logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Constantinople ensemble

A 2022-05-24 19:00
14.00 - 40.20
Rodyti aprašymusSlėpti aprašymus
,,Constantinople Ensemble“ su programa ,,TRAVERSEES“
Poetinis styginių instrumentų ir balsų susitikimas, nuo pat Mandingo Karalystės epų iki Persijos karališkosios muzikos.
,,Constantinople“ yra muzikos ansamblis, pasirinkęs kelionę – neabejotinai geografinę, tačiau ir istorinę, kultūrinę bei vidinę- kaip savo kertinį akmenį. Inspiruotas senovinio miesto, nušviečiančio Rytus ir Vakarus, ,,Constantinople“ įkurtas ansamblio meno vadovo Kiyos Tabassian‘o, 1998-aisiais m., Monrealyje.
Nuo pat įkūrimo, ansamblis propaguoja naujų kompozicijų kūrimą, plačiai įtraukiant muzikinių tradicijų elementus iš viso pasaulio, piešiant eskizus nuo viduramžių rankraštynų iki šiuolaikinės estetikos, keliaujant nuo Viduržemio jūros regiono iki Rytietiškų tradicijų ir Naujojo Pasaulio barokinės muzikos. Paremtas tyrinėjančia ir kuriančia dvasia, ,,Constantinople‘‘ ansamblis sustiprina pajėgas pakviesdami kartu muzikuoti pripažintus tarptautinius atlikėjus, tokius kaip Marco Beasley, Françoise Atlan, Savina Yannatou ir Suzie Le Blanc; Mandingo griotas Ablaye Cissoko; Graikų ansamblis En Chordais, belgų duetas Belem ir Amerikiečių grupė The Klezmatics; Sarangi virtuozas Dhruba Ghosh, sirų klarnetistas ir kompozitorius Kinan Azmeh bei persų kamancheh meistras Kayhan Kalhor.
 
Reguliariai kviečiamas groti  tarptautiniuose festivaliuose ir prestižinėse koncertų salėse, tokiose kaip Salle Pleyel Paryžiuje, Berlyno filharmonijoje, ,,Fes‘‘ pasaulio sakralios muzikos festivalyje Maroke, Rencontres musicales de Conques Prancūzijoje, Aga Khan muziejuje Toronte, Verventino Festival Meksikoje, Festival de Carthage Tunise, Onassis Cultural Centre Atėnuose ir BOZAR Briuselyje, ,,Constantinople“ yra pripažintas tarp publikos, muzikos profesionalų ir kritikų.
Ansamblis turi 18 albumų, išleistų po Analekta, Atma, World Village, Buda Musique, MaCase ir Dreyer Gaido leidyklų vardų. Per paskutiniuosius penkiolika metų, ,,Constantinople“ sukūrė virš 50 kompozicijų ir apkeliavo daugiau nei 240 miestų, 53 valstybėse.
 
Renginiai
Renginių nerasta
Loading...
Perkrauti