logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Daddy Was A Milkman su Styginių Kvartetu

K 2023-06-15 21:00
Monte Pacis, Kaunas

„Daddy Was A Milkman“ surengs užburiantį koncertą Pažaislio vienuolyne

 

„Daddy Was A Milkman“ surengs koncertą nuostabaus grožio Pažaislio vienuolyne. Atlikėjas Ignas Pociūnas, žinomas kaip „Daddy Was A Milkman“, ruošiasi magiškam koncertui su styginių kvartetu. Daugkartinis „M.A.M.A.“ apdovanojimų laimėtojas birželio 15-ąją dieną sukvies gerbėjus į „Monte Pacis“ kompleksą Pažaislyje.

 

Bilietus į užburiantį „Daddy Was A Milkman“ koncertą Pažaislio vienuolyne jau galima įsigyti visose „Bilietai.lt“ kasose ir internete: www.bilietai.lt.

 

„Daddy Was A Milkman“ - „Tinginio vasara“: https://youtu.be/TSI27BiRlyA

 

„Pažaislio vienuolynas - tinkamesnės vietos pirmam soliniam vasaros koncertui nesugalvočiau. Čia jaučiamės kaip namie, čia metai iš metų mielai grįžtame ne tik mes, bet ir mūsų klausytojai“, - sako Ignas Pociūnas. „Koncertas Pažaislyje šiemet bus dar spalvingesnis, kadangi prie mūsų prisijungs jau seniai pamiltas styginių kvartetas. Būtinai sugrosime naujų dainų - kviečiu iš širdies“.

 

Prieš septynerius metus debiutavęs „Daddy Was A Milkman“ greitai pelnė melomanų ir muzikos kritikų simpatijas. Geriausias to įrodymas – anšlaginiai koncertai Pradedant 2016 m. vasarą vykusiu debiutinio albumo „Daydreaming“ pristatymo koncertu ir baigiant didžiausiais karjeroje tapusiais pasirodymais Trakų pilyje, taip pat didžiausiose šalyje „Žalgirio“ arenoje. Scenos naujoką puikiai įvertino ne tik muzikos mylėtojai – „M.A.M.A.“ ceremonijoje „Daddy Was A Milkman“ pelnė „Metų proveržio“ ir „Metų elektronikos“ apdovanojimus.

 

2018-ieji atlikėjui buvo ypatingai sėkmingi. Jis buvo pristytas rekordiniam „M.A.M.A.“ apdovanojimų skaičiui. „Daddy Was A Milkman“ pretendavo laimėti net keturiose nominacijose – „Metų atlikėjo“, „Metų albumo“, „Metų koncertinio atlikėjo“ ir „Metų popmuzikos atlikėjo“. Ceremonijos metu Ignui Pociūnui buvo įteiktas svarbiausias titulas – „M.A.M.A.“ komisija jį išrinko „Metų atlikėju“.

 

„Daddy Was A Milkman“ yra vienas iš nedaugelio mūsų šalies atlikėjų, kurie sėkmės sulaukė ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Be to, kad atlikėjo dainas dažnai transliuoja užsienio radijo stotys, „Daddy Was A Milkman“ yra bene vienintelis mūsų scenos atstovas, surengęs anšlaginius koncertus Rygos klube „Palladium“ ir Rygos arenoje.

 

Atlikėją savo programose nori matyti daugelis didžiųjų mūsų regiono festivalių organizatorių. Jau kelis kartus „Daddy Was A Milkman“ grojo viename didžiausių Baltijos šalių festivalių „Positivus“. Puikiais jo pasirodymais mėgavosi didžiausio Lietuvos muzikos festivalio „Granatos Live“ publika.

 

Prieš penkerius metus „Daddy Was A Milkman“ išleido dvigubą studijinį albumą „Intimate Us“. Lietuvoje ir Latvijoje vykusiuose koncertuose pristatytas darbas tapo puikia dovana muzikos gerbėjams. 

 

2021-ųjų pabaigoje „Daddy Was A Milkman“ išleido pirmąjį lietuviškų dainų albumą „Kai ruduo mokė mane“, kurį pristatė dviejuose išskirtiniuose koncertuose Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre. Šie koncertai yra įamžinti vinilinėje plokštelėje „Kai ruduo mokė mane“.

 
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Daddy Was A Milkman su Styginių Kvartetu K 2023-06-15 21:00 Monte Pacis, Kaunas 41.20
Renginys Daddy Was A Milkman su Styginių Kvartetu
Data / Laikas K 2023-06-15 21:00
Renginio vieta Monte Pacis, Kaunas
Kaina 41.20
Svarbi informacija

Durys atidaromos: ~19:30
Renginio trukmė:
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: pirmi bilietai pigiau!


Norėdami įsigyti 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis vipklientai@bilietai.lt


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Monte Pacis
T. Masiulio g. 31 Kaunas Lietuva
Organizatorius
Live Nation Lietuva, UAB
Live Nation Lietuva, UAB
Ramybės g. 4-70 Vilnius
+37068280473 / press@livenation.lt
Įmonės kodas: 302694149
PVM kodas LT100006550317
Renginys Daddy Was A Milkman su Styginių Kvartetu
Data / Laikas K 2023-06-15 21:00
Renginio vieta Monte Pacis, Kaunas
Kaina 41.20
Tas pats organizatorius
Pirkti bilietą Jessica Shy PopuliarusPopuliarusJessica Shy Klaipėdos vasaros estrada, Klaipėda
Pirkti bilietą Katie Melua Katie Melua Trakų pilis, Trakai
Pirkti bilietą Crooked Colours Crooked Colours Vasaros terasa, Vilnius
Pirkti bilietą Imagine Dragons: Mercury World Tour Imagine Dragons: Mercury World Tour Vilniaus Vingio parkas, Vilnius
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti