logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Crooked Colours

K 2023-08-03 20:00
Vasaros terasa, Vilnius

Pirmąkart Lietuvoje koncertuos garsi Australijos indie-dance grupė „Crooked Colours“

Pirmą kartą Lietuvoje koncertuos žinoma Australijos indie-dance grupė „Crooked Colours“. Pasaulinį pripažinimą pelniusios grupės koncertas vyks ketvirtadienį (rugpjūčio 3 d.) „Vasaros terasoje“ Vilniuje. Sostinėje koncertuosianti grupė pristatys naujausią albumą „Tomorrows“ ir atliks populiariausius savo hitus. Tai bus vienintelis „Crooked Colours“ koncertas mūsų šalyje.

Bilietus į „Crooked Colours“ koncertą Vilniuje jau galima įsigyti visose „Bilietai.lt“ kasose ir internete: www.bilietai.lt.

„Crooked Colours“ – „Do It Like You“ (Live): https://youtu.be/k5qkZWEYsWs

Viena iš labiausiai pripažintų ir mylimų indie dance muzikos grupių „Crooked Colours“ jau seniai yra vadinama labiausiai žavinčiu ir ypač paklausiu Australijos eksportu.

Dešimtmetį muzikuojanti grupė „Crooked Colours“ susikūrė 2013 m. Perto mieste, Vakarų Australijoje, ir išleido du pasaulinę sėkmę pelniusius albumus „Vera“ (2017 m.) ir „Langata“ (2019 m.).

Šiuos albumus pristatė dukart platininiais tiražais išpirkti singlai „Flow“ ir „Do It Like You“, taip pat keturiskart auksiniais tapę hitai „I Hope You Get“, „I'll Be There“, „Hold On“ ir „Love Language “.

„Crooked Colours“ - „Light Year“ (ft. Masked Wolf & Jasiah): https://youtu.be/Okk8lgmpSrA

Gerai žinoma dėl savo energingų gyvų pasirodymų, grupė „Crooked Colours“ daug gastroliuoja: groja Jungtinėse Amerikos Valstijose, Kanadoje, Meksikoje, Jungtinėje Karalystėje, Vokietijoje, Šveicarijoje, Austrijoje, Prancūzijoje, Japonijoje, Naujojoje Zelandijoje ir gimtojoje Australijoje. Grupė taip pat koncertuoja daugelyje tarptautiniu mastu pripažintų festivalių, tokių kaip „Bonnaroo“, „Outside Lands“, „Life Is Beautiful“, „Splendour In The Grass“ ir daugelyje kitų.

„Crooked Colours“ - „Holiday“: https://youtu.be/__wTtdLYUWw

Grupės „Crooked Colours“ įrašų perklausų skaičius muzikos platformose „Spotify“ ir „Apple Music“ viršija daugiau nei 500 mln. kartų, be to, muzikantai išpardavė visus bilietus į daugybę savo koncertų visame pasaulyje. Grupės naujajį albumą „Tomorrows“ išleido leidybinė įrašų kompaniija „Atlantic Records“. Naujausią įrašą pristatė hitai „Love Language“, „Falling“ ir „No Sleep“.

„Crooked Colours“ - „Falling“: https://youtu.be/Lqy0Xx7g2eQ

Iki šiol naujausią savo kūrybą grupė pristatė gastroliuodama Australijoje, Naujojoje Zelandijoje, Kanadoje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose, o dabar planuoja pirmą kartą per trejus metus surengti koncertinį turą Jungtinėje Karalystėje ir Europoje. Pasaulinę šovę pelniusi grupė „Crooked Colours“ Lietuvoje pirmąkart koncertuos rugpjūčio 3 d. „Vasaros terasoje“ Vilniuje. Tai bus vienintelis australų indie dance muzikos grupės koncertas mūsų šalyje.

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Crooked Colours K 2023-08-03 20:00 Vasaros terasa, Vilnius 31.20
Renginys Crooked Colours
Data / Laikas K 2023-08-03 20:00
Renginio vieta Vasaros terasa, Vilnius
Kaina 31.20
Svarbi informacija

Durys atidaromos: ~19:00
Renginio trukmė:
Pertraukos: nėra
Renginio kalba:
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

 

Norėdami įsigyti 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis vipklientai@bilietai.lt


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Vasaros terasa
Vilniaus 39 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Live Nation Lietuva, UAB
Live Nation Lietuva, UAB
Ramybės g. 4-70 Vilnius
+37068280473 / press@livenation.lt
Įmonės kodas: 302694149
PVM kodas LT100006550317
Renginys Crooked Colours
Data / Laikas K 2023-08-03 20:00
Renginio vieta Vasaros terasa, Vilnius
Kaina 31.20
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą Daddy Was A Milkman su Styginių Kvartetu Daddy Was A Milkman su Styginių Kvartetu Monte Pacis, Kaunas
Pirkti bilietą Jessica Shy PopuliarusPopuliarusJessica Shy Klaipėdos vasaros estrada, Klaipėda
Pirkti bilietą Katie Melua Katie Melua Trakų pilis, Trakai
Pirkti bilietą Justinas Jarutis PopuliarusPopuliarusJustinas Jarutis Vilniaus Vingio parkas, Vilnius
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti