miesto simfoniniu orkestru į muzikinę girliandą, šalia miuziklų fragmentų, vers ir stebuklingą nuotaiką nešančias Kalėdines dainas.

Švelniu soprano Deborah Myers balsu skambės „Tyli naktis”, jaukių švenčių linkės Ian Virgo, atlikdamas „Baltas Kalėdas” ir kitus šventinius kūrinius bei Kalėdų giesmes.

„Šis koncertas – tai geriausios Kalėdų Brodvėjuje tradicijos. Muzikinė nuotaika sužibs tarsi šimtai lempučių ant šventinės eglės, orkestro garsai – užburs tarsi didelės baltos snaigės, o vakaro svečiai – Brodvėjaus atlikėjai – pristatys abejingų nepaliekančią miuziklų ir Kalėdinių dainų programą,” – į šventinį pasirodymą kviečia organizatoriai.

Gruodžio 12 d. „Compensa” koncertų salėje „Christmas on Broadway”

Solistai:
Ian Virgo
Deborah Myers
Adrian der Gregorian

Dirigentas:
Robert Purvis

Kauno miesto simfoninis orkestras

Programoje Kalėdinės dainos bei kūriniai iš žymiausių miuziklų:

“Baltos Kalėdos”
„Muzikos garsai”
„Jėzus Kristus Superžvaigždė“
„Evita“
„Mano puikioji ledi”
„Vaikinai ir lėlės”
„Vestsaido istorija”
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
Christmas on Broadway A 2017-12-12 20:00 COMPENSA koncertų salė, Vilnius
Įvykęs renginys
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt


Durys atidaromos: ~18:00
Renginio trukmė: ~ 90 min.
Pertraukos: yra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 7 metų amžiaus, neužimant papildomos sėdimos vieos (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
- 15 % su Daily Card kortele 2 bilietams (į nuolaidos laukelį įvesti kortelės numerį)
Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Kernavės g. 84 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Fors projektai UAB
Trakų g. 7 - 15 Vilnius
Įmonės kodas 302710977
PVM kodas LT100006777816